Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Intamplari Nasoale la Volan (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/6854-intamplari-nasoale-volan.html)

Eagle_flyaway 09-10-05 20:40

Bine c-atzi scapat!!! 8)

Si daca tot e sa-i pui bari si ..... vechile nu-tzi plac ..... \"spoileresteo\" (vorba unui coleg de faculta) ! :ciggy:

Crystal81 09-10-05 20:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Eagle_flyaway\"

Si daca tot e sa-i pui bari si ..... vechile nu-tzi plac ..... \"spoileresteo\" (vorba unui coleg de faculta) ! :ciggy:

asta urmeaza , dar momentan tre sa platesc rata la faculta in loc sa-i cumpar niste spoilere si praguri, ca m-o :censored: ashtia cu faculta, tre sa platesc 20 mil pe an acuma... :pistoles: , dau foc la faculta ... :2gun:
ii killer-esc pe totzi....ce nervi am de cate ori imi amintesc..
:censored: :pistoles: :censored: :pistoles: :censored: :pistoles: :censored:

Eagle_flyaway 09-10-05 21:03

las ca si io tre sa arunc pe fereastra 500 de euroi de anu asta ... si cand ma gandesc ca anu trecut o fost 300!!!! :2gun: :2gun: :2gun: :2gun: :2gun: :2gun: :2gun: :2gun: :2gun: :2gun: :2gun: :2gun: :2gun: :bat: :bat: :bat: :bat: :bat: :bat: :bat: :bat: :bat: :bat:

Ce-o ajuns si facultatea asta .... din scoala ------>>>> afacere pe spinarea studentzilor ... ca numa scoala nu-i mai (punct) :anger:

strengaritza 10-10-05 01:46

invatati sa ajungeti la buget ma!
hai sa va povestesc si eu faza...

am fost si eu la balul majoratului...cu masina . ne-am chefuit bine la bal, dupaia la o colega si dimineata ma duc sa il iau pe tata de la munca, eram f obosita, nu trecusem pe acasa..imbracata elegant.( am luat premiul de eleganta :oops: ).cu o fatza...ca de la chef..si ma opreste politia la o strada de casa, pe siretului, razie. vine la mine, cere actele...ma intreaba daca am baut..bla bla...am observat ca se uita cam ciudat la mine..si la acte. eu am aprins becul ca am crezut ca nu vede.. dupa care nenea baga o mana pe geam si imi scututra actele in fatza..si imi cad banii din acte( nu am fost atenta si am bagat banii in portofel in acte cum m-am grabit la cumparaturi)...m-a intrebat de unde vin... si a spus tata ca am fost dupa el. mia dat actele inapoi si am plecat razand acasa.bine ca nu am avut pb..o fi crezut cine stie ce..

strengaritza 10-10-05 01:52

inca o faza tare. intr-o noapte, eram in spate la sora eu si nistor.numai eu eram jos la masini, eram la mine in drepta am scapat ceva sub scaun. apare masina de gunoi in capatul strazii si da blituri disperat ca nu putea trece de noi. il sun pe mircea in timp ce ma descalt de tocuri sa pot muta masina. ajumge gunoiera in fata mea. si se uita la mine . eu atunci m-am pus la volan. si aia se apuca toti de ras.. stateau 3 ca la spectacol sa se uite ca oare ce fac.( si-au imaginat ca is ceva pipita care habar nu are de condus) am pornit si un doi am tras masina mai in spate,parcare la linie k sa isi poata face treaba. au ramas muti! nu si-au imaginat ca eu eram soferitza masinii..din mom ce eram in dreapta.
asa..pt cei care subapreciaza fetele la volan :P

una e care a patit-o tata. venea pe fabricii cu dulapul lansat..la care unu cu o coaja de dacie rabla o tureaza la max si iasa in fata lui...tata..om calculat din fire, relaxat...franeaza...opreste...il lasa sa treaca si ridica mana in aer( pentru a-l atentiona pe tip ...cam pana unde se intinde sa dea cu spatele) respectivul f enervat o calca si mai si .. nimereste o bucata de bordura..incat si-a comprimat porbagaju si toba praf! ca era destul de inalta.... si-o pus mana in cap... si o inceput sa suduie cand o vazut ce a lucrat.. trece tata pe langa el zambind..si spune..pai mai, eu ti-am aratat...

Piry 10-10-05 02:02

aproape ca am adormit http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/...ticons7/18.gif

ReLLaXX 10-10-05 02:31

Dormi? :lol:

Detman 10-10-05 10:16

cea mai tare faza intamplata ... acum multi ani, prin 1996...
ma ducea tata la scoala, si cand sa o ia pe o stradutza ... aici, de pe Corneliu Coposu, ( era ceata ) si ... deodata ... ceva ne impinge in fatza... :P ...
era unu de la Napolact, care atunci manca... :P si conducea... , ne-am dat jos... si ... era noul model de Dacie :D ... Dacia Hatchback... :).

Piry 10-10-05 10:32

intamplarile astea nasoale deja ar trebuii trecute cu vederea....eu de cate ori ma duc cu masina, se intampla ceva nasol, doar ii plin de \"SOFEROCI\" (cum imi place mie sa le spun) prin oras.

faptul ca te opreste un politist prost, (99,9% dintre ei fiind prosti) deja nu-i mai intamplare nasoala.... it's LIFE. daca te-ar opri in fiecare zi politia atunci in fiecare zi s-ar intampla ceva nasol.

UD: cu dedicatie pentru profesoara mea de gramatica, STRENGARITZA <sound_wave:buuu>;src=

DACIA-Wrc 10-10-05 11:25

:) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

strengaritza 12-10-05 00:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Piry\"
....trebuii trecute cu vederea....eu de cate ori ma duc cu masina, se intampla ceva nasol,....
UD: cu dedicatie pentru profesoara mea de gramatica, STRENGARITZA

draga..iara ti-ai picat examenul. in loc sa imi stergi posturile, sterge-ti din i... :roll:
god....

Piry 12-10-05 10:06

daca faci OFFTOPIC (mai bine fa...altceva) normal ca iti sterg posturile.

Eagle_flyaway 12-10-05 14:35

Mai nu va tot intzepatzi!!! :wink:

Hai sa va zic io o intamplare nasoala :twisted: :twisted: :twisted: Azi ... nefericita zi de 12 oct 2005 .... mi-am dat jos \"I don't drive fast But I fly low\" .... i'm still doing that shit .... da tre vopsita partea aia de portbagaj!!! :D :D :D :D :D

(se vede-n semnatura la ce ma refer)
PS: Piry n-am reusit sa fac poze inainte sa pice, pt \"semnatura noua si frumoasa\" marka Piry! :cry:

strengaritza 14-10-05 10:02

am vazut nasolitate la volan joi in parcare ls ise, un conducator de excelenta cu SLK nou noutz, jante cromate, bijuterie de masina...intra in parcare pe partea cu lacul, pe la iesire si dupa ce vireaza uita ca si partea din spate ii apartine.. si freaca masina de la jumatate pe bordura dupa care mai trage una sanatoasa si cu roata....
sufletul te doare cand vezi asa ceva...

Eagle_flyaway 14-10-05 14:06

si soferul n-o patzit nimik???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Glumeam ..... asta e, n-ai ce-i face, nu totzi ne-am nascut soferi!!! :wink:

Pacat de masina ce-i drept. Daca-l mai vezi propune-i un schimb Dacia pe Mercedes-Benz :lol: si zii ca poa sa dea cu ea in cate borduri vrea (sau ma rog, numa alea pe care nu le poate ocoli :twisted: )


All times are GMT +2. The time now is 12:51.

- Copyright 2026 4Tuning