![]() |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
1 Attachment(s)
Ce atmosferä încinsä aici :shock: se baga cineva peste o orä la un drag ? :D
acum plec putin pe afarä, si mä întorc intr-o orä :D PS:Am pus o pozä cu adversarul vostru! ;) |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Quote:
p.s A zis david ce trebuia să zică ;) poate că acum ai înţeles ce am vrut să zic ! |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Quote:
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Quote:
P.S ma bag frate la un filmuletu cu drift,mai ales ca m-am antrenat cu ECLIPSE si LANCER-ul !;) |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Quote:
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
1 Attachment(s)
UN scor şi nu m-am zbătut :) !
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
1 Attachment(s)
te mai mandresti ma mult si ingerasi stai tu linistit ca NONE si-a luat-o a acum 2 min de la mine pe cea mai simpla mapa adica prima
P.S I'm the king drag .......asa ca 240SX e la putere! |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Quote:
Mâine ;) o sä vezi :twisted: |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
2 Attachment(s)
Quote:
P.S cateva poze de la invarteala:D |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
2 Attachment(s)
Scor bun de al meu şi un DVD KING :P !
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
auzi RZW pe aici lancerurile sunt la putere eu lancer,tu lancer, eMH lancer :))
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
degeaba ,tot WRX STi detine suprematia the black power , ia spuneti baieti care cum credeti ca puteti sa ajungeti la tl pentru liniute ?!? sa facem un drift face 2 face ?
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
am incercat sa imi fac din nou lancerul, pana acum merge binisor dar tot nu merge cum mergea cel dinainte.
http://i39.tinypic.com/1zxo6d2.jpg |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
WRXu' e baza cine v-a mintit ca Lanceru ar fi bun de ceva ?
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
pai de ce e WRXu` baza ?ca joci tu cu el sau cum :)) ?fiecare joaca cu ce masina poate si care ii place lui.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:34. |
- Copyright 2026 4Tuning