Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/19197-ext-dacia-1310-it-black-it-white-yeyeye.html)

SV25MBN 15-04-08 20:55

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Nu e kitsch.. e o masina frumoasa in care s-au investit foarte multi bani si foarte mult timp. Una din principalele atractii la toate showurile de tuning autohtone ;)

scturoag 11-12-08 12:45

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Frumoasa Rau Mashina ! Bravo Proprietarului ... nijte poze la motor se poate ?!? :D

CyberCSX 21-12-08 15:17

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
E OK dar cred ca ar mai trebui lucrat la detalii.
Deranjant este zona farurilor unde īmbinarile sīnt dezastru, marginea aripa / semnalizator si...................arunca prostiile alea albastre de sub ea ca o strica rau de tot.
Chiciul asta luminos gen "The fast & the furious" este de mult out si īi strica tot fazonul.

La ce ma refer, vezi īn poza de jos:

bodo 21-12-08 19:08

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
nu cred ca mai e valabila masina,am vazuto acu cateva luni in pajura fara jenti plina de praf si parca era si lovita nu stiu sigur,pacat de ea!

CyberCSX 21-12-08 19:26

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Nu stiu dar am impresia ca unii baga o groaza de bani īn masini sa le faca dupa care trag 4 - 5 liniute vreo 2 show-uri se urca cu ele-n pom si le arunca. Pacat de atīta munca.
A mea din avatar m-a costat tuning-ul īn jur de 16.000 EURO si abea acum dupa 11 ani de la finalizarea lucrarii s-a dus motorul (ca mi la mīncat fiu-meu) si primeste altul.
Īn rest īn toti anii astia nici o zgīrietura.

dinur125 27-12-11 16:56

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Cu niste jante mai mari , 19, 20 ar fi perfecta . GJ frumoasa dacia.

Manson 28-12-11 08:24

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
am inteles ca este intr o stare deplorabila acum...nu mai e ce a fost deloc

Danutz Bratosin 28-12-11 12:01

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
E posibil sa nu mai fie deloc:D am trecut zilele astea de cateva ori prin comuna unde statea noul propietar si n-am mai vazut-o pe acolo...ori a vandut-o, ori remat power:???:

tomita 28-12-11 20:37

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Quote:

Originally Posted by Danutz Bratosin (Post 4797729)
E posibil sa nu mai fie deloc:D am trecut zilele astea de cateva ori prin comuna unde statea noul propietar si n-am mai vazut-o pe acolo...ori a vandut-o, ori remat power:???:

In ce comuna sta proprietarul?Stiu ca parca masina era inmatriculata in Buzau:rolleyes2

Danutz Bratosin 28-12-11 21:14

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Vernesti...drumu spre Brasov din Buzau

wwe-raw2 09-01-12 21:03

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Merge :D
Arata bine !
O am intr'un joc :D

s3vraj 16-01-12 12:31

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Destul de reusita , imi plac jentile totusi , daca era mai bine facuta tablaria si un kit mai lung cea era superba , mult noroc pe data viitoare ;)

Eddy_e39 23-07-12 13:40

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
votat e frumoasa intr'adevar

cred ca e singura dacie din Romania care a fost modificata cu gust

Catalin1987 18-03-13 07:39

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Ii duc dorul acestei masini... :)


All times are GMT +2. The time now is 22:13.

- Copyright 2026 4Tuning