Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 09-07-09 16:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Iti imaginezi ca la o asemenea culoare... tre sa tzii masina tzipla ca sa se vada frumos nu?

johnny325 10-07-09 00:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
momentan din lipsa de fonduri masina o sa fie vopsita gri:( ,inca nu m-am hotarat dak inchis sau deschis dar sper ca ce-l tarziu la vara viitoare sa fie roz si cu floricele o nebunie de a mea.
acum am alte prioritati la masina ,vopseaua este pe ultimu loc

johnny325 10-07-09 00:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2473729)
johnny....big mac???

un hamburger si o cola mare mai bine :D big mac-u ti-l las tie:D

jB*XSA 10-07-09 13:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
acum ca am terminat cu tot balciul...si mai sunt cu admiterea la facultate..va anunt ca oricand vreti sunt disponibil pentru photo-shootinguri:* :D si apropo hai frate sa facem paranghelie ca a venit varaaaaa:)))

Tweety_rzw 10-07-09 14:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2475740)
acum ca am terminat cu tot balciul...si mai sunt cu admiterea la facultate..va anunt ca oricand vreti sunt disponibil pentru photo-shootinguri:* :D si apropo hai frate sa facem paranghelie ca a venit varaaaaa:)))

A pins ăsta micu2 grai :)) :lol: :lol: :lol:

jB*XSA 10-07-09 14:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2475789)
A pins ăsta micu2 grai :)) :lol: :lol: :lol:

taci ma:D

Tweety_rzw 10-07-09 15:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2475871)
taci ma:D

Nu mă face să mă încordez ,că asta e a 3 a zi de:workout::workout::workout: şi ai grijă că te ...:bat::bat::bat::bat::bat: :))

jB*XSA 10-07-09 18:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2476065)
Nu mă face să mă încordez ,că asta e a 3 a zi de:workout::workout::workout: şi ai grijă că te ...:bat::bat::bat::bat::bat: :))

hai toti la mare in seara asta:D

Evo-Jr 10-07-09 18:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hai :D

jB*XSA 10-07-09 19:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai hai..vezi ca-ti dadusem idul popovici.gsorin da add :>

Evo-Jr 10-07-09 20:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poi ti am dat..dar nu m ai acceptat

Tweety_rzw 10-07-09 20:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 2476562)
poi ti am dat..dar nu m ai acceptat

Ăsta nu mai acceptă pe nimeni mă ,e chitros din ăla :)) =))

daffy duck™ 11-07-09 04:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
exista aceasta masina la ei....continuati la topicul Anonymous Motorsport va rog!
multumesc

BGY_Bogdy 11-07-09 20:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
umblati si voi pe la site-ul clubului vostru si da-ti delete la skoda aia rosie sa numai apara acolo...a fost s-a dus gata e domeniul trecutului...Va multumesc!

daffy duck™ 11-07-09 21:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
se va remedia curand aceasta problema!

Tweety_rzw 11-07-09 21:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2478883)
se va remedia curand aceasta problema!

Cât de curând boss?:);) curând înseamnă şi peste 1 an :)

daffy duck™ 11-07-09 21:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu am putut sa uploadam site-ul deoarece administratorul a fost plecat!!!!!

Lucian_GXZ 14-07-09 11:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Se va rezolva cat mai repede cu putinta...

A.x.e.L 14-07-09 13:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
este timpul sa mai destindem admosfera...special pt dAffy pompierul..Attachment 1006757

Lucian_GXZ 14-07-09 14:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2478928)
Cât de curând boss?:);) curând înseamnă şi peste 1 an :)

Esti cam obraznic... poate vrei sa iti sterg toate posturile de pe forum@inferno cand postezi. pastreaza o limita a bunului simt...

kimi 14-07-09 14:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2485392)
Esti cam obraznic... poate vrei sa iti sterg toate posturile de pe forum@inferno cand postezi. pastreaza o limita a bunului simt...

Hai ma tata nu te supara si tu acuma...:lol:

jB*XSA 14-07-09 15:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Avand in vedere ca am ramas singur pe partea de foto, am decis ca sa creez inca un topic pentru fotografii exclusiv de la intalniri, astfel topicul photo corner va ramane pentru fotografiile diverse care vor fi postate mai putin sedintele foto cat si intalnirile cu membrii infernomotorsport.

Topicul il gasiti aici, si rog a ii se pune un sticky :)

Lucian_GXZ 14-07-09 15:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2485406)
Hai ma tata nu te supara si tu acuma...:lol:

Fiule, stii si tu ca taica e batran si l-au mai lasat nervii...

Lucian_GXZ 14-07-09 15:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2485517)
Avand in vedere ca am ramas singur pe partea de foto, am decis ca sa creez inca un topic pentru fotografii exclusiv de la intalniri, astfel topicul photo corner va ramane pentru fotografiile diverse care vor fi postate mai putin sedintele foto cat si intalnirile cu membrii infernomotorsport.

Topicul il gasiti aici, si rog a ii se pune un sticky :)

Beton! s-a rezolvat!

jB*XSA 14-07-09 15:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sarna:*

Lucian_GXZ 14-07-09 15:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
A fost comisa o mica greseala la una din poze..

RoByNeT 14-07-09 15:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci esti cel mai mare tampit =))))))))) DOAMNE CUM E POZA ASTA AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA pardon AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA tataieeee uite ce iti fac astia maaaaaaa =))))))

jB*XSA 14-07-09 15:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
rad de 2 minute incontinuu:))) sunt pe jos =))

just2sol 14-07-09 16:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2485610)
A fost comisa o mica greseala la una din poze..

HAAAAAAA
hai frate :))))

johnny325 14-07-09 16:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.tuningmioritic.ro/ deci am murit de ras :))

cozo 14-07-09 16:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2485610)
A fost comisa o mica greseala la una din poze..

vezi ca poza a fost facuta cu un anumit scop! te tine sa incerci pe pielea ta?????

Lucian_GXZ 14-07-09 17:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa inteleg ca m-am bagat cam in seama cu japca :)

GopPo 14-07-09 18:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))
da'te'n .... mea....
deci.....atat.....si de restu' guma =)))

jB*XSA 14-07-09 18:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Click aici ;;) niste pareri alea alea :-s

BGY_Bogdy 14-07-09 19:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Va multumesc pt intelegere! Razvan numai te baga apoi zic ca eu am zis ceva eu sunt cel care influenteaza...si apoi tu chiar vrei sa ramai fara net pentru tot restul vietii!

Lucian_GXZ 14-07-09 19:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
O scurta sedinta foto cu "cumatru" si "nepotu":)

RoByNeT 14-07-09 20:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/27-discutii-...e-racoare.html

cozo 15-07-09 17:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2485776)
sa inteleg ca m-am bagat cam in seama cu japca :)

nu! dar parerea mea etse ca te-ai uitat in oglinda la tine cind ai facut poza modificata.....trebuia sa ai un model.....REMBRANDT mic care este!!!!!:))

daffy duck™ 17-07-09 11:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Duminica facem un drum pana la carturi?????
Sau
Mergeti careva la mare ????

DRK*DeSiGn 17-07-09 16:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
care vine pe 31 la mare??


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning