![]() |
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
Timisoara...a "luat"..unul dintre premii..Opel Corsa a celor de la LOGtuning locul 1 la SQ la clasa Pro Sound Only, si premiul " Best instalation :-)
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
prezent cu un loc 3 la ESPL grupa 4W
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
Quote:
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
6 Attachment(s)
pozele facute de mine
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
6 Attachment(s)
imi cer scuze ca bag asa putine poze dar nu merge netu cum tb.....
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
scuze dar nici 25% din poze nu le-am putut atasa din cauza isp-ului !
voi incerca maine....:( |
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
1 Attachment(s)
TAU ce a fost si ce a ajuns :)
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
Quote:
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
Chiar imi pare rau ca nu am ajuns . Bravo Blondule !
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
multumesc pentru felicitari ..........
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
in concluzie acestea sunt pozitiile ocupate de brasoveni:
cat. SQ - rookye 2000 - Marius Potea locul 1 BMW NBA rookye 4000 - Vali CCV locul 3 cat ESPL- 2w - mirica locul 5 - vali ccv locul 3 - 4w -subsemnatul locu 6 (prietenii stiu de ce) - blondu locul 3 - 8w - mugur aka freak locul 2 FELICITARI TUTUROR PARTICIPANTILOR CARE AU DEPUS UN EFORT MAJOR (credeti-ma pe cuvant) DE A FII PREZENTI SI DE A PARTICIPA LA ACEASTA ETAPA. BRAVO INCA O DATA BAIETI SI TRADITIONALA INTREBARE ... "ce faina i baiatu, da cat scote???" FELICITARI |
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
scz, typing error! mugur locu 1
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
felicitari tuturor celor enumerati mai sus de bigu si nu numai.........felicitari tuturor participantilor indiferent de orasul in care stau si clubul din care fac parte.......
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
misto pozele :)
am fost si eu prima zi, a doua zi n-am mai putut ajunge :( |
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
22 Attachment(s)
setul de poze promis:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:39. |
- Copyright 2026 4Tuning