Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Accidente in RM. VALCEA (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/34460-accidente-rm-valcea.html)

VL 77 SYD 24-08-09 08:32

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 2580699)
pai te cunosteai cu ei inainte ?

Pe Andra si Roxana niciodata. Il cunosteam de mult timp pe fratele lui, pe Luci, sta aproape de mine si sunt sigur ca stiti mai multi una din fostele lor masini, un BMW seria 3 negru, VL 88 BAN care a fost vandut ulterior si facut praf de noul proprietar undeva pe la Sibiu. Cu o zi inainte de-al filma pe Inu mi-a trimis mesaj ca isi doresc foarte mult sa intre in MIDNIGHT RACERS si a intrebat care sunt conditiile? I le-am spus si am zis ca cel mai bine e sa ne vedem pe bulevard unde pot discuta mai multe cu presedintele clubului, cu Kalu. A venit cu motorul pe 26 iulie, l-am filmat dar prima data fara sa stiu cine e avand casca, spre sfarsitul plimbarii dupa ce a vazut ca e luat in obiectiv si e urmarit de camera a oprit, am vb cu el si mi-a dat id-ul sa-i trimit filmuletele, a fost foarte incantat ca cineva a surprins momentul. Pe 27 a filmat Phenomenon, iar pe 29 tragedia... asta a fost tot...:cry:

trafy-vr6 27-08-09 09:12

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
stie careva ceva de accidentul de ieri de la raureni? cica un taxi s-a rasturant de cateva ori...

Robbert 02-09-09 23:05

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
6 Attachment(s)
din pacate trec si eu p'aci cu un accident relativ minor dar oarecum scump deoarece n'am casco. masina a primit deja faruri noi DEVIL EYES si mai urmeaza o bara noua si un strat proaspat de vopsea. Tot raul spre bine

Victor_WRC 03-09-09 01:53

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
ce-ai lovit mancati-asi peleu tau :lol::lol::lol: ......de se mai intampla

radu_nb1 03-09-09 12:35

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
mai Robbert u crek iti doreai farurile acestea plus bara de rs si grila fagure si ai gasit o modalitate buna sa le schimbi

Robbert 03-09-09 13:55

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
daca as gasi , ar fi o optiune. momentan caut intercoolerul pe la dezmembrari (mai taiem din cheltuieli ), e singurul care a avut de suferit pe partea mecanica.

Malos 03-09-09 14:33

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Bafta la modificari, dau bine rau noile faruri ;)

Robbert 03-09-09 15:10

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by Malos (Post 2608174)
Bafta la modificari, dau bine rau noile faruri ;)

ms frumos si mie imi plac la nebunie, pe viu se vad si mai bine! cum ziceam , sper sa fie tot raul spre bine ! :D

cEaska 04-09-09 07:55

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
da cu ce te`ai lovit?

Robbert 04-09-09 13:54

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
am luat un indicator pe partea farului si m'am oprit intr'un gard de sarma ghimpata

SaproDVL 08-09-09 01:32

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Robbert (Post 2610830)
am luat un indicator pe partea farului si m'am oprit intr'un gard de sarma ghimpata

uite opera mea de arta :))

Robbert 08-09-09 02:54

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by SaproDVL (Post 2620399)
uite opera mea de arta :))

eu te stiam baiat cuminte :lol:

cEaska 08-09-09 09:03

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
cum ai reusit ?

SaproDVL 08-09-09 10:24

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
viteza, curba urata, ud pe jos :))

a fost belea mare :)) va povestesc io ca nu pot sa zic aici :D

spawny 08-09-09 10:44

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Am vazut ieri un audi 80 parca sau ceva de genu tamponata in spate si parea ca a intrat o masina mai joasa in ea cum e a ta.


All times are GMT +2. The time now is 00:06.

- Copyright 2024 4Tuning