Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Ce vor barbatii? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/6011-barbatii.html)

DolusD 29-10-06 10:45

Re: Ce vor barbatii?
 
Hrrrr ! omorai pe cineva pe acilea ????? era o un banc cu pasaric , la urma urmei ce vor babatii ??? sa nu astepte 7 luni dupa o femeie ca sa se culce cu el !
.
Quote:

Noua barabtzilor ne plac femeie care au in cap **** ,
Avetzi pretentii la frigide si yo nu stiu ??? poate........


Quote:

Care e cea mai grea operatie la o femeie ?????
e tot un banc dar in fine unii se simt nasol dar ata ete !


Quote:

...ar fi cazul k inainte sa postezi,sa mai citesti si posturile altora.
si p cum pare ,tu nu ai nevoie d nimic altceva decit d o papusa,kre sa sa te salveasca,si sa iti zica la fiecare 3 minute cel putin o data cit d tare esti...si u vb d RESPECT????

am nevoie de multe crede-ma , mai ales din partea unei femei :evil: :evil: ,


Quote:

DolusD -EU CRED CA SE RECOMANDA UN TON POLITICOS
pe cine am jignit yo ?????am vb in general si nicidecum de cineva anume !

Quote:

Avetzi grije cu pasaricile dintre picioare sa nu va intre-n p***a
Avetzi grije .... nicidecum ai grije X si Y sau ai grije Z ! e cu totu` altceva !

respect ! :evil: :evil: :evil:

Trixi 29-10-06 11:54

Re: Ce vor barbatii?
 
...nu ai omorit p nimeni,doar unii au incercat sa-ti sugereze k ar fi cazul sa te regrupezi :D ,dar esti mult prea ocupat k sa observi....;)

bluey 29-10-06 12:04

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 602868)
Hrrrr ! omorai pe cineva pe acilea ????? era o un banc cu pasaric , la urma urmei ce vor babatii ??? sa nu astepte 7 luni dupa o femeie ca sa se culce cu el !
.


Avetzi pretentii la frigide si yo nu stiu ??? poate........




e tot un banc dar in fine unii se simt nasol dar ata ete !





am nevoie de multe crede-ma , mai ales din partea unei femei :evil: :evil: ,




pe cine am jignit yo ?????am vb in general si nicidecum de cineva anume !



Avetzi grije .... nicidecum ai grije X si Y sau ai grije Z ! e cu totu` altceva !

respect ! :evil: :evil: :evil:

Man te rugam cu respect sa fii atent la ton.Pe mine nu m-ai jignit si nici pe Trixi cred dar s-ar putea ca unele persoane sa nu fie atat de insensibile ca noi.
Poate pe Sasha o cunosti ca sunteti vecini dar pe noi nu.
Nu mi-o lua in nume de rau, nu am nimic cu tine, dar personal am ajuns la concluzia ca nu toata lumea imi gusta glumele (diferenta intre barbati si femei) asa ca ma abtin de la unele kestii (cel putin aici).Tu crezi ca eu nu stiam bancul cu operatia??
Dar nu imi permit fata de unele persoane chiar daca le cunosc sau nu.

DolusD 29-10-06 13:38

Re: Ce vor barbatii?
 
Da man , te intzeleg si asa e, mai ales la faza cu glumele ! ai perfecta dreptate ! imi cer scuze daca am jignit pe cineva dar NU AM VB DESPRE O PERSOANA ANUME :D si am cenzurat , oricum hai sa trecem peste asta , oricine are cate o scapare ! sorry daca cineva e suparat din cauza mea !

d3vilish_lips 31-10-06 13:43

Re: Ce vor barbatii?
 
baiatule nu apucasem sa citesc data viitoare eu zik exact asa cum a zis bluey sa te abtii si sa ne scutesti de anumite etalari ale geniului dumneavostra ....revarsale in cartier sau in fata blocului nu aici

bluey 31-10-06 16:10

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by d3vilish_lips (Post 605649)
baiatule nu apucasem sa citesc data viitoare eu zik exact asa cum a zis bluey sa te abtii si sa ne scutesti de anumite etalari ale geniului dumneavostra ....revarsale in cartier sau in fata blocului nu aici

Stiam eu ca esti mai sensibila.
Dar baiatu` si-a cerut scuze:)
Respect!

DASCALUGABRIEL 31-10-06 17:36

Re: Ce vor barbatii?
 
ca sa revenim la topic ,ce vor barbatii?
sincer nu stiu ,da stiu ce vreau eu:cineva care sa ma completeze(ca am si eu ceva lipsuri )si pe care s-o completez si eu la rindul meu+liniste (din toate punctele de vedere.......,.)

DolusD 31-10-06 19:51

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

baiatule nu apucasem sa citesc data viitoare eu zik exact asa cum a zis bluey sa te abtii si sa ne scutesti de anumite etalari ale geniului dumneavostra ....revarsale in cartier sau in fata blocului nu aici
nu ma stresa pls , mi-am cerut odata scuze , vrei sa itzi trimit un exeplar cu scuzele de rigoare ???
sa revenim ! ce vor barbatii : gospodina in casa , doamna in societate , zeitza in pat ! yo unu asa ceva vreau !

bluey 31-10-06 20:45

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 606148)
nu ma stresa pls , mi-am cerut odata scuze , vrei sa itzi trimit un exeplar cu scuzele de rigoare ???
sa revenim ! ce vor barbatii : gospodina in casa , doamna in societate , zeitza in pat ! yo unu asa ceva vreau !

Ce sa caute ma zietza aia in pat???
Se zice altfel.
Si gasesti pe centura.

d3vilish_lips 01-11-06 19:07

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 606148)
nu ma stresa pls , mi-am cerut odata scuze , vrei sa itzi trimit un exeplar cu scuzele de rigoare ???
sa revenim ! ce vor barbatii : gospodina in casa , doamna in societate , zeitza in pat ! yo unu asa ceva vreau !



...se pare k iti place atitudinea sictiroasa atunci ramai cu ea.....vazusem scuzele si nu vroiam altele dar am si eu dreptul la replik ptr k dupa cum ti`am spus nu apukasem sa citesc....sorry de off

DolusD 01-11-06 19:16

Re: Ce vor barbatii?
 
Ok , sper ca am terminat discutzia ! ?

ca sa revin :

Quote:

Ce sa caute ma zietza aia in pat???
Se zice altfel.
Si gasesti pe centura.
Poate sa fie femeie ideal dar daca la pat nu e buna de nimik e clar ca zbor la alta :D si asa o sa faca totzi pt ca te saturi frate de acelasi sex obosit seara de seara ! deci tre` sa fie buna si la pat ca altfel e nasol..... !

bluey 01-11-06 20:06

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 607417)
Ok , sper ca am terminat discutzia ! ?

ca sa revin :



Poate sa fie femeie ideal dar daca la pat nu e buna de nimik e clar ca zbor la alta :D si asa o sa faca totzi pt ca te saturi frate de acelasi sex obosit seara de seara ! deci tre` sa fie buna si la pat ca altfel e nasol..... !

Lasa ca te faci tu mare.
Din umila mea experienta iti zic: nu o sa gasesti femeia perfecta.Ceva tot va avea defect.Daca te intelegi bine cu ea nu e buna la pat, daca e buna la pat e vreo isterica geloasa pe care o apuca nabadaile la ore fixe, daca e buna la pat nu e buna decat odata pentru tine, daca e buna la pat e urata cu crengi, daca e buna la pat e o leguma care nu scoate 2 vorbe legate intr-o zi.Si as putea continua.
Aaaaa. Si fereste-te de urata care e nasoala in pat.Oricat de curios ai fi. A doua zi iti va fi sila de tine.

DolusD 01-11-06 20:15

Re: Ce vor barbatii?
 
Nu ma tenteaza uratele oricat de bune ar fi la pat :evil: :evil: :twisted:

bluey 01-11-06 20:49

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 607531)
Nu ma tenteaza uratele oricat de bune ar fi la pat :evil: :evil: :twisted:

Lasa ca te faci tu mare...
:)

aleks 03-11-06 13:40

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 607531)
Nu ma tenteaza uratele oricat de bune ar fi la pat :evil: :evil: :twisted:

pe mine ma tenteaza, nu-s asa sclifosit:twisted: :twisted:
ce vreau eu de la o fata?
completez: vreau sa pot avea incredere in ea, si, cel mai important, sa joace in aceeasi echipa cu mine, adica sa pot avea siguranta ca trae cu mine in aceeasi directie, asta e esential ;)


All times are GMT +2. The time now is 04:13.

- Copyright 2026 4Tuning