![]() |
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
Pai ziceam asa cu aproximatzie da vad ca voi saritzi cu claxonu ..
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
fight, fight :lol::lol:
calm oameni, calm... depasiti subiectul, va rog :) |
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
Quote:
sorry, aleks, nu m-am putut abtine :) |
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
hai mai baieti nu fiti rai...caaalm...:lol:
poate vroia si el sa-si faca "contacte" si acum l-ati speriat voi :lol: |
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
Nu cunosc personal nici o fata de pe forum dar, avand in vedere activitatea lor pe aici, par fete de treaba ! Unele chiar se implica si se pricep !
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
personal cunosc doar pe J.V.L din cta si creatsa7 , in rest next time daca ne vom vedea.
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
fetele de pe forum sunt chiar de treaba...
adica am vazut ca nu comenteaza despre ceea ce nu stiu si unele dintre ele ne dau clasa prin cunostintele lor auto oricum, ar fi bine sa avem si mai multe fete pe forum, diversitatea e buna |
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
sunt cam putine, din pacate
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
suntem putine deoarece sexul feminin apreciaza in mare parte utilitatea unui lucru, nu neparat imbunatatirea lui si investirea banilor in el. majoritatea fetelor privesc masina decat din prisma necesitatii transportului...
dar mai sunt si exceptii care intaresc regula :-P |
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
Ar fi bine sa fie cat mai multe fete care sa o intareasca!
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
Fetele de pe 4tuning sunt rele:d uitati ce i`au facut lu Vlad din Oradea saracu, l`au si atacat, chiar daca multe din ele, dupa cum am vazut pe mai multe topicuri, se pricep, sunt cam rele:D sau.... noi astia din vest suntem mai sensibili? oare? si nu numai fetele, ci si cativa de sex m, dar despre aia discutam pe alt thread:D p.s. nu dati cu pietre, mi`am exprimat parerea! si ca o mica paranteza eu nu am absolut nimic cu fetele sau soferitele, apreciez fetele care stiu sa conduca, si am vazut multe exemple, salutari si scuzati de deranj :P
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
Hori poate vlad a avut parte de un tratament mai aparte.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:30. |
- Copyright 2026 4Tuning