Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Aproape de sfarsit (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/37485-aproape-sfarsit.html)

peter 04-04-07 22:10

Re: Aproape de sfarsit
 
Multumim ca ne-ati acordat un sprijin si atentie pentru Virtual Tuning !

Multumim ca promovati acest fenomen in Romania !

strengaritza 04-04-07 23:17

Re: Aproape de sfarsit
 
mda.. adresesz si eu multumiri baietilor... Rellaxx, Alex-MG,Cristi-mamutul, sper ca am nimerit numele, daca nu.. ma injurati 5 min si va trece:P
desi am ajuns abia mai la sfarsit, a fost destul de ok show ul...
va asteptam la cluj, sa speram in curand!
ne vedem pe strazi

DAFTEK 05-04-07 00:34

Re: Aproape de sfarsit
 
Salut la toti si mai ales lu Gratzian, pot sa spun ca am fost foarte impresionat de acest eveniment si am vazut ca si Romania poate face si chiar da lecti la unele chiesti cum am vazut la TuningDays saptamina trecuta.

Gratzian tin sa-ti multumesc pentru efort si pentru sansa de a incerca sa-mi faci si mie loc sa intru pe Duminica dar am vazut prin ce treceai in birou acolo si cum aratai la fata si am decis ca ramine pe alta data sa particip si eu. Ma bucuram oricum sa particip si eu vazund ca nu prea erau 4x4 Tuned in show dar a picat si cu floriile si cu problemele pentru care venisem initial la urgen in Romania o saptamina. Transmitei si lu Vali la fel pentru timpul care mi la acordat chiar daca nu am mai venit duminica.

Felicitari inca odata si multa bafta pe viitor la tot ce faci pentru comunitate.

Dan.

Gratzian 05-04-07 02:51

Re: Aproape de sfarsit
 
da, e un punct de vedere cu oradea... reintru deseara pentru detalierea opiniei

videocars 05-04-07 15:15

Re: Aproape de sfarsit
 
Felicitari tuturor organizatorilor, si la mai mare!!!

Dr3adLorD 05-04-07 17:45

Re: Aproape de sfarsit
 
Super frumos spectacolul. Felicitari organizatorilor si noua participantilor ;)

logtuning 05-04-07 18:23

Re: Aproape de sfarsit
 
Echipa LOGtuning multumeste lui Gratian si 4Tuning pentru ospitalitate si pentru intregul sprijin.
Desi a fost un efort mare pentru noi (am venit de la Timisoara o fata si doi baieti, am amenajat singuri standul) ne-am chinuit sa nu va dezamagim pe voi, toti care sunteti pe aici.
Ne-am dat silinta de a ne incadra in climatul general si de a nu face de rusine echipa 4Tuning.
Daca am reusit sau nu, veti hotara voi.

Multumim tuturor celor care au vizitat standul LOGtuning, care ne-au apreciat si laudat sau ne-au criticat.

Vom ramane pritenii tuturor celor de aici.

Felicitari 4Tuning !!!

Echipa LOGtuning


.

Al3xius 05-04-07 23:08

Re: Aproape de sfarsit
 
Felicitari Logtuning . Am ramas placut impresionat ! Bafta cu proiectele viitoare !

CT-07-APV 06-04-07 01:39

Re: Aproape de sfarsit
 
Felicitari 4 TUNING si LOGTUNING frumos standul am achizitionat si eu stopuri si am fost placut impresionat ca le-am primit atat de repede.

OltcitPower 06-04-07 17:27

Re: Aproape de sfarsit
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 834519)
da, e un punct de vedere cu oradea... reintru deseara pentru detalierea opiniei



inca asteptam...
:shock: :shock: :shakefist :shakefist :shakefist :dribble: :dance:

ESPinoza 07-04-07 12:58

Re: Aproape de sfarsit
 
foarte frumos.. am renuntat la multe ca sa fiu acolo duminica ,, a fost un cadou frumos de florii pt mine :) cu toata ca drumul a fost lung si obositor ca nu am avut unde sa ma cazez si a trebuit sa conduc aproape 1000 de km fara sa dorm deloc a meritat.. imi pare rau ca nu am conoscut lumea veche de pe forum si ca nu am prins showl de burn la care m`am gandit tot drumu spre bucuresti crezand ca e duminica dar am plecat de acolo cu zambetu pe buze si asta conteaza abia astept anul viitor. Numai bine si felicitari organizatorilor si concurentilor

Gratzian 08-04-07 22:25

Re: Aproape de sfarsit
 
DAFTEK:
fara nici o legatura cu restul, sa stii ca linkurile spre alte situri se sterg si se baneaza, cu au fara legatura cu evenimentul
iar in legatura cu descoperirile tale...
oricind poti face descoperiri, si ceea ce vezi va fi tot timpul influentat de lumina in care se pun lucrurile
asa ca vezi, ai grija sa evaluezi totul in lumina naturala... e mai sanatos...

Jokerul 09-04-07 12:37

Re: Aproape de sfarsit
 
Felicitari maxime pentru organizare...a iesit ceva super tare...si atmosfera a fost de zile mari ce sa zic...felicitari si la cat mai multe astfel de evenimente...eu unul sincer zic ca a meritat munca si efortul enorm care a fost depus...RESPECTUL MEU ORGANIZATORILOR

TheBig_X 09-04-07 19:43

Re: Aproape de sfarsit
 
Sincer nu intzeleg nimica din aceasta cearta. Cineva a aprins o scanteie si acuma toata lumea rascoleste ca musca in .... . Unu zice de link unu zice de firme unu zice de taxe unu zice de nu mai stiu ce. Pana la urma urmei asta avem si cu asta ne mandrim. Pana o sa vina alcineva sa organizeze tuning day nu vad rostul de ce va luatzi de Gratzian. Eu nu tzin partea nimanui dar hai sa fim serios eu am o parere despre 4 tuning. Bravo lor ca isi baga bani in buzunar daca pot daca nu erau ei nici locatzia aia nu o aveam si noi cluburile ar trebui sa le multzumim firmelor care au platit ca sa putem noi sa ne expunem masinile si NSL si Anonymous ar trebui sa multzumeasca celor care au dat bani la 4tuning pentru ca au avut un teren unde au putut organiza ceva foarte frumos. Dar sa fim sinceri asa este romanul pana nu scuipa pe unde a calcat nu se lasal. Eu zic ca fiecare sa isi rezolve problemele cu 4tuning in particular si nu aici pe forum ca stricatzi imaginea unor persoane care probabil nu sunt vinovate. Romanu nu este roman pana nu isi spala rufele in public.

Sindrom 09-04-07 19:48

Re: Aproape de sfarsit
 
ma scuzati ca intervin..da nu tin partea nimanui..poate o sa ma injurati sau poate nu sau poate cine stie.....da cred ca o concluzie se trage in urma 4tuning days: fara 4tuning days => fara certuri;)
si inca ceva....nush poate s-a mai vb....partea cu firmele....suntem in romania stiu ca toata lumea vrea sa schimbe ceva....da la noi cine sa banu sta in fata....din cauza asta in foarte multe domenii se pierd adevaratele valori....pentru ca in romania nu se apreciaza munca ci se apreciaza banu....ma scuzati daca sunt deplasat


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning