Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

Skillzu 08-11-05 15:59

undeva itre 7 si 9 in general..dar daca stau sa ma concentrez ajung pe la 6....am nimerit de cateva ori si 5 si ceva...cel mia mic a fost la pleasenala....525.....si am mai avut 555,53,56....

speedosule...zi-mi si mie cum esti class c?k si eu sutn dar nu stiu cum... :lol:

SpeedeR 08-11-05 16:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"madskilz\"
undeva itre 7 si 9 in general..dar daca stau sa ma concentrez ajung pe la 6....am nimerit de cateva ori si 5 si ceva...cel mia mic a fost la pleasenala....525.....si am mai avut 555,53,56....

speedosule...zi-mi si mie cum esti class c?k si eu sutn dar nu stiu cum... :lol:

pai mai dvreme team intrebat si eu cum ai ajuns u class C :D :D :D
eu habar nu am

SpeedeR 08-11-05 19:00

are careva idee cati bani scot dk vand civicu?

Skillzu 08-11-05 20:37

in jur de 22000...ea stock e 18500.....akum problema e k nu poti sa o vinzi fara sa mai ai cel putin o masina.... :evil:

LKS 08-11-05 20:52

my first 50 bucks :D pana i`am dat de cap a fost mai greu

SpeedeR 08-11-05 20:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"madskilz\"
in jur de 22000...ea stock e 18500.....akum problema e k nu poti sa o vinzi fara sa mai ai cel putin o masina.... :evil:

cea mai de kkao faza :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:x :x :x :x

mike20 08-11-05 21:44

ce circuit recomandati??pt civic...am cam 200cp :oops:

LKS 08-11-05 22:12

cum dau nos ?

SpeedeR 08-11-05 22:15

sageata dreapta ;)

SpeedeR 08-11-05 22:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mike20\"
ce circuit recomandati??pt civic...am cam 200cp :oops:

date la amatori...ai grija ce bracket bagi ;)
eu cu aproape 600 cai tot akolo ma dau k sa fac bani de charger :D

LKS 08-11-05 22:51

1 Attachment(s)
io am scos timpu` cel mai bun 0.671

LKS 08-11-05 22:57

1 Attachment(s)
i`m da big bad madafaka !! 0.576

SpeedeR 08-11-05 23:02

bun...eu am scos 0.519 :D
dar nu tre sa bagam cel mai bun timp d reactie... ci sa ajungem sa modificam la maxim un viper :P

LKS 08-11-05 23:02

daca se poate as vrea sa intru shi io in MR Romania....deocamdata sunt in team Carmex ...cu nick`u dopeman ....strang bani pt un lancer :D

Skma 08-11-05 23:06

Pazea ca am user :D

LKS 09-11-05 01:07

EvLSant0s ...baga`ma shi pe mine in team ...vezi ca am dat request....am useru dopeman ...shi vreo 504 CP pe o civic

EvLSant0S 09-11-05 03:03

se rezolva, scuze .. am fost ocupat cu .. niste chestii .. se vad in semnatura mea ..

EvLSant0S 09-11-05 03:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
Quote:

Originally Posted by \"mike20\"
ce circuit recomandati??pt civic...am cam 200cp :oops:

date la amatori...ai grija ce bracket bagi ;)
eu cu aproape 600 cai tot akolo ma dau k sa fac bani de charger :D

nu inteleg de ce nu te dai la sport .. nu la amateur ..
in loc de 800 la 3 curse ..
castigi 1200 la 3 curse .. ;)

Xeno 09-11-05 11:28

eu iar mi-o iau in mufa...

ca astia pleaca cu vreo 4 secunde inaintea mea..si la fiecare cursa tre sa dau un sfert din butelie :cry:

502 cai acum :P

LKS 09-11-05 12:01

e nasoala faza sa te dai la amatori cu o gramada de cai ....mi`am bagat bracket 11.05 ...shi spre sfarshitu cursei tre sa franez....

Xeno 09-11-05 12:01

1 Attachment(s)
am facut si eu un screenshot la timp...

e destul de bunicel..

Xeno 09-11-05 12:09

1 Attachment(s)
alt timp

Xeno 09-11-05 12:12

1 Attachment(s)
si alt timp :shock:

Xeno 09-11-05 12:31

1 Attachment(s)
:yikes:

SpeedeR 09-11-05 12:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
Quote:

Originally Posted by \"mike20\"
ce circuit recomandati??pt civic...am cam 200cp :oops:

date la amatori...ai grija ce bracket bagi ;)
eu cu aproape 600 cai tot akolo ma dau k sa fac bani de charger :D

nu inteleg de ce nu te dai la sport .. nu la amateur ..
in loc de 800 la 3 curse ..
castigi 1200 la 3 curse .. ;)

pt k burnout bob e mai greu d invins dkt turbo tom :lol: :lol: :lol:
la amateur ii fac din 1a, pe cand la sport e mai greu

LKS 09-11-05 13:35

hai mah santos....cat dureaza sa intri si sa dai accept sa intru shi io o data in echipa....mai mult de 5 min nu dureaza :D

Evo007 09-11-05 14:32

Am 570 hp si la dyno 495
CAre stie .....care e mai avantajos turbo sau superchargers
Vad ca e ceva mai ieftin superchargers

EvLSant0S 09-11-05 16:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"LKS\"
hai mah santos....cat dureaza sa intri si sa dai accept sa intru shi io o data in echipa....mai mult de 5 min nu dureaza :D

Prietene , ti-am dat accept ..
mai tre` sa dai si tu ... STIAI ?!

LKS 09-11-05 20:59

am dat shi io ...acum alta belea ...mi`am luat charger...cand ai timp ...mai da`i un accept

Xeno 09-11-05 21:04

UFF a iesit din echipa?

Adryx 09-11-05 23:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Xeno\"
UFF a iesit din echipa?

Nu..mi-am schimbat masina...si asa e la jocul asta, trebuie sa ies din echipa si sa intru iar cu za new car :) ...ciudat. Aaa...cand am vandut-o, m-a intrebat daca sunt sigur ca vreau sa vand masina echipei :?

SpeedeR 10-11-05 01:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Adryx\"
Quote:

Originally Posted by \"Xeno\"
UFF a iesit din echipa?

Nu..mi-am schimbat masina...si asa e la jocul asta, trebuie sa ies din echipa si sa intru iar cu za new car :) ...ciudat. Aaa...cand am vandut-o, m-a intrebat daca sunt sigur ca vreau sa vand masina echipei :?

ai vanduto fara sa ai a2a masina?! :twisted: :twisted:
k dk da.... mama mama :D

Xeno 10-11-05 10:54

ok... te mai astept la o linie :lol:

mike20 10-11-05 11:53

am scos si yo acum cel mai bun timp de reactie... :lol: :lol: 0.533....ce minune :lol:
p.s.ce bracket sa pun la turbo tom? am masina pe la 190 cp...k am inceput iar...k se stricase...si nu mai aveam bani sa o fac :(

Adryx 10-11-05 12:54

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
ai vanduto fara sa ai a2a masina?! :twisted: :twisted:
k dk da.... mama mama :D

NU, am strans 35000 $ intai...am luat masina, dupa care am vandut Civicu'...am scos 22200 pe ea. Uite ce am acum:

Xeno 10-11-05 12:57

:shock: :shock: :shock:

Marfa wallpaperu cu impreza :lol:

Alexutzzz 10-11-05 15:03

bagati ma si pe mine in team user alexutzzz civic de 500cp

mike20 10-11-05 15:46

ce pistoane recomandati??
p.s.nu am turbo

Xeno 10-11-05 19:06

nu va bagati turbo... ca eu mi-am bagat si acum trebuie sa-mi resetez toata masina :cry: :cry: :cry:

mai bine cumparati superchargere ca sunt foarte bune


asa ca... back to basics... :oops:

mike20 10-11-05 19:35

pai superchargerul ofera mai putina putere decat turbo in joc..asa cred...
p.s.si la supercharger trebuiesc pistoane cu compresie scazuta?


All times are GMT +2. The time now is 13:51.

- Copyright 2026 4Tuning