![]() |
YM : adryxuff
|
VReau si yo sa intru in mr
user -=Evo007=- Acu nu prea jtiu nimic da invat :D |
... ce masina ai ?
|
am intrat si yo acum la joc..da` vreau si yo ceva sfaturi....santos dak vrei sa ma ajuti putin...cateva sfaturi...da`mi si mie add la id`u asta : just_cristy88
|
intreaba-l pe madskillz , e mai zeu ca mine ;)
mikey_madskilz id ym ;) good luck |
am si eu o intrebare... de ce mai tot timpul la sfarsitul cursei imi zice Breakout si pierd cursa?
explicati-mi si mie ca sa nu mai gresesc :cry: |
ms santos..am vb cu el...m`a ajutat...baiat de treaba ... :wink:
|
Re:
Quote:
DA am zis sunt incepator peste catva zile o sa fiu expert:DD |
Re:
Quote:
|
adevarat, zice bine adryx ;)
bafta baieti .. |
Re:
Quote:
deja erai al .. 9-lea , ceva gen .. care ma intreba .. si chiar nu mai puteam ,clacam .. plus ca am dat de un prost .. care .. nu stia engleza. . si saracu vroia sa joace .. si stateam sa-i traduc fiecare miscare .. si etc :( eh , 10xz 2 madskillz toata lumea e fericita .. |
cel mai bine scrieti aici odata..tot..ce trebuie..explicatii..si gata..poate intelege lumea :wink:
|
ok.. multumesc mult adryx
am reusit sa-mi cumpar 100 shot Nos tip: ca sa activati sistemul apasati tasta :arrow: |
Belea jocul :o
|
Pentru putin, Xeno.
Iar referitor la ce zicea Mike20, sa scriem tot odata, explicatii, etc...cam greu, ca nici noi n-am luat jocul cu instructiuni de folosire...le-am descoperit pe parcurs :) |
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning