![]() |
Re: Ce vor barbatii?
Hrrrr ! omorai pe cineva pe acilea ????? era o un banc cu pasaric , la urma urmei ce vor babatii ??? sa nu astepte 7 luni dupa o femeie ca sa se culce cu el !
. Quote:
Quote:
Quote:
am nevoie de multe crede-ma , mai ales din partea unei femei :evil: :evil: , Quote:
Quote:
respect ! :evil: :evil: :evil: |
Re: Ce vor barbatii?
...nu ai omorit p nimeni,doar unii au incercat sa-ti sugereze k ar fi cazul sa te regrupezi :D ,dar esti mult prea ocupat k sa observi....;)
|
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
Poate pe Sasha o cunosti ca sunteti vecini dar pe noi nu. Nu mi-o lua in nume de rau, nu am nimic cu tine, dar personal am ajuns la concluzia ca nu toata lumea imi gusta glumele (diferenta intre barbati si femei) asa ca ma abtin de la unele kestii (cel putin aici).Tu crezi ca eu nu stiam bancul cu operatia?? Dar nu imi permit fata de unele persoane chiar daca le cunosc sau nu. |
Re: Ce vor barbatii?
Da man , te intzeleg si asa e, mai ales la faza cu glumele ! ai perfecta dreptate ! imi cer scuze daca am jignit pe cineva dar NU AM VB DESPRE O PERSOANA ANUME :D si am cenzurat , oricum hai sa trecem peste asta , oricine are cate o scapare ! sorry daca cineva e suparat din cauza mea !
|
Re: Ce vor barbatii?
baiatule nu apucasem sa citesc data viitoare eu zik exact asa cum a zis bluey sa te abtii si sa ne scutesti de anumite etalari ale geniului dumneavostra ....revarsale in cartier sau in fata blocului nu aici
|
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
Dar baiatu` si-a cerut scuze:) Respect! |
Re: Ce vor barbatii?
ca sa revenim la topic ,ce vor barbatii?
sincer nu stiu ,da stiu ce vreau eu:cineva care sa ma completeze(ca am si eu ceva lipsuri )si pe care s-o completez si eu la rindul meu+liniste (din toate punctele de vedere.......,.) |
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
sa revenim ! ce vor barbatii : gospodina in casa , doamna in societate , zeitza in pat ! yo unu asa ceva vreau ! |
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
Se zice altfel. Si gasesti pe centura. |
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
...se pare k iti place atitudinea sictiroasa atunci ramai cu ea.....vazusem scuzele si nu vroiam altele dar am si eu dreptul la replik ptr k dupa cum ti`am spus nu apukasem sa citesc....sorry de off |
Re: Ce vor barbatii?
Ok , sper ca am terminat discutzia ! ?
ca sa revin : Quote:
|
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
Din umila mea experienta iti zic: nu o sa gasesti femeia perfecta.Ceva tot va avea defect.Daca te intelegi bine cu ea nu e buna la pat, daca e buna la pat e vreo isterica geloasa pe care o apuca nabadaile la ore fixe, daca e buna la pat nu e buna decat odata pentru tine, daca e buna la pat e urata cu crengi, daca e buna la pat e o leguma care nu scoate 2 vorbe legate intr-o zi.Si as putea continua. Aaaaa. Si fereste-te de urata care e nasoala in pat.Oricat de curios ai fi. A doua zi iti va fi sila de tine. |
Re: Ce vor barbatii?
Nu ma tenteaza uratele oricat de bune ar fi la pat :evil: :evil: :twisted:
|
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
:) |
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
ce vreau eu de la o fata? completez: vreau sa pot avea incredere in ea, si, cel mai important, sa joace in aceeasi echipa cu mine, adica sa pot avea siguranta ca trae cu mine in aceeasi directie, asta e esential ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 04:13. |
- Copyright 2026 4Tuning