Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006 (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/27249-emma-etapa2-2006-1-2-decembrie-2006-a.html)

tune_AKj 03-12-06 17:09

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
Timisoara...a "luat"..unul dintre premii..Opel Corsa a celor de la LOGtuning locul 1 la SQ la clasa Pro Sound Only, si premiul " Best instalation :-)

blondu_glf 2 03-12-06 19:12

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
prezent cu un loc 3 la ESPL grupa 4W

tune_AKj 03-12-06 19:22

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
Quote:

Originally Posted by blondu_glf 2 (Post 646412)
prezent cu un loc 3 la ESPL grupa 4W

Felicitari! :-)

Bigu 03-12-06 19:32

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
6 Attachment(s)
pozele facute de mine

Bigu 03-12-06 19:43

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
6 Attachment(s)
imi cer scuze ca bag asa putine poze dar nu merge netu cum tb.....

Bigu 03-12-06 19:58

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
scuze dar nici 25% din poze nu le-am putut atasa din cauza isp-ului !
voi incerca maine....:(

tuner 03-12-06 22:59

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
1 Attachment(s)
TAU ce a fost si ce a ajuns :)

blondu_glf 2 03-12-06 23:17

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
Quote:

Originally Posted by tune_AKj (Post 646430)
Felicitari! :-)

multumesc......;)

Lucian 04-12-06 00:33

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
Chiar imi pare rau ca nu am ajuns . Bravo Blondule !

blondu_glf 2 04-12-06 00:39

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
multumesc pentru felicitari ..........

Bigu 04-12-06 00:49

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
in concluzie acestea sunt pozitiile ocupate de brasoveni:
cat. SQ - rookye 2000 - Marius Potea locul 1 BMW NBA
rookye 4000 - Vali CCV locul 3
cat ESPL- 2w - mirica locul 5
- vali ccv locul 3
- 4w -subsemnatul locu 6 (prietenii stiu de ce)
- blondu locul 3
- 8w - mugur aka freak locul 2

FELICITARI TUTUROR PARTICIPANTILOR CARE AU DEPUS UN EFORT MAJOR (credeti-ma pe cuvant) DE A FII PREZENTI SI DE A PARTICIPA LA ACEASTA ETAPA. BRAVO INCA O DATA BAIETI SI TRADITIONALA INTREBARE ... "ce faina i baiatu, da cat scote???"

FELICITARI

Bigu 04-12-06 01:02

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
scz, typing error! mugur locu 1

blondu_glf 2 04-12-06 01:03

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
felicitari tuturor celor enumerati mai sus de bigu si nu numai.........felicitari tuturor participantilor indiferent de orasul in care stau si clubul din care fac parte.......

Rares_CRM 04-12-06 12:37

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
misto pozele :)
am fost si eu prima zi, a doua zi n-am mai putut ajunge :(

Bigu 04-12-06 13:13

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
22 Attachment(s)
setul de poze promis:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 19:39.

- Copyright 2026 4Tuning