![]() |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
bestiala masina, copilaria mea s-a derulat pentru cateva clipe prin fata ochilor cand visam noaptea ca am o asemenea masina si ca salvez lumea.
ha ha ha ha ha. god ce vremuri. stie careva de unde pot downloada kitt 2000? si kitt ultimul? merci mult si sa o stapanesti sanatos domnule. |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
super! am vazut si eu cateva din astea....
asta e din jurassic park: http://picasaweb.google.com/bavareze...59379718455442 iar asta din the fast and the furious: http://picasaweb.google.com/bavareze...59394457167346 am fotografiat si ambulanta din ghost busters dar din pacate nu am poza la indemana acum... |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
am vazutoo azi ... darr la televizor pe antena 1 la ora 8 in serial :D:D:D:D
Frumoasa masinuta |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
WOW super tare... spun ca toti : sa o stapanesti sanatos ... moama deci nu imi vine sa cred e superrrr daca as avea bani mi-as lua un mustang din KR 2008:)
|
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
este extraordinara masina :D sa o stapanesti sanatos , o masina ca asta nu gasesti pe toate drumurile .felicitari pentru pentru ca ai resusit sa iti cumperi o asa bijuterie unicata:-P
off: cine vrea sa vada serialul este de marti pana vineri la antena 1 de la ora 12 pana la 1 ! |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Quote:
|
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Quote:
Quote:
Zilele astea, fiind īnsfīrsit vreme frumoasa, am scos-o putin la plimbare. Nu ma īntreba, ca se uitau toti pe aici ca la urs. am orit sa iau benzina si se adunasera gura casca sa faca poze. Ba unul m-a īntrebat daca masina vorbeste :lol: La un moment dat, trecuse o masina a politiei, cīnd au vazut-o, au tras pe dreapta si au venit si ei sa se uite. Daca n-am deschis capota de la motor de cel putin 15 ori pe zi, si daca nu si-au bagat capul cel putin 30 de peroane īn masina sa-i vada bordul, sa dai cu pietre, nu alta :x Numai cīnd am alimentat am stat peste o ora īn benzinarie. :x |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Hihihi, obisnuieste-te cu ideea :)
Felicitari si din partea mea, pentru achizitie! E un vis Te rog, umple topicul cu poze.. :D |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Cu masina ti-l faci prieten pe viata pe David Hasselhoff :lol:
Cei mai bine cheltuiti 21.000 de euro. Felicitari si toata stima mea. |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
@ Alex_Alfa
Da, pai n-am īnotro. Trebuie sa ma obisnuiesc :D Daca nemtii aici se comporta astfel, ma gīndesc ca daca m-ar pune.... necuratul.... sa vin cu ea īn tara...... URGIE.......... am mierlit-o rau de tot :D Poze, n-are rost sa mai pun. Ce sa fac ? Sa fotografiez cascatii pe strada ? Pierdere de timp. Eventual, sa fac cīteva video-uri. @ andi_cimpean Din pacate David, cīt e de alcoolic saracul, daca-i arat un Lastun Vopsit negru cu carioca striga la el KITT, PICK ME UP !!!!!! Pacat de el ca a ajuns īn halul asta, sa se pise pe el prin aeroport de beat, sa manīnce de pe jos ca un cīine :cry: |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
masina asta o visam inca din copilarie...:lol: a meritat toti banii,felicitari pt achizitie..fara incidente neplacute! pt ca stii cum e,daca ai o masina mai "interesanta" poti avea surprize...:lol:DECI NU VENI CU EA IN RO!!! :lol:
|
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Oricum, are numere de sezon si se circula cu ea numai pe vreme buna cīnd e soare si cald.
De ploaie si mizerie nici nu poate fi vorba. O scot "la aer2 o data la 2 saptamīni dependent de vreme. De RO nici nu poate fi vorba. |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Quote:
|
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
In primul rand condoleante proprietarului dinaintea ta.....
In al 2 lea rand sa o stapanesti tu sanatos si fericit ca asta este cel mai important. Si in al 3 lea rand am si eu o intrebare...:D : -jocul de lumini din fata caroseriei masinii nu este cumva ilegal...ca ma gandeam si eu sa imi pun la aveo :D macar in interior la oglinda ??? Din cate stiu eu este ilegal sa iti pui si alt fel de proiectoare sau faruri decat cele omologate mai ales un anume joc de lumini. O sa intreb si pe un politai treaba asta :D Multam anticpat. |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Quote:
Esti poate singurul cu KNIGHT RIDER - KITT din Bucuresti :D Quote:
Quote:
Cu asa ceva nu se circula zi de zi, fiind cum spui tu INTERZIS dar..........se tolereaza. Daca te vede politia cu un UNICAT, replicant de masina STAR DE FILM mai īnchid si ei un ochi, comparativ cu AVEO care este o masina de serie si un NOBODY comparativ cu copia uneo vedete de Hollywood. ;) Am facut eu ghidusii, mai ales noaptea am pornit-o si am tras pe autostrada. Ma-m trezit ca ma depesteste politia autostrazii, au mers īn paralel putin decalat sa vada botul masinii ulterior mau oprit. Nu mi-au dat nici un fel de amenda, sau amuzat si mi-au spus ca e mega cool sa vada LIVE asa ceva dupa care m-au rugat sa-l deconectez. Asta a fost sigurul incident avut. SI POLITISTI SĪNT OAMENI, LE PLAC FILMELE si MASINILE ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 23:54. |
- Copyright 2026 4Tuning