Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-12-06, 19:19   #1
zarisk

Stage 3
 
zarisk's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 108
Default Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?

am facut acest topic pt k m chinuie o intrebare "ce parere avetzi voi despre fetele care sunt pasionate de masini si intra in comunitatea voastra?"le credetzi doar tipe care vor atentie si care se lauda ca stiu multe despre masini? nuj vreau doar parerea voastra sincera
zarisk is offline  
Old 10-12-06, 21:11   #2
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: c parere avetzi de fetele din comunitatea voastra

Hmmm...
fetele sunt ok de aici...sunt si unele care incearca sa para atotstiutoare dar nu reusesc ptr ca se stie...barbatul a fost dintotdeauna mai stapan pe tehnica si pe masini decat femeia...
Sunt multe fete care au un cuvant de spus pe strada...dau bine in blana,sunt nebune...dar exista si reversul medaliei...multe proaste la volan
Eu apreciez fetele care incearca sa intre intr-o comunitate cu membri barbati,le admir ptr curajul lor ,dar totul este sa incerce sa progreseze...nu sa ramana la stadiul de WOW ce masina tare...cum sunt multi pusti pe forumul asta ...
Numai bine si bine ai venit in aceasta comunitate,sper sa te simti bine printre noi
orlando is offline  
Old 11-12-06, 21:08   #3
zarisk

Stage 3
 
zarisk's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 108
Default Re: c parere avetzi de fetele din comunitatea voastra

da ai dreptate k barbatu e mult mai stapan ca fetele pe tehnica si masini,da asta nu inseamna k nu sunt si fete care sunt la fel,uite yo de exemplu de mica le am cu astea,pt k tata fiind mecanic auto am vazut ce si cum face,chiar schimbam si roti d la masini,cu ajutorul sau bineinteles,la 6 ani stiam toate marcile d masini(cele mai importante,k era imposibil la 6 ani s l stii p toate),unii oameni ma cred ciudata nuj d c,nu vreau sa m laud,si sa credetzi k m cred atotstiitoare,pt k nimeni nu e asa.omu' kt traieste invatza.sper sa ma primitzi cu drag in comunitatea voastra....si s m ajutatzi la nevoie.Poate knd voi face 18 ani voi intra si in vre-un crew alaturi de voi si va voi "face" la cate-o liniutza,vre-o cursa cva

Last edited by zarisk; 11-12-06 at 21:10.
zarisk is offline  
Old 12-12-06, 10:05   #4
Leul

Stage 5
 
Leul's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
Default Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?

Maria ... te astept la o liniutza cand impliesti 18 ani ,desi nu iti sugerez sa faci linii ca esti incepatoare . Fetele din comunitatea 4Tuning , sunt de treaba , acum nu le stiu pe toate dar cu cine am stat de vb ( aci pe 4tun sau mess ) mi-au facut placere sa vb . Sunt care se pricep si la motoare si la style la lookul masini , dar sunt si fete care nici macar nu stiu ce masina au .... eee nimeni nu-i perfect ... toti mai avem de invat cate ceva din viata si din tuning ! Tu esti o fata de gask de treaba ... mai vb ...
Leul is offline  
Old 13-12-06, 12:50   #5
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?

Super tare ca stii cu ce se mananca masina...pe termeni de argou...Sunt multi de aici care nu stiu...si ptr o fata sa stie asemenea lucruri mi se pare super...
Tu pari o fata destul de noncomformista si nu te consider ca pe unele fete care sunt interesate de tuning numai pentru ca este la moda...am vazut multe fete care habar nu au dar se dau atotstiutoare in domeniu...
A existat un club de fete care se dadeau la curse dar se pare ca s-au cam destramat,se numeau Ice Racers sau ceva de genu asta...oricum erau niste fete super de treaba...
Stai linistita ca nici eu nu am 18 ani...dar cand voi face si imi voi lua carnet,te voi suna
Am obs ca fetele se pricep destul de bine pe partea de styling...am auzit niste pareri despre unele masini chiar super obiective de la unele fete...am vazut si multe recomandari foarte ok...
Bine ai venit inca odata...
orlando is offline  
Old 13-12-06, 21:25   #6
zarisk

Stage 3
 
zarisk's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 108
Default Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?

merci mult Orlando!s stii k nici eu nu le stiu pe toate,da fak eforturi s invatz cat mai multe.d'abia astept s m dau.......
zarisk is offline  
Old 14-12-06, 19:48   #7
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Smile Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?

Aveti dreptate! fetele se pricep mai mult la partea de styling (daca se pricep).
Pe mine,personal, ma pasioneaza domeniul si de vreo 2 ani incoace pun intrebari mereu cand am ocazia si asa a reusit sa invat multe.
In ceea ce priveste motoarele, stiu cu ce se mananca, dar nu sunt in masura sa dau sfaturi! Sunt altii mult mai priceputi decat mine(de la care am invatat si eu,la randul meu).
Astept alaturi de voi sa vad ce pareri mai are comunitatea
__________________

KILLER DEAL!!!
Ne spui unde ai gasit piesa dorita la cel mai bun pret si ti-o oferim noi cu 5% MAI IEFTIN !
PIESE STRAINE LA PRETURI ROMANESTI!
Claudia is offline  
Old 14-12-06, 21:51   #8
F.R.Sonic


Stage 5
 
F.R.Sonic's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[4Tuning International]
[Opel]
[SUBARU]
Thumbs up Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?

Quote:
Originally Posted by mariaone_1 View Post
am facut acest topic pt k m chinuie o intrebare "ce parere avetzi voi despre fetele care sunt pasionate de masini si intra in comunitatea voastra?"le credetzi doar tipe care vor atentie si care se lauda ca stiu multe despre masini? nuj vreau doar parerea voastra sincera
In general fetele de pe forum sunt super ok ...
Eu unu nu am observat ca este vreo fata care sa intre numai sa vrea atentzie ...
Chiar sunt si ele pasionate de fenomenu asta,tuningului si al automobilismului...
La cat mai multe gagici pe forum...va recomand la totzi useri 4Tuning.RO sa faceti cont prietenelor voastre.
Unele stiu mai multe decat noi despre masini ...atzi ramane surprinsi poate
Eu personal cunosc "cazuri"
Bafta mariaone_1!!!! Si sper sa te acomodezi repede cu baietzii si cu regulile forumului!!!
F.R.Sonic is offline  
Old 16-12-06, 10:46   #9
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?

sunt o gramada pe forum .. o parte care au si pictoriale ... asa .. sunt si o gramada care ne delecteaza cu prietenele lor .. si tot asa ... in general o parere buna .. de ce sa zic o parere proasta .. k ash fii rau ... daca isi vad de treaba totu e ok
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline  
Old 16-12-06, 11:10   #10
Leul

Stage 5
 
Leul's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
Default Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?

Cuvinte frumoase ... fete frumoase ... pei mai asteptam pareri pro si contra ...
Leul is offline  
Old 27-12-06, 00:30   #11
FiReBuRn

Stage 5
 
FiReBuRn's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of:
[SEAT]
Default Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?

E bine ca mai sunt si fete.. care vor sa invete ceva.. Am observat ca sunt destule fete care posteaza pe forum ..si probabil ..sunt multe care doar il urmaresc..ar fi bine sa existe cat mai multe pasionate de masini..si chiar daca nu ai treaba cu masinile ..daca citesti forumu` tot iti intra in cap ceva , inveti sa faci ceva :P Sunt fete chiar active p forum` si asta e un lucru bun ..:P Sa vedem daca mai exista pareri..
FiReBuRn is offline  
Old 27-12-06, 08:45   #12
fratzika


Stage 5
 
fratzika's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,135
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?

Quote:
Originally Posted by fast_racer_sonik View Post
In general fetele de pe forum sunt super ok ...
Eu unu nu am observat ca este vreo fata care sa intre numai sa vrea atentzie ...
Chiar sunt si ele pasionate de fenomenu asta,tuningului si al automobilismului...
La cat mai multe gagici pe forum...va recomand la totzi useri 4Tuning.RO sa faceti cont prietenelor voastre.
Unele stiu mai multe decat noi despre masini ...atzi ramane surprinsi poate
Eu personal cunosc "cazuri"
Bafta mariaone_1!!!! Si sper sa te acomodezi repede cu baietzii si cu regulile forumului!!!

Ai dreptate si cred ca stiu si eu unul din acele "cazuri" cand zici asta "Unele stiu mai multe decat noi despre masini".
fratzika is offline  
Old 14-05-07, 22:52   #13
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?

kestia asta e kiar interesanta...)
pheerya is offline  
Old 03-01-08, 10:29   #14
ovydioo

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 436
Default Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?

nu mi-am facut o parere k nu am stat la discutzii cu niciuna dar cred ca ar trebui sa va respectam p toate (asta ar trebui sa fie valabil pt totzi baietzii). bravo si 'keep up da good work'
ovydioo is offline  
Old 03-01-08, 11:08   #15
CED

Stage 5
 
CED's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,269
Default Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?

Quote:
Originally Posted by mariaone_1 View Post
"ce parere avetzi voi despre fetele care sunt pasionate de masini si intra in comunitatea voastra?"le credetzi doar tipe care vor atentie si care se lauda ca stiu multe despre masini?
daca esti cu adevarat pasionata de tuning reusesti cu timpul sa ignori privirile ironice ale mecanicilor desi trebuie sa recunosc ca nu a fost usor

cit despre comunitate - baietii din club (Alba Iulia) sint super - m-au primit fara sa li se para nimic ciudat si putem fi buni prieteni
CED is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -