![]() |
Re: Depasiti pe linia de tramvai sau coloana la semafor??
Quote:
Iar legat de prioritate, astepti pana te lasa cineva. ca sunt nesimtiti care se baga aiurea nu are legatura cu mersul pe linia de tramvai. Nu cred ca s-a vaitat nimeni ca nu e lasat sa se bage inapoi in coloana... |
Re: Depasiti pe linia de tramvai sau coloana la semafor??
Eu am asigurarea la Carpatica.. ma lasa totzi sa ma bag :)))
|
Re: Depasiti pe linia de tramvai sau coloana la semafor??
:))) foarte tare asta... :))))
|
Re: Depasiti pe linia de tramvai sau coloana la semafor??
am fost si eu smcher o data , si am intrat in fata la toti la semafor pe verde si unu din dreapta o trecut pe rosu si pac de atunci m-am cam invatat minte , numa din cand in cand mai fac si ma asigur:D
|
Re: Depasiti pe linia de tramvai sau coloana la semafor??
Depasesc pe linia de tramvai daca nu e coloana de masini oprite.La coloana de semafor stau pe banda mea si nu las pe nimeni sa intre.
|
Re: Depasiti pe linia de tramvai sau coloana la semafor??
depinde de ce stare am :D
|
Re: Depasiti pe linia de tramvai sau coloana la semafor??
Cateodata, cand este legal sau sunt extrem de grabit/nervos.
|
Re: Depasiti pe linia de tramvai sau coloana la semafor??
mda....cel putin in drum spre munca sigur depasesc pe linia de tramvai;))mereu sunt in intarziere...:P
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning