Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere.html)
-   -   intrebare incinta subwoofer (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere/16200-intrebare-incinta-subwoofer.html)

saxo 08-05-06 09:08

Re: intrebare incinta subwoofer
 
Quote:

Originally Posted by guest
categoric circula p-acolo... prin alta parte nu are cum

@vpower16v: da, mocheta e mai groasa de 2 mm (cred ca are vreo 3, poate chiar 4 cind e libera) si are si ceva pufuleti. o sa pun niste poze sa vedeti ce-a iesit :)

de unde cumpar mocheta din aia de 2 mm de care zici ?

Mocheta speciala pentru incinte AUTOADEZIVA gasesti la mine.

Ground Zero 08-05-06 12:46

Re: intrebare incinta subwoofer
 
Mocheta AUTOADEZIVA de la Elettromedia este foarte buna, poate... cea mai buna mocheta autoadeziva cu care am lucrat pana acum.
Dar este si scumpa in acelasi timp.
Per total, pentru DIY o recomand deoarece iti permite sa o lipesti-dezlipesti-rearanjezi-lipesti... de cateva ori fara probleme, fiind si suficient de... elastica... Tinand cont de imbracarea unei singure incinte este ok, avand in vedere ca te scuteste si de mirosul urat de prenadez!

guest 08-05-06 15:03

Re: intrebare incinta subwoofer
 
miros urit ? :shock: :oops: :rolleyes2 :lol: :evil_laug :ciggy:


All times are GMT +2. The time now is 23:12.

- Copyright 2026 4Tuning