Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   tuning virtual in nfs most wanted (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/10183-tuning-virtual-nfs-most-wanted.html)

Most_Wanted 13-07-06 13:19

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
..asta stiu .......da ma intrebam cand apare pe PC ....ca daca a aparut sigur nu a aparut de mult .....dar eu nu am auzit sa apara pe PC ....

Reme 17-07-06 19:43

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
o sa ma bag si yo sa pun print screenuri in curand!

Kolegosu' 22-07-06 21:21

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
Daca vreti sa ramaneti masca .... http://www.nfsplanet.com/nfsc_movies.php?lang=eng daca va ajuta interent-ul da-ti jos din filmuletze mai exact asta : Movie 10: NFS Carbon - Autosculpt (On the Spot 07/13/06) sa vedeti ce va rezerva NFS ... sa mai zica cineva ceva de SERIA NFS !!

Ace Axel 22-07-06 21:48

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
am citit despre autosculpt p site-ul lor...si ma asteptam la ceva extraordinar... si nu ma dezamagit =p~

ra2 22-07-06 22:03

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
doamne cata tunareala...knd am vazut clipu 10....si am vazut ce faceau aia la jenti...aoleu...=P~ ...app stie cineva ce performante cere?

Ace Axel 22-07-06 22:33

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
presupun k o sa fie destul de mofticos :D

black-hawk 14-08-06 07:04

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
masina lu mertan si bmw fan is cele mai tari ,ca au masinile mele preferate

Sean 27-08-06 21:53

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
Lambo G. cu care joc momentan ... si mai am sa ii dau challange lu Razor , pana acum am luat doar performance bonus de la toti 15 si masinile lor ... si am avut ft multe upgrade-uri dubluri si am mai tunat ink 3 masini cu el dar gallardo-ul e full ceea ce nu era necesar :D

https://img56.imageshack.us/img56/9642/lambo1gh5.jpg
https://img185.imageshack.us/img185/8727/lambo2ip2.jpg

asta e dragostea mea .... dar e ultima care am luat-o s-o tunez ... M.Evo VIII mi se pare cea mai geniala masina ... sper in carbon sa fie Evo IX .. :X... eleronul stock mi se pare cel mai potrivit ....

https://img342.imageshack.us/img342/8541/lancer1as7.jpg
https://img334.imageshack.us/img334/8122/lancer2wp9.jpg

asta e a doua dragoste ... si a 2-a care a primit cele mai multe dubluri de performance bonus ... :D

https://img71.imageshack.us/img71/5201/saymans1ci5.jpg
https://img122.imageshack.us/img122/5527/saymans2ak1.jpg

iar asta ... mi-a placut body kitul ENORM de mult desii nu ma omor eu dupa mercedes .... decat SEL600 .... si SL500 desigur ...:))

https://img334.imageshack.us/img334/8810/sl500dn5.jpg
https://img411.imageshack.us/img411/667/sl5002st7.jpg

toate sunt din din game , nu din costum cars !! hope u like`em :)
mie unu imi e lene sa mai joc MW ptr k is cam satul de curse curse curse ... si in UG2 nu`mi place ideea de a face scor mare la drift ... si dak carbon`u are ONLINE mode mi`l cumpar soto !!! si dak aveti PS2 recomand gran turismo 4 ptr drifturi cat mai reale , cautati pe youtube vids sa vdti drift cu skyline si silvia ....

Sean 27-08-06 22:32

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
si carbonu apare in noiembrie .....


All times are GMT +2. The time now is 21:13.

- Copyright 2026 4Tuning