![]() |
e ocupat sevreul.hmmmmmmm :evil:
|
mda... 'tule serveru in esapament
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: |
:D seara vad ca e ocupat cel mai mult
Apropo mam prins si yo cum se joaca si e superr Am nitro stage 2 si ceva pe la motor un tutometru...bla..bla |
da..e frumos...da` tre sa prinzi loc...ceea ce pt mine e mai greu...am stat juma de ora shi n`am prins nik...shi m`am lasat :D
|
Am dat peste o problema...grava :cry: M-a pus dracu sa cumpar \"magic box\"...si am umblat la gear ratio...nu mai merge deloc masina :cry: .
Asa ca rog pe cei care au \"magic box\" instalat, sa se uite si sa-mi dea si mie valorile de acolo. 1 gear ratio 2 gear ratio ..... final ratio P.S. De o ora ma chinui..si nimic :cry: |
:lol: :lol: :lol: :lol: de ce plm ai cumparat-o fratE ?
nu ti-am zis ca am patit-o si eu ? vezi sa nu bubui motoru .. c-ai umblat in rapoarte .. si .. iti mai sare in 10.000 de ture din cand in cand , ai mare grija , iti dau e valorile imediat ! |
1st ratio : 3.956
2nd ratio : 2.205 3rd : 1.652 4rd : 1.207 5rd: 0.907 FINAL : 4.400 cu placere colega :D |
eu stock am avut alte rapoarte:
1 3.230 2 2.105 3 1.450 4 1.107 5 0.848 6 0 F 4.400 treaba sta asa:m-am jcuat eu ceva pe acolo si am cam belit-o.....asa k am revenit la rapoartele stock+ 6-a care e cum pic de tot mai lunga decat 5......si am scurtat raportul final...adica toata cutia....si e ceva mai bine :D |
Sant0s & madskilz...multzam frumos! :wink:
|
:wink:
santoasee....CL_ule..ce draq faci? :) :P ps:care imi datzi si mie 15-20 de mii? :D :lol: |
bag picioru..nu pot sa trec de turbo tom..el scoate cu o sec mai putin pe 400 m....si la plecare am timpi slabi..ce sa fac?imi e sa nu fur startu :?
|
pheeeew...
la mancat pe nenea madskillz sa ne dam... eu miam futut motoru la acea cursa :D si nici nu mai aveam dkt 20 $... si costa cam 2000 sa il repar :D bine k am reusit sa ma dau si sa castig cu el distrus :D |
cand mah...?ai castigat tu?eu situ k ai facut un timp foooarte mare...si eu unul bunicel.....eu scot cel mai bine 8.53.... :twisted:
|
465 de caluti :twisted:
Joc din ce in ce mai bine.. :lol: |
offff.. nu am zis k team facut :)
am vrut sa zic k am reusit sa castig 3 cupe cu el distrus... faza tare e k iar lam distrus si nu am bani :lol: :lol: :lol: :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning