Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

baghy83 07-11-05 23:39

e ocupat sevreul.hmmmmmmm :evil:

SpeedeR 07-11-05 23:48

mda... 'tule serveru in esapament
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Evo007 07-11-05 23:54

:D seara vad ca e ocupat cel mai mult
Apropo mam prins si yo cum se joaca si e superr
Am nitro stage 2 si ceva pe la motor un tutometru...bla..bla

LKS 08-11-05 00:11

da..e frumos...da` tre sa prinzi loc...ceea ce pt mine e mai greu...am stat juma de ora shi n`am prins nik...shi m`am lasat :D

Adryx 08-11-05 02:21

Am dat peste o problema...grava :cry: M-a pus dracu sa cumpar \"magic box\"...si am umblat la gear ratio...nu mai merge deloc masina :cry: .
Asa ca rog pe cei care au \"magic box\" instalat, sa se uite si sa-mi dea si mie valorile de acolo.
1 gear ratio
2 gear ratio
.....
final ratio
P.S. De o ora ma chinui..si nimic :cry:

EvLSant0S 08-11-05 03:03

:lol: :lol: :lol: :lol: de ce plm ai cumparat-o fratE ?
nu ti-am zis ca am patit-o si eu ?
vezi sa nu bubui motoru .. c-ai umblat in rapoarte .. si .. iti mai sare in 10.000 de ture din cand in cand , ai mare grija , iti dau e valorile imediat !

EvLSant0S 08-11-05 03:09

1st ratio : 3.956
2nd ratio : 2.205
3rd : 1.652
4rd : 1.207
5rd: 0.907

FINAL : 4.400

cu placere colega :D

Skillzu 08-11-05 09:22

eu stock am avut alte rapoarte:
1 3.230
2 2.105
3 1.450
4 1.107
5 0.848
6 0

F 4.400

treaba sta asa:m-am jcuat eu ceva pe acolo si am cam belit-o.....asa k am revenit la rapoartele stock+ 6-a care e cum pic de tot mai lunga decat 5......si am scurtat raportul final...adica toata cutia....si e ceva mai bine :D

Adryx 08-11-05 12:31

Sant0s & madskilz...multzam frumos! :wink:

Skillzu 08-11-05 12:39

:wink:

santoasee....CL_ule..ce draq faci? :) :P

ps:care imi datzi si mie 15-20 de mii? :D :lol:

mike20 08-11-05 13:21

bag picioru..nu pot sa trec de turbo tom..el scoate cu o sec mai putin pe 400 m....si la plecare am timpi slabi..ce sa fac?imi e sa nu fur startu :?

SpeedeR 08-11-05 13:55

pheeeew...
la mancat pe nenea madskillz sa ne dam... eu miam futut motoru la acea cursa :D si nici nu mai aveam dkt 20 $... si costa cam 2000 sa il repar :D
bine k am reusit sa ma dau si sa castig cu el distrus :D

Skillzu 08-11-05 14:00

cand mah...?ai castigat tu?eu situ k ai facut un timp foooarte mare...si eu unul bunicel.....eu scot cel mai bine 8.53.... :twisted:

Xeno 08-11-05 14:04

465 de caluti :twisted:

Joc din ce in ce mai bine.. :lol:

SpeedeR 08-11-05 14:05

offff.. nu am zis k team facut :)
am vrut sa zic k am reusit sa castig 3 cupe cu el distrus...
faza tare e k iar lam distrus si nu am bani :lol: :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning