Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   sollenzza (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/150862-sollenzza.html)

Ingerasul99 25-04-10 14:33

Re: sollenzza
 
Sa ii faci stalpi negri cu colant ca la logan.

tm86srg 25-04-10 21:06

Re: sollenzza
 
Pune-i inapoi maciuliile alea la xenon ca multi iti umplu frigideruu pentu ele si trist e ca multi sunt ca tine.

In rest masina iti arata bine, daca o lasi putin mai jos o sa arate foarte bine. Bafta!!

MaUlIcA 26-04-10 11:37

Re: sollenzza
 
Quote:

Originally Posted by tm86srg (Post 3310000)
Pune-i inapoi maciuliile alea la xenon ca multi iti umplu frigideruu pentu ele si trist e ca multi sunt ca tine.

In rest masina iti arata bine, daca o lasi putin mai jos o sa arate foarte bine. Bafta!!

aici ai dreptate o sa le pun as vrea sa schimb arcurile ca imi ating rotile la hopuri sa pun unele mai tarri dar nu stiu care se potrivesc :-??

MaUlIcA 26-04-10 11:40

Re: sollenzza
 
Quote:

Originally Posted by ynp_46 (Post 3303135)
sa o lasi mai jos, ar arata altfel, te pot ajuta cu arcurile sa le comprimi:)se face si mai rigida si mai joasa(cat vrei tu de joasa)

as vrea sa schimb arcurile la hopuri mai mari imi ating rotile dar nu stiu de care sa pun care se potrivesc???

MaUlIcA 26-04-10 11:42

Re: sollenzza
 
Quote:

Originally Posted by alex3faq (Post 3303379)
la exterior iar mai trebui:
-sa modifici grila
- taiat o spira din arc p fata
- pleoape pe faruri
- o folie pe geamuri
- un palasolar din folie si kam atat zik eu k e deajuns

MULT NOROC NU MASINA IN CONTINUARE !!!

am gasit la cineva grila si pleoapele dar acum nu mai are sa vad unde mai gasesc dar pleoapele se gasesc foarte greu

alex3faq 26-04-10 15:31

Re: sollenzza
 
grila o potzi face si tu nu neeaparat sa o cumperi , era un baiat pe forum care modifica grile are o supernova alba(relu_gtt park) vorbeste cu el poate tzio face el

MaUlIcA 12-05-10 21:25

Re: sollenzza
 
1 Attachment(s)
VAND MUZIKA filtru curent-statie alpine 2000w-SubwooferALPINE ASTEPT OFERTE +boxele fata si spate ????

Greenhullk 12-05-10 22:08

Re: sollenzza
 
ce bani?scz de off

MaUlIcA 12-05-10 22:14

Re: sollenzza
 
Quote:

Originally Posted by Greenhullk (Post 3355568)
ce bani?scz de off

chiar nu stiu daia am spus ca astept si oferte :?:

Ingerasul99 13-05-10 13:56

Re: sollenzza
 
Iti dau 300 ron daca este ok cauta-ma.

MaUlIcA 13-05-10 14:40

Re: sollenzza
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 3357029)
Iti dau 300 ron daca este ok cauta-ma.

nu stiu daca sti dar 200 ron e doar filtru de curent

Greenhullk 13-05-10 17:03

Re: sollenzza
 
ai un pm...

Messerschmitt 13-05-10 19:44

Re: sollenzza
 
Quote:

Originally Posted by MaUlIcA (Post 3355601)
chiar nu stiu daia am spus ca astept si oferte :?:

dc in fiecare post pui cate o pzoa cu masina?:D:P...nu o lua in numed e rau
Apropo la xenoane mai bine pui aia la loc ca nu e bine ce faci tu;)! Si oricum frumaosa masina daca ii pui o grila si oleaca mai joasa e superba

MaUlIcA 13-05-10 22:24

Re: sollenzza
 
Quote:

Originally Posted by Messerschmitt (Post 3357864)
dc in fiecare post pui cate o pzoa cu masina?:D:P...nu o lua in numed e rau
Apropo la xenoane mai bine pui aia la loc ca nu e bine ce faci tu;)! Si oricum frumaosa masina daca ii pui o grila si oleaca mai joasa e superba

nu o iau in nume de rau si ornamentele de la becurile de la bixenon le-am pus de mult poze nu am pus la fiecare post daca te uiti atent

Sonny™ 14-05-10 10:25

Re: sollenzza
 
pune te rog niste poze de actualitate cu masina...;)


All times are GMT +2. The time now is 20:30.

- Copyright 2026 4Tuning