Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Ce sporturi practicam/am practicat ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/30377-sporturi-practicam-practicat.html)

DONU' 21-01-07 11:30

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Ai luat o lectie de karate, sau ai invatzat una? :)

kraven_4_all 21-01-07 11:46

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
yo am facut karate knd eram mai mic si baschet.....si`n rest k orice pushtan...fotbal pe unde apukm si baschet la fel!!

Doamna_cu_Coasa 24-01-07 02:12

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
BOX de performanta! Club Rapid CFR Bucuresti! 7 ani!

DONU' 24-01-07 07:23

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Periculosule, crezi ca ne sperii daca ai facut box?
Mah, tu n-ai o Calibra? N-ai!
Dar ti-ai dori una!

eko_X_cite_069 25-01-07 19:02

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
eu am facut innot cls 1-5 ...baschet 5-8....si downhill si in momentu de fata...

bogdan_wrc 02-02-07 07:30

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
sportul meu preferat cand eram mic..era unul extrem









































sah

shantzu 02-02-07 08:40

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
iti puneai grav de tot viata in pericol.....daca te duceai in centru la mosii aia ::mrgreen:

alexa-mrc 04-02-07 12:35

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
;)))la capitolu sporturi sunt as...baschet,volei,tenis de camp,golf,inot dar numai arte martiale am facut de performanta.....:P.....oriqm,si la o bila daca ma provoaca cineva yo zik ca ma descurc.....

platon911 05-02-07 10:26

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
alexa tre' sa demolez ceva pe la tara o magazie ceva...mi-o dai si mie pe Roca!??! k n-am macara sa daram......:-))))

alexa-mrc 05-02-07 10:32

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
platone.....yo cre k u nai c face si c ai zis,.....taci k mai bag un post.....dak o iubesti atat d mult p roca.....hai aqu l mene so iei l o tura=))) mai bn incheiem discutzia asta k oriqm suntem OT.....dak ai nevoie d roca....poate ne vedem diseara pafara si faci cunoshtita q ea=))):lol:

bogdan_wrc 05-02-07 12:25

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
nu tre sa va iert eu...nu ati facut nimic. doar ca pe toate topicurile vad acelasi OT....

tng..do ur stuff... dar cu grija!! nu cu toporul :))

LE: oricum de cand a venit alexa..cam ati sarit sa va bagati in seama cu ea pe toate topicurile.... ce face o fata din voi... :P :P
o chemati cu cainele, ba cu tucsonul, ba la bile.... ba sa se prezinte... offfff hormonii.. :))))))))))))))

tng 05-02-07 12:53

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Curat !

Bogdane
Nu mai zice tu ... ca si tie ti s-a aprins calcaiele dupa fete, cand povesteai asa pe ascuns lu kraven :D

Tu ai o varsta .. ei o varsta .. si ne bucuram de prezenta ei pe forum la noi, e un fel de a spune "bine ai venit" :D

kraven_4_all 05-02-07 12:54

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
asha se manifesta forumu` knd vad o fata p`aciulea:D

bogdan_wrc 05-02-07 12:56

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
pai...da...dar era cu totul altceva!! si krvean....spune-i tu..merita sau nu fata aia sa dau foc la calcaie..? :D
dar hai pe diverse discutii....

DONU' 08-02-07 11:18

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 732364)
asha se manifesta forumu` knd vad o fata p`aciulea:D

'r-atzi ai draq, atzi inceput sa va marcatzi teritoriul in coltzul paginii de net si mai si naparlitzi.
Suntetzi in calduri nenorocitzilor.
Miorlaitzi aici ca motanii si Alexa nici macar nu da din coada... :p

Eu din cand in cand mai fac sex.
Se pune si asta ca sport? :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning