Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Atentie pe cine desemnati ca moderator (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3951-atentie-desemnati-moderator.html)

B39738 07-03-05 12:29

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"OdiN2\"
Vorba ta Gratzian, poate se supara pe noi si ne da in gat!


Vezi ca eu va dau in gat,nu Cartman...ai citit aiurea... :roll: ...e un fel de fura-mi-as singur caciula,daca ma intelegi...offf,ce am subliniat eu si ce au inteles ceilalti...

XSW 07-03-05 13:17

Imi pare rau dar incepe sa fie mult prea enervanta discutia asta. Singurelu, nu esti in ordine ? Vezi ca nu e chiar asa bine sa fii defensiv in modul in care esti ... Voi vreti sa reprezentati iasul si sa \"faceti ceva\" cand de fapt \"Iasul\" e cel cu care vad ca va certati. Cu cine naiba vrei tu sa faci grup cand aproape toti care activeaza pe strazi sunt deja in grup si majoritatea celorlalti potentiali ii cunoaste cineva dintre noi. Nu suntem grupul AMC, suntem un grup de pasionati si daca zici ca nu ai fost acceptat cred ca are treaba cu atitudinea ta nu cu masina, si eu am venit cu multe mortaciuni si nu m-a respins nimeni, ce a contact a fost faptul ca m-am integrat in grup ca persoana. 15 masini zici ? nu stii despre ce vb. si cum s-a mai zis inainte asta e un lucru bun. Daca tu nu stii grupu si oamenii care se intalnesc de cand tu nu aveai treaba cu asa ceva nu inseamna ca nu exista.

Nu cred ca ai fi putut gasi alte persoane mai de calitate de care sa te iei decat zuzg7 si Dragos, nu stiu daca se poate zice ceva rau de ei, sunt baieti de nota 10+.

Daca tu vrei sa incepi o rafuiala cu grupul din iasi sunt curios cu cine o sa ridici tu ce vrei sa ridici ? Sa stii ca nu ai o atitudine sanatoasa.

Gratzian, momentan vad ca nu pot sa dau de tine, as fi preferat sa vb. direct ... te rog mai asteapta putin pana sa te exprimi, nu judeca lumea inca pentru ca REPET noi suntem 100% pro 4tuning, ne deranjeaza noii veniti care vad ca se simt prima-donne si au planuri mari dar ii cam doare undeva de ce se intampla cu adevarat pe strazile noastre, nu stiu lumea cum trebe, nu stiu trecutul, caz in care cum ar putea face un viitor ?! Ei nu au suportul nostru si daca o sa continue asa, nu vad cum s-ar imbunatati lucrurile.

Bine ca v-ati trezit acum iarna cand nu prea a fost activitate, nici pe 4tuning, nici pe AMC si nici pe strazi.

Am inteles ca deseara ne intalnim cativa din aia mai vechi cu Singurelu si cu Cartman, multi sunt cam prea suparati sa vina si nu ii condamn, nimeni nu vrea sa iasa cu certuri.

Hai sa punem putin pauza la thread-ul asta sa vedem daca se mai clarifica niste chestii.

XSW 07-03-05 13:24

Inca ceva, in pofida comentariilor voastre fara baza reala, grupul e unit si daca nu vrei sa fii parte din el si sa te integrezi incepand sa zici lucruri neplacuti, sa nu va asteptati sa fim alaturi de voi si sa va ajutam, cel mult puteti trezi tensiuni si problemele ce pot rezulta din asta.

O sa tac momentan, vedem ce se discuta deseara daca apar oamenii.

MadCow 07-03-05 14:34

a
 
am jumate de ora de cand citesc posturi care de care mai rautacioase
nu pricep de ce se face atata scandal. cred ca ar trebui sa ne intalnim si sa vorbim in loc sa facem circ pe forum.
Singurelu cred ca te voi contrazice cu chestia ca cei cu masini mai vechi sunt priviti aiurea. Cred ca ar trebui sa vii pe la intalniri ca sa nu mai vb aiurea. Sunt destui oameni care nu au \"mertz sau bmw\" si nu au probleme de integrare. Pana la urma conteaza omul si pasiunea (daca o are, indiferent ca e legata de caii de sub capota, tunning-ul exterior sau muzica din masina), nu masina, iar acest lucru n-ai de unde sa-l stii avand in vedere ca tu si cartman va intalniti cu noi doar pe forum.
Eu cred ca ar mai trebui sa va potoliti cu mesajele fara rost, ca din cate observ sunteti voi doi impotriva AMC si nu e bine.

XSW 07-03-05 15:15

corect madcow, se discuta treburile astea deseara daca vin baietii.

IS 18 BOG 07-03-05 15:32

okay .. am stat minute bune sa citesc d eunde am ramas in dimineatza asta.
Deci au stiut sa se integreze f bine lume care nu au masini luxoase sau nu au deloc, care nu au printi directori pe la nu stiu eu ce laptarii si brutarii si nu am ocolit pe nimeni, doar pe cei care nu au facut decat sa-si arate fitzele si paralele din buzunare.

Nush dc v-ati luat de ZUZG sincer cred ca era ultima persoana caruia i se putea reprosa ceva de dragos numai zic care e un om deosebit.Voi (cartman si singurelu ) vreti sa va puneti lumea in cap, sa iesiti din anonimat ?? asta zic eu ca vreti voi sa faceti! Singurelu' zi si mie ce inseamana ca te-ai ridicat de jos ???? acuma esti sus ?? nu te teme tot acelasi om esti care scrie fiecare cuvant cu majuscule,cu semnaturi de 2 bani,iconuri cat cuprinde si ciudatzenii sexuale !!!!

ziceti de noi ??? nush daca stii cum s-a pornit totul ... sa pui anunturi pe dc++ cu un forum sa aduni lume din stanga si din dreapta sa-i aduni la un loc.. a fost super greu ptr ca nu stiam cu cine voi avea de-aface si slava domnului am gasit lume cu care s-a putit vorbi si care a fost intelegatoare. Nu stii ce inseamna sa stai in fatza monitorului sa scrii randuri si dupa juma' de ora sa te duci sa te intalnesti pt prima data cu lume care o vezi ptr prima data si care au masini cat de cat si putere financiara cu mult mai mare decat a mea. sa te faci respectat si cunoscut prin munca e ceva .. dar prin scandaluri si comentarii inutile nu ajungi nicaieri .....

Mai baieti, cei doi care defapt is 3, incearca sa iasa din anonimat .. bv baieti dar voi sunteti PRO ILEGALITATII !!!

faza cu automotorshow e fumata ... adik vrei sa zici ca nu era luat dupa situl meu ? ma refer la NUME SITE/ FORMAT SITE / FORMAT FORUM si mesaje pe privat de atragere a lumii pe acel forum ..... lol nene in fine .....
=======

e asha de usor sa te dai in spectacol pe un forum si cand te duci la scoala zici : \"ba mancatzash u stii cu cine vb? cu big boss dp iasi dp for tuning\" si el saracu nu stie de 2 masini din orash.
ce-i asta? asta inseamna munca ???

pt cei care au venit la Iasi de la bucuresti, la cursele legale ... ati dat de ce 2 care-s 3 ?? sau ati dat de un grup unit ??

IS 18 BOG 07-03-05 15:40

nush cum sta treaba prin alte parti dar eu ptr baietii mei am numai calificative bune...nu-i nevoie sa-i numesc ptr ca se stiu ei !!!!


singurelu .. zi si mie cine mai scrie ca tine prin forumuri ???


cu toate ca e aproape imposibil sa ies din casa diseara, am sa fac tot posibilul sa vin !!!!

as mai vrea ceva ZoliaT pls ce ar fi si u sa te implici oleak, ptr ca u stii cum sta treaba la iasi, ai fost de 2 ori si stii de cine ai dat !!!

apropo ca sa fiu ironic, ar trebui laudati moderatorii ptr ca daca stau si observ bine au adunat toti membri de baza ai iasului la un loc !!!!!

nush daca pe rubrica Iasi conteaza ce gagici sunt prin mallul nostru, ce faceam noi cand eram mici si vorba vine kitchurile de prin orash .....

conteaza ceea ce este pe strada !!!!
cu siguranta ca cei dp marginea forumului au inteles ca ne rasculam 4tuning'ului dar se inseala vrem doar sa luminam unele capuri !!!

IS 18 BOG 07-03-05 15:42

si inca ceva .... diseara la 20:00 vin pe jos pana la locul stabilit ...... se ia oare careva de mine ???sau s-a luat careva vreodata de mine ??? nu .... atunci dc s-ar lua de voi !!!??

Singurelu 07-03-05 17:22

:roll:

IS 18 BOG 07-03-05 18:07

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Singurelu\"
:roll:

ce vrea sa insemne asta ???

XSW 07-03-05 18:18

epox, stai linisiti nu te mai ataca atata :P vedem ce vorbim/stabilim in seara asta cu baietii

Singurelu 07-03-05 21:09

:P Deci:

:arrow: Eu unu am incetat acuma a mai arunca cuvinte grele,rele.....Pentru mine topicul este inchis....Mi`am cerut scuze fatza de totzi ce`i prezentzi asta seara!!Dragosh tu ai lipsit...Imi cer scuze si fatza de tine!!!!Acuma.... nu numai eu am gresit.... dar ;).....treaca mearga!

Have Phun! :P

Blue 07-03-05 21:16

buuuun asha fratzilor....ma bag si eu ca fumeea...
:idea: so: cine/care-s aia...? sinner...ne jtim...epox...dap,dragosh(aka. alex307) bifat si el....mad cow...ne vedem la semafoare...cortez...fost vecin...octav :) salutari! ....zuzg ...ne vedem la urm playuri dak mai stai in fatza mea la RAND :twisted: ...asha...si....CAM ATAT....
:idea: cine-s restu'...care-s aia...? singurelu ...ok am AUZIT de el....nu am avut minunata ocazie de a ne intalni si de a schimba cateva vorbe...cartman....parca te-am vazut O DATA pe la noi la intalniri...da' dak te mai vad o data....nu te recunosc!... k sa nu mai zic nimic de acest anonim : LA MISHTO ...nick pus stim si noi cum, k ne dam seama!
:idea: so: noi d c ne certam aici? k vrem sa ne reprezinte cineva...? d c? facetzi fratzilor alegeri...venim,facem poll, dam cu votu' si gata!
:idea: ce-i cu voi mey....venitzi sa ne vedem...sa participam la MULTE impreuna...sa stam k vitele sambata si duminik seara in parcare si sa murim de frig in timp ce mai gasitzi ceva fromos la mine in majina...venitzi la playuri si SALUTATZI lumea...venitzi sa SOCIALIZAM....nu ne luam acum cu \"care vine sa dea chept cu mine\" k eu-s ala...si tu ejti celalalt... asta a fost cam tot ce s-a cerut....venitzi sa cunoajtetzi PLEBEA...ajtia pe care ii reprezentatzi...si k sa jtim si noi...
:idea: faza cu cartman...se jtie....se cunoasjte...se judeca...si gata...nu-ti da nimeni in cap k ejti copil...shit happens...si eu am condus fara carnet....si totzi probabil au incercat intr-o parcare...un drum mai laturalnic si ce? se intampla....da' fara sa mai bagi ink 2-5,6,7,8,10 persoane dupa tine....mergi singur...fa play cu umbra neonului de sub majina da' nu ne baga si pe noi k deja avem poze pe la polizzie si suntem luatzi de-an pwoolea...
:idea: cam atat a zis fumeea....ajtept injuraturile!
ps : mai erau PREA MULTE de zis...da' cred k s-au punctat!
ps 2 : consider k noi, cei din iashi suntem mai mult decat un grup de oameni care-i unejte aceeashi pasiune....suntem PRIETENI...ieshim impreuna. facem revelioane si petrecem vacanzze impreuna....si fara sa ne batem in care catzi cai are si a cui tabla e mai fina!

Blue 07-03-05 21:19

am aflat prea tarziu de intalnirea din seara asta...imi pare rau k am lipsit TOCMAI azi...

TheSinner2 07-03-05 21:20

femeia asta a uitat sa scrie :P


All times are GMT +2. The time now is 07:59.

- Copyright 2026 4Tuning