![]() |
pai io nu inteleg de ce ai scris aici k ce ai spus tuh mai sus sunt fleacuri :) ... vrei sa razi mai mult .. cauta un topic ... ce nazbatii faceam cand eram mici sa vezi acolo oameni defectzi :) ...
tuh esti mic copil .. esti cuminte .. ai tai sunt mandrii de tine :) |
Re:
Quote:
Cum suna\"ai tai sunt mandri de tine\" :lol: :lol: :lol: Ma pish pe mine sa mor de ras :lol: |
Re:
Quote:
Cum suna\"ai tai sunt mandri de tine\" :lol: :lol: :lol: Ma pish pe mine sa mor de ras :lol: |
mai e cineva care sia prins unghia in usa? :)
mai exact, cand cineva trantea usa.... doare rrrraaaaaaaaau :D |
mai e cineva care sia prins unghia in usa? :)
mai exact, cand cineva trantea usa.... doare rrrraaaaaaaaau :D |
Re:
Quote:
cum sa arunci firgider fram de pe bloc?omfg...>! :lol: :lol: :lol: |
Re:
Quote:
cum sa arunci firgider fram de pe bloc?omfg...>! :lol: :lol: :lol: |
eu cand eram mai mic,eram la tara si ma jucam cu prichindeii aia p-acolo la o caroserie de fiat din ala buburuza mic de tot....
era ruginita vai mortii ei,doar tabla mai era pe ea si nush cum ne dam noi pe la ea p-acolo si mah jukam yo cu usa de la motor(ca are motoru pe spate)si nush cum fak de-mi scapa ditamai capota pe degetul mare de la dreapta........in 2 ore era degetul inclusiv unghia neagra(si nu exagerez) :twisted: |
eu cand eram mai mic,eram la tara si ma jucam cu prichindeii aia p-acolo la o caroserie de fiat din ala buburuza mic de tot....
era ruginita vai mortii ei,doar tabla mai era pe ea si nush cum ne dam noi pe la ea p-acolo si mah jukam yo cu usa de la motor(ca are motoru pe spate)si nush cum fak de-mi scapa ditamai capota pe degetul mare de la dreapta........in 2 ore era degetul inclusiv unghia neagra(si nu exagerez) :twisted: |
Sa mai spun c am mai patit... :) ...
Anul trecut am primit o bata de basebal de mi-a spart arcada....si am observat treaba asta dupa ce am mers vreo 4-5 sute de metri...imi spune unul...bai,dar ce ai la cap...? :lol: M-am mirat cum de nu am luat somn... :) |
Sa mai spun c am mai patit... :) ...
Anul trecut am primit o bata de basebal de mi-a spart arcada....si am observat treaba asta dupa ce am mers vreo 4-5 sute de metri...imi spune unul...bai,dar ce ai la cap...? :lol: M-am mirat cum de nu am luat somn... :) |
lol apropo de \"ba ce ai la cap\" :lol:
acum cateva veri mergeam noaptea la strand la mine in crangasi, pe vremea cand inca nu era nocturna.. si in ziua respectiva fusesem si ziua la piscina, si facusem baie in bazinul cel mai mare, unde apa imi ajungea peste cap. vin eu seara cu inca vreo cativa baieti si hotarat sar direct in bazin cu capu-nainte (banuind in continuare k imi vine peste cap apa).. numai k iesind la suprafata constat k apa imi venea putin peste buric. evident k am facut aceasta constatare dupa ce in prealabil am futut un cap de fundul bazinului, in special cu nasul, care s-a umflat instant si imi ardea de durere.. faza dura e k am zis k o sa-mi treak, nu m-am panicat, pana am iesit din bazin si a zis unul, cum vedea asa la lumina lunii \"ba, tie ti se vede osul\" si caldura pe care o simtisem pe fatza era de fapt mult sange.. k in filmele cu prosti, sa mor io :lol: |
lol apropo de \"ba ce ai la cap\" :lol:
acum cateva veri mergeam noaptea la strand la mine in crangasi, pe vremea cand inca nu era nocturna.. si in ziua respectiva fusesem si ziua la piscina, si facusem baie in bazinul cel mai mare, unde apa imi ajungea peste cap. vin eu seara cu inca vreo cativa baieti si hotarat sar direct in bazin cu capu-nainte (banuind in continuare k imi vine peste cap apa).. numai k iesind la suprafata constat k apa imi venea putin peste buric. evident k am facut aceasta constatare dupa ce in prealabil am futut un cap de fundul bazinului, in special cu nasul, care s-a umflat instant si imi ardea de durere.. faza dura e k am zis k o sa-mi treak, nu m-am panicat, pana am iesit din bazin si a zis unul, cum vedea asa la lumina lunii \"ba, tie ti se vede osul\" si caldura pe care o simtisem pe fatza era de fapt mult sange.. k in filmele cu prosti, sa mor io :lol: |
am simtit o mare durere azi dimineata cand am spart farul semnalul si am indoit aripa . a durut rau de tot
|
eram pe .. un fel de gard or so .. -- cad intr-un mare santz ... doin` a backflip ... langa.. ceva .. nush ce *** .. care m-a cam taiat ... paralel cu . coloana .... am o mare dunga .. (cicatrice) pe langa coloana ... tare rau , mare bulan ce-am avut , alte dureri au fost ... nush cum sa zic , down there, @ them balls ... grave rau alea, si maselele .. cele mai grave, in rest, cuminte .. cand va aud cu , bazine , capete date de ciment , nas spart - os vazut prin piele si . . BLEAH.. imi dau seama ca .. totusi am fost cuminte
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:56. |
- Copyright 2026 4Tuning