![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine gata va rog eu cu atacurile astea ... luciane daffy poate va faceti si voi timp 2 minute sa facem ceva cu parnaia asta de "Diverse (topic de offtopic)"
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
d c ? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa se vada ce are sub capota ;)(care nu este)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Motor de 1.6 ce sa aiba...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Distractie placuta asta seara deocamdata nu pot sa va onorez cu prezenta, asta numai daca nu il bag pe lucik in locu motorului :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai...vineri am rugamintea la toti sa venim in proportie de 99% la intalnire, trebuie sa vorbim niste chestii importante....mai multe detalii la tataie sau la mine......eu acum sunt la cluj la eveniment ( astia au net in mall si daia am cum sa va scriu :lol::lol: )
bafta!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://forum.4tuning.ro/103-styling-by-request-idei-tuning-pt-masina-ta/129953-idei-tuning-dacie-sport-rog.html id este: Just_do_it confirmati sau infirmati daca este reprezentant I.M.S. Iasi...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
Observ mare tziganie pe forumul nostru si lucrul asta nu ma incanta deloc... incercati sa terminati cu certurile si cu alte magarii macar din respect fata de tataie daca rugamintea mea este fix pisat pentru voi....
As vrea sa va prezint in cele ce urmeaza si motivul disparitiei mele de saptamana trecuta. Am vrut sa fie stil surpriza, de-asta nu am spus la nimeni ca voi pleca... se pare ca mai nimeni nu a inteles treaba asta deoarece am inteles ca multi s-au si suparat... Am sa pun cateva poze care imi sunt mai la indemana ca sa va faceti o idee, iar mai pe seara dupa ce descarc cele 900 poze din aparatul foto, voi mai pune cateva. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa o stapanesti sanatos domnu'! zi-ne si noua cate ceva despre ea! ce mancare prefera, ce zodie e, cand e nascuta, daca a suferit operatii "estetice", etc...:lol:;):twisted:
p.s.: exteriorul e super!:twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pai cam ce-ar fi de spus...
In primul rand multumesc frumos Cristi. Fabricatie 11.07.1990, e un 2000(in mintile lui), 200.100 km (2200km facuti de mine din germania-romania fara pic de probleme) jante azev 16inch, pilot automat, aer conditionat, servo directie, geamuri electrice, trapa, la suspensii nu sunt stock, nu va pot da detalii pentru ca inca nu am apucat sa vad ce si cum... muzica de fabrica :), interior stock dar impecabil, nu are pic de rugina sau alte bube... in mare parte cam astea ar fii... decat parbrizul putin crapat intr-un colt... legat de operatii estetice, inca nu stiu ce se va petrece sau ce voi face.. inca ma gandesc... :) pentru ca un lucru e clar gxz nu se va vinde... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
arata bine asa in poze.
sa l folosesti cu placere. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Să îl stăpâneşti sănătos Lucian ,îmi place cum este vopsit dar dungile acelea parcă o cam strică ,părerea mea:cry: oricum baftă cu ea şi fără incidente ! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Multuesc frumos baietzi... initial nici mie nu mi-au placut dungile, dar live se vad mult mai bine.. si chiar daca ar fi... nu pot fi date jos intrucat sunt vopsite...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Inca nu sunt hotarat in ceea ce voi face... 3 luni de zile ma mai pot gandii... ori mai gasesc o caroserie inmatriculata in ro si fac recarosare.. ori recarosez pe gxz.. nu stiu.. ori mai iau inca o caroserie sa le recarosez pe-amandoua, sau o recarosare si o inmatriculare.... sunt multe variante.. si deocamdata astept sa vad ce si cum... sau fac din 2 una forta.. nu stiu.. :) e grele.. dar sper sa iasa bine pana la urma...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mai bine prefer să faci din 2 una deoarece o să prinzi drag de una din ele mai mult şi de cealaltă ţi se va lua îţi spun eu :D,aşa că fă acolo din2 una şi bam :D :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Am urcat si harta cu km facuti in aceasta saptamana cat am lipsit, tin sa precizez ca doar primul drum de la bucuresti la dortmund a fost facut cu avionul, si de la dortmund pana langa leipzig de unde am luat masina au fost facuti cu trenul si de-acolo spre bucuresti cu masina via berlin de unde a mai fost cumparata o masina :) dar nu voi spune despre ce este vorba :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1. sa il stapanesti sanatos
2. diseara vrem sa il vedem si noi 3. avem de discutat despre ce s-a intamplat pe-aici in lipsa ta cat ai fost plecatdin tara ( nu e bai k ai fost plecat, e vb de altceva) 4 daca ai timp ma gasesti pe cosmote, eu sunt la pitesti inca si mai pe seara o sa ajung in capitala bafta |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Frumos urs luciane :). Sa-l stapanesti sanatos ..:).
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
descrierea suna bine, Luciane!
imi exprim si eu punctul de vedere cu referire la cei 2 ursi ai tai, fara a incerca sa supar pe nimeni insa: GXZ-u' trebuie sa ramana GXZ, iar, asta "mic" trebuie sa prinda contur si personalitate proprie!:twisted: p.s.: sunt convins ca o sa fi "o mama iubitoare"!;):D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
6 Attachment(s)
de ieri a inceput si la mine balamucu:lol::twisted::evil: sa speram ca in 2 saptamani este gata
PS: sa o stapanesti sanatos luciane este frumoasa foc:-P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
iiiii ma la ea ma.....e jeep :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce pot spune sa-l stapanesti sanatos si fara incidente...imi place batranu urs chiar acuma cand am venit din colentina erai langa mine dar nu am bagat de seama dupa ce am mers eu inainte si ai facut tu stg pe straduta la titan pe acolo am obs o placuta GXZ Turbo in luneta si am banuit ca esti tu :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa il stapanesti sanatos luciane,credeti-ma k masina arata mult mai bine live dekt in poze.este un urs tipla
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mercy frumos baietzi, am auzit ca si tu(bogdy) ai pus jante pe masina... sa le stapanesti sanatos, si astept si eu o poza sa vad cum dau..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
baga si tu un tel si zi ce preturi mai sint p-acolo.....vineri vreau sa plec si eu....
sa il stapanesti sanatos.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Eu am plecat la sigur.... (l-am vazut pe mobile.de, am vb cu omu si am plecat). Ce te bate gandu sa aduci? pentru tine?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Poză cu jantele lui Bog !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Frumoase jantele, bravo domne, 17inch?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Yes :D 215/40.R17
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
jante arcuri sport nebunii dasta minore :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
faruri negre nimicuri dastea aaaa?:D
bafta incontinuare |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da umeaza evacurare si bara pe spate cat de repede se poate dar ma tine in loc o piesa ca demaram lucrarea ce sa zic sper sa aud de bine despre voi si sa nu pierdeti oamenii de valoare care sunt putini
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
30 Attachment(s)
Asa cum promiteam.. cateva poze... cu masina si de pe drum...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
6 Attachment(s)
si continuarea...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
6 Attachment(s)
si ultima parte....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cat te-a costat golful?
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning