Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Nissan - Infiniti tuning (https://forum.4tuning.ro/145-nissan-infiniti-tuning.html)
-   -   Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate! (https://forum.4tuning.ro/145-nissan-infiniti-tuning/23077-skyline-gt-r34-parintele-masinilor-tunate.html)

alvi 27-11-06 20:47

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
scuze frate mam incurcat pt. ca am scris grabit in fine serios e faina conceptul GTR de la nissan acum seamana cu skyline da nui asa fain

tarnafes 27-11-06 22:10

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
Da si eu ma mai grabesc si mananc o litera dar nu incurc un motor cu 6 pistoane in linie cu un motor cu 8 pistoane in v...adik daca nu stiu nu vb aiurea ;)
Recunoaste ca ai gresit si gata nu trebe sa te scoti asa bagandute si mai rau.Fii BARBAT si infrunta infrangerea !! :lol:

alvi 27-11-06 22:28

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
hai ma cand iti trec mai multe masini in cap intr-o zi poti sa incurci una OK? am gresit! http://www.itu.dk/courses/INP/F2002/...%20skyline.jpg

alvi 05-12-06 10:25

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
cred ca vreau sami fac rost de nishte scane sparco!cine ma poate ajuta sa gasesc asa ceva???

Bogdy 05-12-06 11:56

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
Alvi dami si mie ps Id tau de mess !

alvi 10-12-06 00:31

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
Tiam trimis un mail cu ID-ul meu

alvi 11-12-06 20:16

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
am vazut ca o sa fie un skyline in 2008 in vanzare nou!!!!
si din 2007 in primavara va fii prezentat oficial.........va avea un V8 de $,5L si 450CP!!! mishto da ma e pana atunci!

fishbone 15-12-06 18:08

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
Nu este confirmat ce motor va avea inca, deci nu raspandi zvonuri sub deghiza stirilor. Este mult mai probabil si plauzibil sa introduca o linie noua a curentului motor VQ cu un spor de la 3.5 litri la 4.0 litri cu turbine. Oricum masina a fost anuntata de mai bine de 1 an, deci ... bine-ai venit :)

MadHat 15-12-06 20:09

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
Spunetzi voi dak nu Skyline e regele masinilor tunate si dak cunoasteti vreu Skyline prin Romania ???

MadHat 15-12-06 20:12

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
Si eu am vazut skylinul ala nou kre apare prin 2007 - 2008 are un design super fain si un motor V8 . Sper sa vad un Skyline prin Romania kt d curand . k sunt destul masini tari in Romania dar ink Skyline nu a aparu

fishbone 16-12-06 00:27

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
Da-mi te rog link la articolul care spune ce motor va avea. Pe cuvant, parca unii dintre voi sunteti orbi.

alvi 18-12-06 19:59

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
am citit pe auto motor sport..........................sa mor io eu cred ca trebuie sa fie uun skyline in romania sau a trecut vrodata!nu stiu da cree

fishbone 19-12-06 00:43

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
Auto Motorsport au speculat, ei niciodata nu au oferit o informatie clara. Ai citit gresit. Noi nici macar nu prea stim cum va arata in interior, darmite ce va fi sub capota. Va trebui sa mai avem rabdare ceva timp.
Gata, inapoi la discutia despre R34!

alvi 19-12-06 01:35

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
ma nu stiu am mai vazut ceva in fine cel mai fain e R34 dar e totusi greu pt. noi sa facem rost de asa ceva, sa ma duc in anglia cu avionu 120EURO dupa acea cazare mancare taxiuri........200EURO si masina bine tunata 15000Euro si nu stiu cat transportul pt. masina peste 500Euro plus intoarcerea cu avionuñ adica inca 120EURO adica : 15940EURO sau MAI MULT ce fain e sa stai in anglia!........................................... ...........

Fer_pistol 08-01-07 02:43

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
Draculas iti dau dreptate multi vb despre masini puternice fara sa se gandeasca Skyline este o masina care, Chiar POATE MULTTTT am vazut un nissan care semana cu un skyline in rahova dar nu era skyline semana cu cel prezentat pe culoarea albastra de Top Gear.Cred ca doar semana avea un zgomot foarte frumos (Puternic).8) 8) 8) 8) 8)


All times are GMT +2. The time now is 10:20.

- Copyright 2026 4Tuning