![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Iti imaginezi ca la o asemenea culoare... tre sa tzii masina tzipla ca sa se vada frumos nu?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
momentan din lipsa de fonduri masina o sa fie vopsita gri:( ,inca nu m-am hotarat dak inchis sau deschis dar sper ca ce-l tarziu la vara viitoare sa fie roz si cu floricele o nebunie de a mea.
acum am alte prioritati la masina ,vopseaua este pe ultimu loc |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
acum ca am terminat cu tot balciul...si mai sunt cu admiterea la facultate..va anunt ca oricand vreti sunt disponibil pentru photo-shootinguri:* :D si apropo hai frate sa facem paranghelie ca a venit varaaaaa:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
hai :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai hai..vezi ca-ti dadusem idul popovici.gsorin da add :>
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poi ti am dat..dar nu m ai acceptat
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
exista aceasta masina la ei....continuati la topicul Anonymous Motorsport va rog!
multumesc |
Re: Diverse (topic de offtopic)
umblati si voi pe la site-ul clubului vostru si da-ti delete la skoda aia rosie sa numai apara acolo...a fost s-a dus gata e domeniul trecutului...Va multumesc!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
se va remedia curand aceasta problema!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu am putut sa uploadam site-ul deoarece administratorul a fost plecat!!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Se va rezolva cat mai repede cu putinta...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
este timpul sa mai destindem admosfera...special pt dAffy pompierul..Attachment 1006757
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Avand in vedere ca am ramas singur pe partea de foto, am decis ca sa creez inca un topic pentru fotografii exclusiv de la intalniri, astfel topicul photo corner va ramane pentru fotografiile diverse care vor fi postate mai putin sedintele foto cat si intalnirile cu membrii infernomotorsport.
Topicul il gasiti aici, si rog a ii se pune un sticky :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sarna:*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
A fost comisa o mica greseala la una din poze..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci esti cel mai mare tampit =))))))))) DOAMNE CUM E POZA ASTA AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA pardon AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA tataieeee uite ce iti fac astia maaaaaaa =))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
rad de 2 minute incontinuu:))) sunt pe jos =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
hai frate :)))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://www.tuningmioritic.ro/ deci am murit de ras :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa inteleg ca m-am bagat cam in seama cu japca :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))
da'te'n .... mea.... deci.....atat.....si de restu' guma =))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Click aici ;;) niste pareri alea alea :-s
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Va multumesc pt intelegere! Razvan numai te baga apoi zic ca eu am zis ceva eu sunt cel care influenteaza...si apoi tu chiar vrei sa ramai fara net pentru tot restul vietii!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
O scurta sedinta foto cu "cumatru" si "nepotu":)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Duminica facem un drum pana la carturi?????
Sau Mergeti careva la mare ???? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
care vine pe 31 la mare??
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning