Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Saturn - 1-2.05.2004 (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004.html)
-   -   Cum a fost cursa de la mare ?? (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004/1077-cursa.html)

n0namee 12-05-04 23:50

:lol: mah Akimoto ... eu zilele trecute m-am luat cu ala cu Porsche 911 prin oras ... asa ca de ce nu m-ar tine cu tanabe ... pierd ce pusca mea ca doar nu imi pierd capu ... da lasa tu numa un pic ... ca vreau sa imi iau motor si ne dam atunci ... eu il intrebam ce masina are ... ca era unu mai sus care zicea ca la Timisoara nu are nici un concurent.

Gratzian 13-05-04 04:09

:lol:
mama,
ce off topic sunteti, am innebunit...
discoteca :lol:

X-Ray-Eyes 13-05-04 04:18

1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"akimoto\"
2.3, 2 usi, cutie manuala, o singura toba si fo' 30 de cai mai putin decat a lu' tanabe

Honda Prelude ... de 160 Cp cumva sau ma insel eu ... dar nu cred ...
Si masina cea mai tare nu exista ... exista intotdeauna una care sa ii dea la buci ! Asha ca nu va mai certatzi de aiurea ...

P.S. : Vezi ca mi-ai furat ideea fara sa ceri voie si nu e frumos :lol: !!!
:peace:

Psycho 13-05-04 08:23

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: looooooooooooooool

akimoto 14-05-04 17:15

nonamee, si io m-am dat prin oras cu gt3, cu maserati, cu ferrari, cu subaru, cu s4, cu rs4, cu motoarele.....inseamna ca sunt la fel de tare ca si ei ?
hondare, ce dreaq poa' sa fie ? e Honda, are vo' 30cp mai mult ca a mea(deci vo' 190), motor de 2.4, 4 usi si cate o toba in ficare parte.... :?:

EvLSant0S 14-05-04 18:32

:) intrebarea era Cum a fost cursa la mare ? dar daca e n0namee pe aici e clar ca e offtopic :) :P

Hondarul 14-05-04 19:07

Pai bah Akimoto, io sunt Bivolaru sa le stiu pe toate ??? Vezi ca nu a fost asa greu sa raspunzi ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

n0namee 15-05-04 15:40

:P ... mda ... Santos ... iar vorbeste in punga! am intrebat si eu ce masina are? nu vrei sa inchida topicu acum? :D

grandpa 16-05-04 14:43

Am vazut la mare multe masini cu numarul WAY , de fapt cateva ;
un astra bertone , un vectra , si am mai vazut si un calibra , dar nu la mare.
Astia sunt o gashcA?Ca e buna ideea :)

Gabi 16-05-04 18:15

grandpa: Vectra cu WAY a fost a lu' Teo, Astra Bertone e actuala si Calibra, nici eu nu stiu a cui e :)

golf4tunat 17-05-04 19:38

Vectra cu WAY nu are nici o treaba cu Teo ..... Calibra cu YCE e a lui , asta daca tot va dati cunoscatori ... mai verficati si voi informatiile inaite de a scrie :!: :!: :!:

n0namee 17-05-04 19:47

:lol: mah tu ai mers cu Golfu prin ploaie de la tunat? :D ... poate e vorba de alt Teo

Gabi 18-05-04 08:32

Quote:

Originally Posted by \"golf4tunat\"
Vectra cu WAY nu are nici o treaba cu Teo ..... Calibra cu YCE e a lui , asta daca tot va dati cunoscatori ... mai verficati si voi informatiile inaite de a scrie :!: :!: :!:

Tinere, actualu' WAY (Astra Coupe Bertone - B-32-WAY) nu e ex WAY (Opel Vectra - B-34-WAY) ?!

RoSonic 18-05-04 10:42

ba au toate 3 legatura

Din cat stiu eu Bertone e actuala, Vectra e fosta si Calibra e si ea pacolo, da e.


golfturnat, uite aici, dupa cum ai zis tu, \"informatii de verificat inainte de a scrie\":

https://www.4tuning.ro/filme/ilegale/...%20bertone.avi

just-f 21-05-04 18:13

toate bunicele inafara de faptul ca au intrerupt cursa :/

zip 23-05-04 11:03

...
 
Najpa organizarea....shi imi pare rau k m-am luat cu jandarmu ala in gura :(

EvLSant0S 31-05-04 08:55

iti pare rau ca te-ai luat?? de aveam cativa ani mai multi.... ma luam un pic de sora lui.... fir-ar mama lor a naibi sa fie ... stateau si se bronzau nu faceau altceva... jegosii...nu e asa n0namee?? aa sau stai tu nu ai fost.... :o


All times are GMT +2. The time now is 12:54.

- Copyright 2026 4Tuning