![]() |
ce cap avetzi maaa! :lol:
|
bobo si RA de ce nu ati venit la intalnire?
|
Re:
Quote:
|
bine, lasa ca data viitoare vii.
ca vreau neaparat sa te cunosc. |
si eu la fel=)) :drunk: :drunk: da veneam dar am vazut ca eu eram cel mai \"minor\" de pe acolo si noh....stiu ca era invitatie pentru toata lumea :D dar asta este...dc stiam ca vine si detman cred ca veaneam si eu...orci cum cu prima ocazie o sa ma prezint shi e, promit :flower:
|
hai ma bobo lasa-ma.
copilu \"o constatare la mishto\" presupune sarcasm sau ironie. vezi ca te contrazici singur. oricum nu mai continui in offtopic. imi cer scuze inca o data ca am gresit distanta respectiva si asta va fi ultima mea replica pe aceasta tema. sa lasam topicul sa revina la ceea pentru ce a fost facut. |
dak trece careva pe fabricii si vede urme de frana ( cam 20 m ) ce trec de pe o banda pe ailalta ... \" it wasn't me \" ... hmz ... sa ma f*t in tatzi aia care conduc dube si se cred mari si tari si nu dau prioritate ... WTF aia nu se gandesc ... da'leas ***********************
|
cine-i ma?
zi ca-l zdrobim noi :lol: :roll: |
pai.. ne gasim noi cativa sa facem o interventie... 8) :lol:
doar sa ne spui numarul lui ... :) |
aiai ... ca pe cand m'am uitat in oglinda nici p*** nu l'o mai vazut ... :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored:
|
sa va spun eu o intamplare chiar nasoala rau de tot:
intr-o noapte venit din oras obosit mi-a fost lene sa mai deschid poarta sa imi bag masina in curte asa ca am lasat-o in PARCARE in fata casei. pe la 3 dimineata o venit un TZARAN cu o dacie toata ruginita rupt de beat, mi-o intrat in gard, din gard in masina mea, masina mi-o intrat intr-un stalp ce era in fata ei, stalpul fiind de lemn s-o rupt si o picat...tot peste a mea. Asa ceva nici macar in filme nu vezi va zic eu..cu tot dezastrul asta eu nu am auzit nimic, dormeam tun, va dati seama dimineata cum am ramas. Pe langa toate astea mai spre dupamasa l-o gasit politia pe tzaran care nu avea asigurare si PE care acu il vad zilnic bine mersi CONDUCAND !!! Pe vremea aia aveam o mazda 626 care am reparat-o cumva si am vandut-o la unu...saracu de-ar sti... |
Mda parca vad ce fatz ai facut Dog Tony,.... de eram in locu tau in fatza politzie ii rupeam capu la ala :) :)
|
mai stiu io unu care de lene nu si-o mai bagat cielo-u noaptea in garaj si dimineata .... ia-l de unde nu-i :)
|
Ce tii si cu lenea asta!!! Si sunt unii chiar dependentzi!!! :peace: :peace: :peace:
Noroc ca io nu opresc motoru pana n-o bag in garaj! 8) |
hai sa ma dau si eu mare cu o treaba nasoala la volan sau in masina in general:
aseara, cica am iesit cu fufele la un pahar de vorba, asa intre noi fetele :chick: :chick: :chick: :chick: :chick: si m-am cam pilit bine :drunk: :drunk: . stati linistiti am avut sofer. trebuia sa venim din manastur in zorilor, la pasaj, cand am iesit de pe ciobanului, o masina cu Lege si Ordine. ne opreste: permis sofer: OK , de 1 luna talon masina: - , pe alt nume bara fata : lipsa- bara spate : taiata- centuri: ok Si ce sa va spun: incepe nenea politistu sa ne ia la rost pentru talon(ca e pe numele lui taica-mio :censored: ), apoi pentru bari :censored: , ca nu e voie sa \"circulati\" asa :censored: , ba mai mult ne cere si autorizatie de reparatie cum ca ar fi fost lovita masina :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: , era cat pe-aci sa incasam o amenda pe tema asta :2gun: . eu eram pornita pe scandal(\" vorbea alcoolul\" in locul meu :drunk: :drunk: ), ca e masina mea si umblu cu ea cum vrea pana mea :bat: , soferul meu insa mi-a \"sugerat\" sa intru in masina ca e \" frig \" afara. a dres-o el cumva pana la urma si am scapat fara amenda , dar cu promisiunea ferma ca punem barile inapoi pe masina.... :evil: dar eu nu vreauuuuuuuuuuu :pistoles: :pistoles: :pistoles: :pistoles: :pistoles: :pistoles: |
| All times are GMT +2. The time now is 12:51. |
- Copyright 2026 4Tuning