![]() |
ESTE UNA 100% IN BUC PE CARE AM VAZUT-O EU ACUM VREO 4 ANI,DIN PACATE AM AUZIT CA MASINA ARE BLOCUL MOTOR SPART SI ESTE A CUIVA CARE MAI ARE LA NOI lAMBORGHINI UN M3 CABRIO...
CAND AM VAZUT-O ERA PARCATA LA UNIRII MAI EAXCT PE LA COCOR ATUNCI....... NU VA POT DESCRIE CE SENZATIE AI CAND POTI SA ATINGI ASA CEVA.......... [/b] |
Despre masina de care spune UGA am scris si eu mai sus, mai exista, eu stiam ca are Chiulasa sparta .Acuma nu mai sta in strada!
|
Re:
[quote=\"COObra\"]
Quote:
tare, bv COObra Stiu si eu k e un lotus omega in buc, statea p langa mag unirea, pana sa inchida astia zona veche parca masina langa statia d autobuz 313 d la tiptop da` a trecut cva timp de-atunci |
Lotus Omega
1 Attachment(s)
:!:
|
1 Attachment(s)
:?:
|
1 Attachment(s)
:shock:
|
1 Attachment(s)
:shock:
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
:arrow:
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
1 Attachment(s)
Nu am stiut cum sa pun toate pozele intr-un singur post :oops:
|
Asta este vestita masina??
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:37. |
- Copyright 2026 4Tuning