Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Tuning de firma de la Opel - Lotus Omega (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/4131-tuning-firma-opel-lotus-omega.html)

UGA 28-09-05 12:04

ESTE UNA 100% IN BUC PE CARE AM VAZUT-O EU ACUM VREO 4 ANI,DIN PACATE AM AUZIT CA MASINA ARE BLOCUL MOTOR SPART SI ESTE A CUIVA CARE MAI ARE LA NOI lAMBORGHINI UN M3 CABRIO...
CAND AM VAZUT-O ERA PARCATA LA UNIRII MAI EAXCT PE LA COCOR
ATUNCI....... NU VA POT DESCRIE CE SENZATIE AI CAND POTI SA ATINGI ASA CEVA..........
[/b]

mara 29-09-05 19:46

Despre masina de care spune UGA am scris si eu mai sus, mai exista, eu stiam ca are Chiulasa sparta .Acuma nu mai sta in strada!

CataNOS 29-09-05 19:50

Re:
 
[quote=\"COObra\"]
Quote:

chitzaitoare dea ta japoneza.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tare, bv COObra

Stiu si eu k e un lotus omega in buc, statea p langa mag unirea, pana sa inchida astia zona veche parca masina langa statia d autobuz 313 d la tiptop

da` a trecut cva timp de-atunci

mara 21-11-05 19:59

Lotus Omega
 
1 Attachment(s)
:!:

mara 21-11-05 20:00

1 Attachment(s)
:?:

mara 21-11-05 20:03

1 Attachment(s)
:shock:

mara 21-11-05 20:03

1 Attachment(s)
:shock:

mara 21-11-05 20:06

1 Attachment(s)
:arrow:

mara 21-11-05 20:07

1 Attachment(s)
:arrow:

mara 21-11-05 20:09

1 Attachment(s)
:arrow:

mara 21-11-05 20:09

:arrow:

mara 21-11-05 20:11

1 Attachment(s)
:arrow:

mara 21-11-05 20:12

1 Attachment(s)
:arrow:

mara 21-11-05 20:13

1 Attachment(s)
Nu am stiut cum sa pun toate pozele intr-un singur post :oops:

Skma 22-11-05 10:50

Asta este vestita masina??


All times are GMT +2. The time now is 09:37.

- Copyright 2026 4Tuning