![]() |
Re: Motor C20XE pe cielo
Eu inca nu fac pasul asta...dar pe la toamna sper... sa vad poate iau o masina intreaga.
|
Re: Motor C20XE pe cielo
Quote:
toata investitia te costa aprox 1500-2000 euro atat am bagat eu pana acum asta daca vrei sa stii o suma . si asta fara frane .. :(( |
Re: Motor C20XE pe cielo
nu as baga atatia bani intr-un cielo nici daca m-ar da banii afara din casa!!! Indiferent de ce fel de modificari... e o suma mult prea mare!
|
Re: Motor C20XE pe cielo
Daca ai microbul in sange...Iti zic eu ca dai !
Si mai ales daca ai piticii aia care iti zic intr-una acelasi lucru pana il faci :P . |
Re: Motor C20XE pe cielo
Quote:
Tot Cielo/Espero e.... Orice i-ai face! |
Re: Motor C20XE pe cielo
Pai si ?
Eu personal am mers si cu masini mult mai noi si nu prea am fost impresionat de ele... Eu zic ca se merita, pt anii lor, daca le intretii... Acum fiecare stie ce are de facut cu banii lui , nu ? :P |
Re: Motor C20XE pe cielo
Quote:
|
Re: Motor C20XE pe cielo
Quote:
|
Re: Motor C20XE pe cielo
Quote:
Eu ma refer la faptul ca pt vremea lor au fost masini f bune...si daca sunt intretinute cum trebuie, inca tin pasul cu vremurile noastre. Din pct meu de vedere, nerealist ar fi sa dai 10 mii de euro, poate si mai mult, pe o masina care NU are geamuri electrice toate 4 , sau a/c , BC sau alte optiuni de genul... Nu mai continui ca o dam in offtopic ;) |
Re: Motor C20XE pe cielo
Quote:
Imi place foarte foarte foarte foarte mult culoarea....arata super marfa, cat te-a costat operatiunea asta ?? @Banzay - despre culoarea asta vorbeam, vad ca da super bine pe Cielo ...deci nu m-am inselat. |
Re: Motor C20XE pe cielo
Quote:
Apropo, stai prin Coiciu nu ? |
Re: Motor C20XE pe cielo
Quote:
Am vazut masina, mi-a sarit in ochi nr de inmatriculare, am oprit, din cate am inteles, el era noul proprietar, cel de la volan ! Ar fi fost frumos sa duci la bun sfarsit ceea ce iti propusesei! |
Re: Motor C20XE pe cielo
Experientza s`au nu mie mi`a iesit de minune ! ! ! acum vreau alta provocare asa ca VAND CIELO CU c20xe(sfi) montat .. merge impecabil .. doritori amatori ?
|
Re: Motor C20XE pe cielo
Asa e, am vazut si eu masina lui Flavius, merita!
Care aveti ganduri din astea "rele", acum e momentul :P |
Re: Motor C20XE pe cielo
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning