Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   Rally Sprint 2010 (https://forum.4tuning.ro/195-satu/163127-rally-sprint-2010-a.html)

Dani DOM 23-02-10 10:31

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by Dani DOM (Post 3115341)
Baietzi, vreau sa va multzumesc foarte mult pentru sprijinul acordat si ca ma-tzi ajutat sa trec cu bine de primul meu concurs!!Va multzumesc inca odata, ne vedem la etapa urmatoare:D:D
Cu stima si respect, Daniel!:lol:

Am uitat sa mentzionez ca le multzumesc is parintzilor mei, care mi-au facut cadou masina si mau indrumat spre acest sport!:D

szambi77 23-02-10 13:02

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by Dani DOM (Post 3115341)
Baietzi, vreau sa va multzumesc foarte mult pentru sprijinul acordat si ca ma-tzi ajutat sa trec cu bine de primul meu concurs!!Va multzumesc inca odata, ne vedem la etapa urmatoare:D:D
Cu stima si respect, Daniel!:lol:

Ne bucuram ca esti printre noi ;) Inca odata, felicitari ! :peace:

floryn bmw 23-02-10 19:59

Re: Rally Sprint 2010
 
felicitari !!!!!!! la toata lumea :) a iesit bine :)

e30_lmv 25-02-10 20:42

Re: Rally Sprint 2010
 
si...... c se aude knd va fi urmatoarea etapa???

szambi77 25-02-10 22:04

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3123730)
si...... c se aude knd va fi urmatoarea etapa???

Pe la sfarsitul lunii Aprilie.

e30_lmv 26-02-10 10:36

Re: Rally Sprint 2010
 
multumesc szambi......

szambi77 27-02-10 11:01

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3125198)
multumesc szambi......

Cu placere! Sper sa te vedem la linia de start la urmatoarea etapa ;)

e30_lmv 27-02-10 11:56

Re: Rally Sprint 2010
 
daca ajuta Doamne Doamne sa ma fac bn si sami pun masina p roti, nu ratez ocazia de a concura cu niste oameni adevarati...... :)

szambi77 08-04-10 12:07

Re: Rally Sprint 2010
 
Urmatoarea etapa va avea loc in data de 24 Aprilie, aceeasi locatie !

raul_rebelul2005 09-04-10 18:53

Re: Rally Sprint 2010
 
chiar de ziua mea:)....inseamna ca pot primi o cupa moca si un loc 1:)

Spark 10-04-10 14:36

Re: Rally Sprint 2010
 
eh .. ai vrea tu :lol:
poate ceva pe langa ca oricum iei locu` 1 ;) speram :P

e30_lmv 13-04-10 14:52

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 3258289)
Urmatoarea etapa va avea loc in data de 24 Aprilie, aceeasi locatie !

cum am scris si pe thread-ul celalalt, urez multa bafta participantilor....... Cel mai bun sa castige. :)

veveve 27-04-10 18:54

Re: Rally Sprint 2010
 
Clasamentul general dupa 2 etape .lupta stransa de pe acuma din cate se vede;)

SM-91-JDM 27-04-10 20:49

Re: Rally Sprint 2010
 
sa fie lupta stransa la toate categoriile,asta nu-i stress,da sa nu mai fie asa pista ,asta e important,ca si azi s-a spart mazda neagra chiar in acelasi loc cu Ricsi,praf pulbere e si mazda,tot pe partea stanga s tot se poate arunca la fier vechi...bietul baiat a mai facut niste antrenamente si exact in acelasi lok sa izbit de gard,diferenta e ca baiatu a spart parbrizul cu capul.Nu parea sa aiba ceva dar sigur cu un cucui s-a ales.

raul_rebelul2005 29-04-10 18:58

Re: Rally Sprint 2010
 
pacat,foarte periculoasa curba aia,mai bine mai incet da ajung la finish intreg:)...sper sa fie mai usoara pista urmatoarea etapa.


All times are GMT +2. The time now is 12:33.

- Copyright 2026 4Tuning