![]() |
Re: Rally Sprint 2010
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010
felicitari !!!!!!! la toata lumea :) a iesit bine :)
|
Re: Rally Sprint 2010
si...... c se aude knd va fi urmatoarea etapa???
|
Re: Rally Sprint 2010
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010
multumesc szambi......
|
Re: Rally Sprint 2010
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010
daca ajuta Doamne Doamne sa ma fac bn si sami pun masina p roti, nu ratez ocazia de a concura cu niste oameni adevarati...... :)
|
Re: Rally Sprint 2010
Urmatoarea etapa va avea loc in data de 24 Aprilie, aceeasi locatie !
|
Re: Rally Sprint 2010
chiar de ziua mea:)....inseamna ca pot primi o cupa moca si un loc 1:)
|
Re: Rally Sprint 2010
eh .. ai vrea tu :lol:
poate ceva pe langa ca oricum iei locu` 1 ;) speram :P |
Re: Rally Sprint 2010
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010
Clasamentul general dupa 2 etape .lupta stransa de pe acuma din cate se vede;)
|
Re: Rally Sprint 2010
sa fie lupta stransa la toate categoriile,asta nu-i stress,da sa nu mai fie asa pista ,asta e important,ca si azi s-a spart mazda neagra chiar in acelasi loc cu Ricsi,praf pulbere e si mazda,tot pe partea stanga s tot se poate arunca la fier vechi...bietul baiat a mai facut niste antrenamente si exact in acelasi lok sa izbit de gard,diferenta e ca baiatu a spart parbrizul cu capul.Nu parea sa aiba ceva dar sigur cu un cucui s-a ales.
|
Re: Rally Sprint 2010
pacat,foarte periculoasa curba aia,mai bine mai incet da ajung la finish intreg:)...sper sa fie mai usoara pista urmatoarea etapa.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:33. |
- Copyright 2026 4Tuning