![]() |
Re: BOICOT ROMANIA 14.01.2011 ora 17.00
pai da, dar principiul negocierii, ceri scaderea cu mult, ei zic ca nu, tu lasi de la tine, ceri scaderea cu mai putin, ei se mai gandesc, si dup aia zici : pentru inceput , stopati pretul la nivelul de anu` trecut...
Oricum, e bine ca se implica si oamenii "mari" , ca cei mici nu au putere decat in numar. Asa a fost si asa va fi intotdeauna. |
Re: BOICOT ROMANIA 14.01.2011 ora 17.00
Sper ca SE IMPLICA nu " se implica ".....felicitari dany
|
Re: BOICOT ROMANIA 14.01.2011 ora 17.00
Ar fi bine daca o emisiune cu rating mare seara ar aminti despre aceste boicoturi macar o data la 2-3 seri.Si daca ar anunta de fiecare datele de boicot cum este 17-19 si tot asa.dar la o emisiune ceva unde se uita lumea preferabil si la stiri.
Salutari! |
Re: BOICOT ROMANIA 14.01.2011 ora 17.00
stati stati nu iesiti pe 14...stati sa discutam toate judetele sa iesim pe una din datele de 17 18 sau 19 ... sa facem ceva toti uniti impreuna
|
Re: BOICOT ROMANIA 14.01.2011 ora 17.00
YCEE..noapte buna ;)
|
Re: BOICOT ROMANIA 14.01.2011 ora 17.00
Quote:
|
Re: BOICOT ROMANIA 14.01.2011 ora 17.00
Votati aici de la cine nu vom cumpara nimic in luna Februarie
vot |
Re: BOICOT ROMANIA 14.01.2011 ora 17.00
Dragi colegi de suferinta si in special "organizatorilor" vreau si eu o lista a oraselor si locurile de intalire si ora pt data de 14 cand se vrea sa ne unim fortele pt un Boicot mare la benzinarii , vreau sa informez si eu colegii dupa clubopel ca ei sunt orgoliosi si nu vor sa intre , stiu despre protest si sunt alaturi poate asa vom fi mai multi .Si o idee daca imi permiteti, intrati pe majoritatea cluburilor auto si postati lista cu orasele si locurile care vor fi alaturi de noi cei din Buc . STIMA SI VOI FI ALATURI MEREU .
|
Re: BOICOT ROMANIA 14.01.2011 ora 17.00
Quote:
|
Re: BOICOT ROMANIA 14.01.2011 ora 17.00
@mircione, si eu sunt membru si pe clubopel.com (acelasi user), dar am participat la boicot cu 4tuning, de altfel cu ei am si pus la punct boicotul la ultima intalnire saptamanala de vineri seara cand ne-am si dus la Petrom-ul din cel mai strategic punct din Arad.
Deci ramane valabil boicotul din 14.01.2011 ? Ora 17:00? |
Re: BOICOT ROMANIA 14.01.2011 ora 17.00
Quote:
|
Re: BOICOT ROMANIA 14.01.2011 ora 17.00
Quote:
|
Re: BOICOT ROMANIA 14.01.2011 ora 17.00
iti spun pt ca multi din tara nu prea stiu ca se face in toata tara pe 14 01 2011 la ora 17 nu doar in bucuresti de aceea asi dori lista complecta cu toate orasele participante si locurile de intalnire pt a o posta pe forumol de acolo . Cu cat mai multe canale de imformare cu atat mai bine stie lume, corect? ;)
|
Re: BOICOT ROMANIA 14.01.2011 ora 17.00
Care este punctul de intalnire in bucuresti, pana la urma?
RECTIFIC pentru cei mai chiori precum sunt eu LOCATIA FANTANA MIORITA |
Re: BOICOT ROMANIA 14.01.2011 ora 17.00
Salutare , am si eu nevoie de o lista cu toate orasele participante la protestul de vineri 14.10.2011 de la ora 17 si locurile de intalnire va rog. cei care sunteti membri si altor cluburi luati lista si postatio poate asa se vor mai incuraja mai multi .
Am inteles de la antena 3 de dimineata de la stiri ca taximetristii independenti vor protesta si boicota benzinarii joi 13.01.2011 incercati sa aflati ora si locul si haideti sa ii sustinem cei care pot si nu sunt la servici sa le aratam ca noi avem obraz si sarim in "ajutorul" lur si asa poate ii atragem si noi vineri. A fost o idee daca imi permiteti cu taximetristii. |
| All times are GMT +2. The time now is 20:02. |
- Copyright 2026 4Tuning