Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

NXdev 05-12-10 23:48

Re: DreamWorks
 
A fost afisat locul/ora de intalnire pe forum.

Tyfu 06-12-10 19:13

Re: DreamWorks
 
O sa prezint si eu masina in curand din nou. Nu am avut timp e super nebunie la munca ....zici ca au luat-o razna.
Scuze daca intarzii dar asta e motivul :rolleyes2

NXdev 07-12-10 11:44

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3875978)
O sa prezint si eu masina in curand din nou. Nu am avut timp e super nebunie la munca ....zici ca au luat-o razna.
Scuze daca intarzii dar asta e motivul :rolleyes2

A venit anotimpul "nebuniilor" :)), nu-i problema :P
In sfarsit, am "urcat" si un video http://dreamworks.ingashka.ro/forum2...&p=184#post184

razvaneluu 07-12-10 14:31

Re: DreamWorks
 
hai cu anotimpul ala:X sa ies si io cu masina mea care trb dusa la remat cum a zis cnv pe youtube :) i multumesc foarte mult :) masina aia a fost foarte foarte omorata in 6 luni am schimbat 2 cutii si 2 motoare ... deci na...


alooo nenea io nu am gasit pe forum unde facem intalnirile :D

NXdev 07-12-10 22:17

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 3878114)
hai cu anotimpul ala:X sa ies si io cu masina mea care trb dusa la remat cum a zis cnv pe youtube :) i multumesc foarte mult :) masina aia a fost foarte foarte omorata in 6 luni am schimbat 2 cutii si 2 motoare ... deci na...


alooo nenea io nu am gasit pe forum unde facem intalnirile :D

Din motive de "securitate", topicul poate fi vizualizat doar de catre membrii DW.

B-99-SAA 08-12-10 08:29

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3879046)
Din motive de "securitate", topicul poate fi vizualizat doar de catre membrii DW.

Alex, scuza-ma... dar... ce inseamna la tine/voi "securitate"? Aveti dusmani, va vaneaza lumea, sau care e faza? Ma gandeam ca vreti sa cresteti, nu sa vad ascundeti!

NXdev 08-12-10 10:28

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3879627)
Alex, scuza-ma... dar... ce inseamna la tine/voi "securitate"? Aveti dusmani, va vaneaza lumea, sau care e faza? Ma gandeam ca vreti sa cresteti, nu sa vad ascundeti!

Salut Liviu.Daca ai observat...am scris intre " ", in sensul de gluma.Dupa cum sti destul de bine, in timpul cand veneai la intalniri, eram dati afara din parcare din cauza anumitor invitati fara voie.
N-avem dusmani, nu ne vaneaza nimeni :).
Desigur, noi vrem sa crestem, dar faptul ca nu oricine poate vedea locul intalnirii nu afecteaza lucrul acesta.
Cine doreste sa vina la intalniri, are numarul meu si lui Razvan, plus ca poate trimite un p.m.
Cum Tapu, KYS, Vali EK, si altii au ajuns la intalniri, pot ajunge si restul.
Daca mai e ceva de lamurit...

NXdev 10-12-10 22:43

Re: DreamWorks
 
Asteptam membrii -> http://dreamworks.ingashka.ro/forum2...NI-si-CONDITII

NXdev 12-12-10 21:40

Re: DreamWorks
 
Cum nu toti au aflat, avem o fata in club, don'soara Zeta :D.Proiectul ei poate fi urmarit --> https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...-golf-2-a.html

Bine ai venit Zeta.

Alex30 12-12-10 22:02

Re: DreamWorks
 
Eu am aflatttt...eu stiammmmmmmmmm :-P. Bine ai venit Zeta :bunch:

Zeta 13-12-10 00:35

Re: DreamWorks
 
...va multumesc frumos colegii...:oops:

imi pare rau....nu prea pot ajunge la intalnirii...ma omoara programul de la munca...da nu e problema ne vedem in trafic...


azi am vazut GXG-ul undeva pe drumul gazarului era oprit in fata unui magazin..probabil "alimenta":twisted:

Alex30 13-12-10 07:21

Re: DreamWorks
 
Nu-i nimic Zeta...nici eu nu prea pot ajunge tot din cauza programului de la munca. Dar cum ai spus si tu, ne vedem in trafic ;)

bib_andrey 13-12-10 09:14

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3892159)
Eu am aflatttt...eu stiammmmmmmmmm :-P. Bine ai venit Zeta :bunch:

Ce sa nu stie ZUZu..:))

NXdev 13-12-10 10:45

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3892159)
Eu am aflatttt...eu stiammmmmmmmmm :-P. Bine ai venit Zeta :bunch:

Esti mare bagabont :))
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3892519)
...va multumesc frumos colegii...:oops:

imi pare rau....nu prea pot ajunge la intalnirii...ma omoara programul de la munca...da nu e problema ne vedem in trafic...


azi am vazut GXG-ul undeva pe drumul gazarului era oprit in fata unui magazin..probabil "alimenta":twisted:

Cu placere.GXG-ul se ducea la liceu, e baiat constiincios:)).
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3892698)
Nu-i nimic Zeta...nici eu nu prea pot ajunge tot din cauza programului de la munca. Dar cum ai spus si tu, ne vedem in trafic ;)

Si asa vine iarna...luam o pauza ;)).
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3892964)
Ce sa nu stie ZUZu..:))

ZUZ-u e un fel de oracol :D.

Alex30 13-12-10 18:55

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3892964)
Ce sa nu stie ZUZu..:))

Eu stiu totul :))

Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3893254)
Esti mare bagabont :))

Si asa vine iarna...luam o pauza ;)).


ZUZ-u e un fel de oracol :D.

Sa moara gibilan se stieeee..:lol:. E bine cu pauza asa nu mai absentez si eu. Azi am stat o gramada la munca..acum am ajuns si eu acasa :cry:


All times are GMT +2. The time now is 20:37.

- Copyright 2026 4Tuning