Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Street 4 Cars (New Club) (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/95141-street-4-cars-new-club.html)

25 ADY 08-03-09 14:19

Re: Street 4 Cars (New Club)
 
In primul rand stai linistit ca atunci cand am adus vorba de intalniri saptamanele fie sub forma de club sau pur si simplu o comunitate cum sunteti voi cei de la Logan Club nu mam referit la voi pt ca am venit si eu la o intalnire de a voastra si chiar mia placut ci la alte pers care nau ce face si comenteaza asa aiurea,sa umplem forumul de certuri si sa ne vaitam dupa ca vezi domne Pitestiul e un oras mort,nu activitate,nimic.Referitor la taxa de inscriere si cotizatia lunara stati linistiti ca sunt minore si ca un exemplu cu banii stransi din cotizatii vom cumpara lunare diferite lucruri la care vor avea acces toti membrii clubului si de care ne vom folosi.ex:trusa de scule,un cric,o sufa si multe altele.Sa fie clar suntem prieteni,ne ajutam intre noi si avem planuri marete.S4C

CatalinXNR 08-03-09 14:29

Re: Street 4 Cars (New Club)
 
mie nu prea mi se pare logic in ceea ce ai zis u .. dar in fine sa iti explic .. ai dreptate in unele conditii dar pune-te in locul nostru sau fa-te ca ai un club .. lasand la o parte banii pe care i-a bagat ady in acte si tot felul de hartzogaraie .. banii pe care ii da membrii tot lor le folosesc .. nu ne avantajeaza pe noi cu nimic .. insa da .. taxa de intrare o plateste odata .. cea lunara .. lunar :) daca era saptamanal mai ziceam .. asa incat sa aive omul mai multe datorii (impozite etc) site-ul clubului necesita un domeniu la care macar ei ar putea sa contribuiasca la achitarea acestuia anual, lunar sau odata la 3 ani .. iarasi parasolarele .. stikerele ..

viorelu 08-03-09 14:39

Re: Street 4 Cars (New Club)
 
Oricum va urez succes...stiu foarte bine ce inseamna aduni membrii intr-o comunitate(sa ii zicem asa)...si stiu foarte bine si ce ii cam sperie:) si ce ii face sa vina odata si sa plece dezinteresati...
Succese si poate cine stie...:-)

KillerINC 09-03-09 06:48

Re: Street 4 Cars (New Club)
 
S-au stabilit detaliile finale ale deplasarii clubului "Street 4 Cars" la legalele de la Craiova

Intalnirea membrilor (si nu numai, oricine vrea sa mearga cu noi, este invitat) , va avea loc incepand cu ora 5:30 in parcarea Hypermarket-ului Kaufland din Craiovei, urmand ca la 5:50-6:00 sa se plece inspre Craiova.

Pentru a face o lista provizorie a celor prezenti, va rog sa imi dai un PM sau mail la adresa killerinc@gmail.com .

Ne vedem acolo !

KillerINC 14-03-09 20:20

Re: Street 4 Cars (New Club)
 
4 Attachment(s)
Cateva poze cu insemnele Street 4 Cars cu care vom pleca la Craiova . Acestea sunt facute in graba si lipsa de inspiratie, deci provizorii ... urmeaza parasolarele finale, peste cateva saptamani ...

KillerINC 16-03-09 14:33

Re: Street 4 Cars (New Club)
 
24 Attachment(s)
cateva poze de la legalele de la Craiova (15.03.2009 ) cu membrii Street 4 Cars care s-au deplasat cu masinile la eveniment... Pacat ca nu a apucat sa se mai dea niciunul din noi

gabi_bertone 15-04-09 07:02

Re: Street 4 Cars (New Club)
 
5 Attachment(s)
Poze de la ultima intalnire de la Mall (12.04.09)

25 ADY 15-04-09 11:42

Re: Street 4 Cars (New Club)
 
S-a cunoscut ca duminica au fost Floriile,ca din aceasta cauza nu au fost prezenti toti membrii clubului dar vom revenii dupa Paste cu mult mai multe poze.

eddycdk 15-04-09 12:49

Re: Street 4 Cars (New Club)
 
Quote:

Originally Posted by 25 ADY (Post 2240579)
S-a cunoscut ca duminica au fost Floriile,ca din aceasta cauza nu au fost prezenti toti membrii clubului dar vom revenii dupa Paste cu mult mai multe poze.

am venit...chiar daca am stat 5min...deci nu am absenta!
ne vedem dupa Paste ;)

KillerINC 15-04-09 12:56

Re: Street 4 Cars (New Club)
 
aditza , eu sunt dispus sa ne intalnim si duminica dupa-amiaza :) facem un gratar in parcare la mall :))

eddycdk 16-04-09 12:16

Re: Street 4 Cars (New Club)
 
vb la tel..pt ca eu sunt in oras si as trece ;)

KillerINC 16-04-09 12:26

Re: Street 4 Cars (New Club)
 
asa , asa ... sa ne ciocnim ouale in grup :))

KillerINC 16-04-09 12:27

Re: Street 4 Cars (New Club)
 
!!! ANUNT !!!

Threadul de prezentare al clubului STREET 4 CARS , in subforumul CLUBURI de pe 4tuning , il puteti vedea accesand linkul de mai jos >>>

https://forum.4tuning.ro/602-street-4-cars/117167-street-4-cars-club.html

bobby_gsi2 16-04-09 14:14

Re: Street 4 Cars (New Club)
 
25 aprilie vtm Mosteni-Slatina
26 aprilie liniute Slatina, in caz ca vrei sa faceti publicitate.

KillerINC 16-04-09 14:36

Re: Street 4 Cars (New Club)
 
frumos , frumos ... multam bobby ca m-ai anuntat , ca eu nu prea am avut timp de net zilele astea ... sper sa pot ajunge la ambele evenimente , daca nu , macar la VTM


All times are GMT +2. The time now is 22:33.

- Copyright 2024 4Tuning