![]() |
Re: sollenzza
Sa ii faci stalpi negri cu colant ca la logan.
|
Re: sollenzza
Pune-i inapoi maciuliile alea la xenon ca multi iti umplu frigideruu pentu ele si trist e ca multi sunt ca tine.
In rest masina iti arata bine, daca o lasi putin mai jos o sa arate foarte bine. Bafta!! |
Re: sollenzza
Quote:
|
Re: sollenzza
Quote:
|
Re: sollenzza
Quote:
|
Re: sollenzza
grila o potzi face si tu nu neeaparat sa o cumperi , era un baiat pe forum care modifica grile are o supernova alba(relu_gtt park) vorbeste cu el poate tzio face el
|
Re: sollenzza
1 Attachment(s)
VAND MUZIKA filtru curent-statie alpine 2000w-SubwooferALPINE ASTEPT OFERTE +boxele fata si spate ????
|
Re: sollenzza
ce bani?scz de off
|
Re: sollenzza
Quote:
|
Re: sollenzza
Iti dau 300 ron daca este ok cauta-ma.
|
Re: sollenzza
Quote:
|
Re: sollenzza
ai un pm...
|
Re: sollenzza
Quote:
Apropo la xenoane mai bine pui aia la loc ca nu e bine ce faci tu;)! Si oricum frumaosa masina daca ii pui o grila si oleaca mai joasa e superba |
Re: sollenzza
Quote:
|
Re: sollenzza
pune te rog niste poze de actualitate cu masina...;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:30. |
- Copyright 2026 4Tuning