Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie (https://forum.4tuning.ro/85-arad/79049-aradenii-oradea-wste-3-reprogramat-20-21-septembrie.html)

PinkProbeLady 23-09-08 02:29

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
mai multe poze aici :)
https://forum.4tuning.ro/85-arad/7340-fetele-arad-masina/page-53.html

TEKIN 23-09-08 15:21

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Daci nu ai mai multe poze cu EA :))???

Trixi 23-09-08 17:45

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
EA e Paula ;)

TEKIN 24-09-08 10:50

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
si eu sunt tekin :)

f.intruder 24-09-08 16:20

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Tare evenimentul de la Oradea
Masini frumoase si fete pe masura
(cred ca si aparatele foto s-au emotionat si au scos multe poze "miscate":lol:)
Felicitari organizatorilor si participantilor ......si fetelor :!:

Trixi 24-09-08 17:49

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Quote:

Originally Posted by TEKIN (Post 1772958)
si eu sunt tekin :)

zau???:shock:
:lol::lol::lol:

TEKIN 24-09-08 18:09

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
asa cred :PPP


All times are GMT +2. The time now is 14:20.

- Copyright 2026 4Tuning