![]() |
Re: dacia mea proprie si personala
Nu e chiar atat de mare tarasenia cu trecutul in carte si talon a schimbarii culorii si costa pana in 50 RON dar parerea mea e cu nu ai de ce sa schimbi culoare cand arata bine si asa.
|
Re: dacia mea proprie si personala
:peace: clar ca e frumoasa si in plus nu am vazut nici macar incercari de modificare pe o dacie argintie...de ce sa nu fie a mea prima incercare, poate memorabila...poate nu..
|
Re: dacia mea proprie si personala
modificarea de culuare costa 100ron cu totul
|
Re: dacia mea proprie si personala
deocamdata o sa modific doar culoarea capotei...vreau sa o trag si eu pe faruri ca a ta....dar sa vdm intai cu tablele asta rujinite...teoretic samata o scot din lucru...
sambata o duc pe autostrada la un test de acceleratie si de vit max! tare sunt curios :evil: P.S: te bagi in paralel sau macar sa ne tinem unu dupa altu oleak?poate mie nu iti merge Km cum trebuie! |
Re: dacia mea proprie si personala
:D Asta se vrea a fii o liniutza sub acoperire???:D :D
|
Re: dacia mea proprie si personala
tu te bagi ? ce masina ai?
incercam acolo... eu am zis ca sa nu cumva sa imi mearga mie Km prost! ;) |
Re: dacia mea proprie si personala
Mie imi merge kilometraju` f bine :)
|
Re: dacia mea proprie si personala
si mie imi lipsesc vre-o 400 cmc si inca vre-o 70 cai ca sa ma pun cu tine! ;)
apropo bobi ti-am vazut masina ieri pe exercitiu...ce dreaq e cu roatele alea?arata penal masina asa(sorry)!!!:???: si totusi pt siguranta dak vrei sa te tii dupa mine sa vadd valoarea reala a Km,ti-as fi recunoscator! ;):twisted: |
Re: dacia mea proprie si personala
70 de cai? pai ai decat 45? Eu am zis ca imi merge kilometraju ca sa vezi viteza....nu sa ma iau cu tine, nu caut prada usoara stai linistit. Roatele :) sunt cele de iarna.....bijuteriile isi asteapta randul.....masina arata asa ca e in reparatii...stiu ca e varza.....dar e mai interesant cand alerg masini mai tari in starea in care e acum. Oricum maine ma duc la Bucuresti....dar cu alta masina si dupa-amiaza sunt inapoi. Daca e ceva....da-mi un semn 0722808696.Ps: cat despre siguranta....te asigur eu ca nu duce a ta cat merge tigaia cu rotile alea.
|
Re: dacia mea proprie si personala
AG 80 BBI contacteazama la tel la nr 0748400185 pentru forma ploapelor si mai multe idei (am lampi albe de vanzare semnalizari fata si lampi spate)
|
Re: dacia mea proprie si personala
of...tare as vrea sa ne putem alerga fara sa ne atace nimeni!!!macar sa ne lase o strada libera o zi pe luna...plm!oare chiar ii trebuie cuiva strada stadionului sambata sau duminica?sau strada de langa strand???in oricare caz mai este cel putin una paralela care sa rezolve problema!...si oricum nu avem noi benzina/motoare rezistente sa alergam o zi intreaga...
|
Dacia mea proprie si personala
of...azi nu mai alerg ca imi da ceva intreruperi ... si ma dispera!in rest doar am mai coborat oleak de bot masina,am schimbat un disc ovalizat de pe dreapta si acu urmeaza spatele sa-l cobor cand o sa am chef!dar deocamdata am gume pe 175 si or sa imi atinga in aripi...asa ca ma mai gandesc!oricum cu oleak de intarire acu pe fatza deja se simte in viraje!:rolleyes2 8)
|
Re: dacia mea proprie si personala
tot nu am aflat...ce anume rol are bara stabilizatoare in afara de rigidizare???
|
Re: dacia mea proprie si personala
dar c rol vrei sa aiba???
rigidizeaza...e buna pt viraje... |
Re: dacia mea proprie si personala
Doamne...zicetzi mai oameni in ce fel....in viraje..nu vezi ca raspunsu asta e de 15 ori???
chiar nu stie nimeni sa explice mai complex oleak? |
| All times are GMT +2. The time now is 12:24. |
- Copyright 2026 4Tuning