Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   Rally Sprint 2010 (https://forum.4tuning.ro/195-satu/163127-rally-sprint-2010-a.html)

e30_lmv 18-02-10 18:05

Re: Rally Sprint 2010
 
desi pasiunea pt BMW si neatentia era sa ma coste viata, tot nu pot sa renunt la BMW......... fiecare cu placerile si convingerile lui, dak lui ii place japonezele nu are decat. exact asa cum pe tine floryn nu te poate convinge lumea sa renunti la urs asa nici el la japoneze.

szambi77 18-02-10 23:28

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3099958)
desi pasiunea pt BMW si neatentia era sa ma coste viata, tot nu pot sa renunt la BMW......... fiecare cu placerile si convingerile lui, dak lui ii place japonezele nu are decat. exact asa cum pe tine floryn nu te poate convinge lumea sa renunti la urs asa nici el la japoneze.

Sefu', esti bine intentionat, stai linistit, nu suntem copii, intelegem si noi lucrurile astea ! Aici e vorba de cu totul altceva : "muntele merge la Mahomed" si alte exemple de genul ... ;) Te asteptam la Rally-Sprint !

P.S. am uitat sa zic : "ie niste chestii.." :lol:

55srt 19-02-10 11:13

Re: Rally Sprint 2010
 
salutare....
o/mai multe informatii doresc sa obtin de la voi...asta pt ca nu am avut rabdare dar mai ales timp sa citesc intru-totul regulamentul competitiei:
- avand in vedere ca sunt din baia mare si nu doresc sa fac un drum fara rost pana la satu mare, as vrea sa stiu daca, ma pot inscrie , deci participa cu un subaru impreza 2004 sti, la clasa nelicentiati...
-daca da....va rog sa imi precizati pretul inscrierii, locatia si mai ales ora concursului...si daca mai sunt ceva detalii care ar trebui sa le stie un debutant ca mine...
Merci anticipat!..si daca nu ne vedem bafta la concurs la toata lumea...

attilaboot 19-02-10 13:25

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by 55srt (Post 3102173)
salutare....
o/mai multe informatii doresc sa obtin de la voi...asta pt ca nu am avut rabdare dar mai ales timp sa citesc intru-totul regulamentul competitiei:
- avand in vedere ca sunt din baia mare si nu doresc sa fac un drum fara rost pana la satu mare, as vrea sa stiu daca, ma pot inscrie , deci participa cu un subaru impreza 2004 sti, la clasa nelicentiati...
-daca da....va rog sa imi precizati pretul inscrierii, locatia si mai ales ora concursului...si daca mai sunt ceva detalii care ar trebui sa le stie un debutant ca mine...
Merci anticipat!..si daca nu ne vedem bafta la concurs la toata lumea...

REGULAMENTUL: http://365hp.forumer.ro/autosport-sa...t-2010-t32.htm

55srt 19-02-10 15:27

Re: Rally Sprint 2010
 
art.7, chiar si coroborat cu art. 9 ultimul alineat...din regulament...imi spune sa stau acasa...
Merci pt ajutor! distactie faina la toata lumea

floryn bmw 19-02-10 23:00

Re: Rally Sprint 2010
 
Deci baieti multa bafta pe maine :)5,4,3,2,1 GO!!!!

e30_lmv 20-02-10 08:39

Re: Rally Sprint 2010
 
o rugaminte pt. veveve, pune te rog lista cu rezultatele cursei de azi..... sa stie si cei care nu au putut ajunge cum a stat treaba p la voi..... multumesc anticipat. :)

zvivi 20-02-10 21:14

Re: Rally Sprint 2010
 
Vreau sa multumesc organizatorilor si participantilor evenimentului. Toti au facut treaba buna. A fost bomba ! :D Astept cu nerabdare etapa urmatoare.

PS. Cand o sa fie gata filmuletul cu etapa dati de veste.

tudd.tvd20 21-02-10 12:56

Re: Rally Sprint 2010
 
FELICITARI tuturor concurentilor!Cu bune ,cu rele a fost o etapa foarte frumoasa....aa si daca stie cineva id-u lui Domuta sa mi-l scrie va rog.

raul_rebelul2005 21-02-10 14:09

Re: Rally Sprint 2010
 
Felicitari concurentilor,mi-a placut cum a fost aranjata pista,frumos,cine are poze,filme?? JOE ai filmat

RADU DOM 21-02-10 14:33

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by tudd.tvd20 (Post 3108668)
FELICITARI tuturor concurentilor!Cu bune ,cu rele a fost o etapa foarte frumoasa....aa si daca stie cineva id-u lui Domuta sa mi-l scrie va rog.

ghevir_ghevir id meu

mrjoe 21-02-10 14:51

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 3108906)
Felicitari concurentilor,mi-a placut cum a fost aranjata pista,frumos,cine are poze,filme?? JOE ai filmat


Felicitari Raul pentru locul 2 asa mai departe
sper ca in etapul 2 lea si eu va fi acolo ca si concurent da am filmat de seara icarc sus
poze aici

http://picasaweb.google.ro/bobo3h/Ra...int2010EtapaI#

szambi77 21-02-10 17:23

Re: Rally Sprint 2010
 
Eveniment reusit, concurenti si spectatori multi ! Mi-a placut f. mult ! Speram ca si urmatoarele etape vor fi la fel de reusite...

Apropo, felicitari tinerilor concurenti si parintilor acestora ;)

veveve 21-02-10 22:50

Re: Rally Sprint 2010
 
O etapa frumoasa , felicitari pentru toti care au participat, m-ai ales pentru juniori,Dani si Ricsi .Un mic video de la colegu Attila -> https://vimeo.com/9616595 si clasamentu cu timpi si punctajul general

Dani DOM 23-02-10 10:27

Re: Rally Sprint 2010
 
Baietzi, vreau sa va multzumesc foarte mult pentru sprijinul acordat si ca ma-tzi ajutat sa trec cu bine de primul meu concurs!!Va multzumesc inca odata, ne vedem la etapa urmatoare:D:D
Cu stima si respect, Daniel!:lol:


All times are GMT +2. The time now is 12:33.

- Copyright 2026 4Tuning