Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Need for Speed : Underground 2 - DRIFTING (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/95118-need-for-speed-underground-2-drifting.html)

NONE 08-05-09 20:31

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
1 Attachment(s)
Ce atmosferä încinsä aici :shock: se baga cineva peste o orä la un drag ? :D
acum plec putin pe afarä, si mä întorc intr-o orä :D
PS:Am pus o pozä cu adversarul vostru! ;)

Tweety_rzw 08-05-09 20:34

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 2300893)
Ce atmosferä încinsä aici :shock: se baga cineva peste o orä la un drag ? :D
acum plec putin pe afarä, si mä întorc intr-o orä :D
PS:Am pus o pozä cu adversarul vostru! ;)

Tare skyline tău ;)) dar jantele sunt de **T :))=)) !

p.s A zis david ce trebuia să zică ;) poate că acum ai înţeles ce am vrut să zic !

NONE 08-05-09 20:37

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2300902)
Tare skyline tău ;)) dar jantele sunt de **T :))=)) !

p.s A zis david ce trebuia să zică ;) poate că acum ai înţeles ce am vrut să zic !

Skyline-ul e aproape stock la exterior, conteaza ce are sub capotä ;) si toti care au facut cu mine stiu cum fuge :twisted: si jantele le-am pus mai mult, cä seamänä cu cele de drag :twisted:

JuST_GiuGiu 08-05-09 21:02

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 2300909)
Skyline-ul e aproape stock la exterior, conteaza ce are sub capotä ;) si toti care au facut cu mine stiu cum fuge :twisted: si jantele le-am pus mai mult, cä seamänä cu cele de drag :twisted:

mah nebunule ,multi au facut cunostinta cu spatele 240sx-ul meu ,fi atent ca tu esti urmatorul.!

P.S ma bag frate la un filmuletu cu drift,mai ales ca m-am antrenat cu ECLIPSE si LANCER-ul !;)

Ingerasul99 08-05-09 21:13

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2300972)
mah nebunule ,multi au facut cunostinta cu spatele 240sx-ul meu ,fi atent ca tu esti urmatorul.!

P.S ma bag frate la un filmuletu cu drift,mai ales ca m-am antrenat cu ECLIPSE si LANCER-ul !;)

vezi sa nu il faci pe bogdan cu 240 sx-ul tau , am facut masina de 7.90 sec pe 400 metri si tot nu l-am facut , ..tul ala de sx deja la 300 avea 10x100 ture si nici nu eram la jumatatea cursei.

Tweety_rzw 08-05-09 21:30

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
1 Attachment(s)
UN scor şi nu m-am zbătut :) !

JuST_GiuGiu 08-05-09 21:38

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
1 Attachment(s)
te mai mandresti ma mult si ingerasi stai tu linistit ca NONE si-a luat-o a acum 2 min de la mine pe cea mai simpla mapa adica prima

P.S I'm the king drag .......asa ca 240SX e la putere!

NONE 08-05-09 21:50

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2301055)
te mai mandresti ma mult si ingerasi stai tu linistit ca NONE si-a luat-o a acum 2 min de la mine pe cea mai simpla mapa adica prima

P.S I'm the king drag .......asa ca 240SX e la putere!

Hahahaha, lauda-te :lol: mâine numai scapi cu scuza "nu am masina fäcutä" :lol: te väd eu pe 3.7 km, pe cursa care m-ai fäcut tu, am terminat mereu in a 4-a treaptä...si prima datä cand am prins-o bine am trecut cu 10 sec. inaintea ta ;)
Mâine ;) o sä vezi :twisted:

JuST_GiuGiu 08-05-09 22:01

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 2301074)
Hahahaha, lauda-te :lol: mâine numai scapi cu scuza "nu am masina fäcutä" :lol: te väd eu pe 3.7 km, pe cursa care m-ai fäcut tu, am terminat mereu in a 4-a treaptä...si prima datä cand am prins-o bine am trecut cu 10 sec. inaintea ta ;)
Mâine ;) o sä vezi :twisted:

Ofticate ,dar nu am harta si nu o cunosc :-P

P.S cateva poze de la invarteala:D

Tweety_rzw 08-05-09 22:02

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
2 Attachment(s)
Scor bun de al meu şi un DVD KING :P !

JuST_GiuGiu 08-05-09 22:23

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
auzi RZW pe aici lancerurile sunt la putere eu lancer,tu lancer, eMH lancer :))

DaViD TL 08-05-09 22:51

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
degeaba ,tot WRX STi detine suprematia the black power , ia spuneti baieti care cum credeti ca puteti sa ajungeti la tl pentru liniute ?!? sa facem un drift face 2 face ?

florynvl (X29 ZMT) 08-05-09 23:15

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
am incercat sa imi fac din nou lancerul, pana acum merge binisor dar tot nu merge cum mergea cel dinainte.

http://i39.tinypic.com/1zxo6d2.jpg

DaViD TL 08-05-09 23:17

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
WRXu' e baza cine v-a mintit ca Lanceru ar fi bun de ceva ?

florynvl (X29 ZMT) 08-05-09 23:35

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
pai de ce e WRXu` baza ?ca joci tu cu el sau cum :)) ?fiecare joaca cu ce masina poate si care ii place lui.


All times are GMT +2. The time now is 02:34.

- Copyright 2026 4Tuning