Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

Adryx 07-11-05 14:51

YM : adryxuff

Evo007 07-11-05 15:29

VReau si yo sa intru in mr
user -=Evo007=-
Acu nu prea jtiu nimic da invat :D

EvLSant0S 07-11-05 16:46

... ce masina ai ?

mike20 07-11-05 17:03

am intrat si yo acum la joc..da` vreau si yo ceva sfaturi....santos dak vrei sa ma ajuti putin...cateva sfaturi...da`mi si mie add la id`u asta : just_cristy88

EvLSant0S 07-11-05 17:37

intreaba-l pe madskillz , e mai zeu ca mine ;)
mikey_madskilz id ym ;)
good luck

Xeno 07-11-05 18:14

am si eu o intrebare... de ce mai tot timpul la sfarsitul cursei imi zice Breakout si pierd cursa?
explicati-mi si mie ca sa nu mai gresesc :cry:

mike20 07-11-05 18:19

ms santos..am vb cu el...m`a ajutat...baiat de treaba ... :wink:

Evo007 07-11-05 20:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
... ce masina ai ?

Civic
DA am zis sunt incepator peste catva zile o sa fiu expert:DD

Adryx 07-11-05 20:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Xeno\"
am si eu o intrebare... de ce mai tot timpul la sfarsitul cursei imi zice Breakout si pierd cursa?
explicati-mi si mie ca sa nu mai gresesc :cry:

Pentru ca scoti timp mai mic decat cel dat (bracket ET-ul ala). Iti apare inainte de challenge...mai micsoreaza-l nitel, nu prea mult ca altfel pleci cu intarziere fata de celalalt. Cel mai bine, dai o liniutza si vezi timpul scos...si bagi la bracket ET ;)

EvLSant0S 07-11-05 20:09

adevarat, zice bine adryx ;)

bafta baieti ..

EvLSant0S 07-11-05 20:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mike20\"
ms santos..am vb cu el...m`a ajutat...baiat de treaba ... :wink:

stiu , tocmai d`asta tzi l-am recomandat , si sry ,.. dar .. obosisem ..
deja erai al .. 9-lea , ceva gen .. care ma intreba .. si chiar nu mai puteam ,clacam ..
plus ca am dat de un prost .. care .. nu stia engleza. . si saracu vroia sa joace ..
si stateam sa-i traduc fiecare miscare ..
si etc :(
eh , 10xz 2 madskillz toata lumea e fericita ..

mike20 07-11-05 20:16

cel mai bine scrieti aici odata..tot..ce trebuie..explicatii..si gata..poate intelege lumea :wink:

Xeno 07-11-05 20:39

ok.. multumesc mult adryx

am reusit sa-mi cumpar 100 shot Nos

tip: ca sa activati sistemul apasati tasta :arrow:

Skma 07-11-05 23:34

Belea jocul :o

Adryx 07-11-05 23:37

Pentru putin, Xeno.
Iar referitor la ce zicea Mike20, sa scriem tot odata, explicatii, etc...cam greu, ca nici noi n-am luat jocul cu instructiuni de folosire...le-am descoperit pe parcurs :)


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning