Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - ... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/106632-e36.html)

UNLORD 17-02-09 18:15

Re: E36 - ...
 
Quote:

Originally Posted by llauta (Post 2071929)
Tare as vrea sa vad o masina facand macar 300.000 numai prin bucuresti, sa o vad cum arata...

Masina din topicul asta are sanse mari!

road_runner 18-02-09 15:23

Re: E36 - ...
 
Quote:

Originally Posted by llauta (Post 2071929)
Tare as vrea sa vad o masina facand macar 300.000 numai prin bucuresti, sa o vad cum arata...

ma bag si eu in seama aici! nici o sansa! stii de ce? poate te o duce motorul atatia km dar nu uita ca mai sunt si viteji pe strada care doar vor sa te pupe! sa nu uitam asptectul asta! eu sunt patit... de asta zic...

btw... frumoasa masina, cularea e vis!;) jantele cam ca ale mele :lol:

llauta 19-02-09 11:42

Re: E36 - ...
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 2078437)
ma bag si eu in seama aici! nici o sansa! stii de ce? poate te o duce motorul atatia km dar nu uita ca mai sunt si viteji pe strada care doar vor sa te pupe! sa nu uitam asptectul asta! eu sunt patit... de asta zic...

btw... frumoasa masina, cularea e vis!;) jantele cam ca ale mele :lol:

Asa este din pacate. Daca nu ai bulan cu carul, e greu sa scapi de ''blestemele'' orasului asta bananier numit Bucuresti. Ma gandesc ca in provincie ai mai multe sanse sa scapi nevatamat cu masina. Sa nu uitam si factorul surpriza ''gropi'' care apar ca ciupercile dupa ploaie, iar pt jante sunt chiar o pacoste, sa nu mai zic ca te ia cu nervi aproape de fiecare data cand te afli in trafic,in plus te mai enerveaza cate un taximetrist viteaz care iti forteaza mana sau baietzii aia care sunt f. grabiti.

Dutor 19-02-09 23:55

Re: E36 - ...
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 2078437)
ma bag si eu in seama aici! nici o sansa! stii de ce? poate te o duce motorul atatia km dar nu uita ca mai sunt si viteji pe strada care doar vor sa te pupe! sa nu uitam asptectul asta! eu sunt patit... de asta zic...

btw... frumoasa masina, cularea e vis!;) jantele cam ca ale mele :lol:

Pune si tu o poza sa ti le vad ... si in alta ordine de idei, stie cineva cat costa cilindrii (seamana cu niste amortizoare in miniatura) care iti tin capota ridicata ?

alexutzu 21-02-09 22:18

Re: E36 - ...
 
in jur de 100lei bucata

BMnWA 23-02-09 01:37

Re: E36 - ...
 
misto masina. jante ca alea tot incerc sa gasesc si nu reusesc nici cum , sunt adevarate pentru e36.

https://forum.4tuning.ro/showthread.p...52#post2091652

Dutor 24-02-09 21:56

Re: E36 - ...
 
6 Attachment(s)
Versiunea finala :

PDV_1989 25-02-09 09:08

Re: E36 - ...
 
Quote:

Originally Posted by Dutor (Post 2097641)
Versiunea finala :

In ce hal poate sa se vada cu jantele astea e mortala ! Bafta si ai grija de masina :-)

UNLORD 25-02-09 14:08

Re: E36 - ...
 
Quote:

Originally Posted by Dutor (Post 2097641)
Versiunea finala :

Ptiu,ptiu...incep sa devin nostalgic...

Dutor 25-02-09 22:05

Re: E36 - clasicul
 
9 Attachment(s)
Inca niste poze:

BMnWA 25-02-09 23:19

Re: E36 - clasicul
 
Quote:

Originally Posted by Dutor (Post 2100752)
Inca niste poze:

foarte misto. mai trebuie sa o dotezi si e compania ideala.

Dutor 26-02-09 01:23

Re: E36 - clasicul
 
Quote:

Originally Posted by BMnWA (Post 2100991)
foarte misto. mai trebuie sa o dotezi si e compania ideala.

Merci! Aerul conditionat ar fi singura dotare pe care poate as mai pune-o desi sunt f. aproape de a achizitiona un seria 1 de vreo 3 ani, iar in momentul asta, orice investitie ar fi inutila. Stiu istoricul "petitoarei", cum il stiu si pe cel al acestei masini. De fapt, pt mine singurul inconvenient este ca nu pot sa ii fac CASCO. Iar evenimentele neplacute te asteapta la tot pasul (gropi, zgarieturi, inconstientzi, etc)

BMnWA 26-02-09 08:40

Re: E36 - clasicul
 
Quote:

Originally Posted by Dutor (Post 2101180)
Merci! Aerul conditionat ar fi singura dotare pe care poate as mai pune-o desi sunt f. aproape de a achizitiona un seria 1 de vreo 3 ani, iar in momentul asta, orice investitie ar fi inutila. Stiu istoricul "petitoarei", cum il stiu si pe cel al acestei masini. De fapt, pt mine singurul inconvenient este ca nu pot sa ii fac CASCO. Iar evenimentele neplacute te asteapta la tot pasul (gropi, zgarieturi, inconstientzi, etc)

te inteleg ca si eu am patit la fel.. am tot agatat spoilerul pe fata si casco din canci. eu cred ca macar geamuri pe fata ai putea sa ii pui ca aia nu poate fi o investitie inutila indiferent din ce punct de vedere o privesti. succes la serioa 1 :)

pharaon 03-03-09 12:26

Re: E36 - ...
 
Cat de bine poate sa ii stea cu jante.

BMnWA 03-03-09 15:27

Re: E36 - ...
 
Quote:

Originally Posted by pharaon (Post 2115059)
Cat de bine poate sa ii stea cu jante.

asa o sa ii pun si pe al meu identice ca am gasit. abia astept sa incalt motanul. : >


All times are GMT +2. The time now is 15:04.

- Copyright 2026 4Tuning