Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Starea curselor auto (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto.html)
-   -   O NOUA CURSA ILEGALA........ (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto/3380-cursa-ilegala.html)

bogdan 28-01-05 13:22

te-am intrebat eu cati bani ai luat pana acum?!sincer nici nu ma intereseaza intrebarea mea este cati bani crezi ca poti face de acum in colo(ti minte ce ne-ai spus in odli)

de unde sti tu in ce parte se inclina principiile mele?! :lol:



aa si apropo majoritatea celor care am venit cu VOI ne-am platit singuri cheltuielile :wink:

Lucian 28-01-05 15:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Deci sunt in masura sa va spun ce masini de la NSLau fost acolo!!!!!
-Golful Alb.....care a fost spectator!!!!!!
-BMW negru Urs cu (B-33-BOH) care s-a dat cu BMW Alb Perlat B-xx-BJP.
-Dar sunt in masura sa spun ca a fost o cursa ILEGALA organizata de MICUTZU si implicit MIDNIGHT RACERS dat fiind participarea in masa a masinilor de la ei!!!!!!
-Daca cineva ma poate contrazice o poate face aici!!!!

Ce frumos ! Nu ma asteptam la asa ceva ....

Lucian 28-01-05 15:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Nu am impus la nimeni sa nu participe !! Am crezut ca toti cunosc orientarea NSL !!!!! Prin statut sunt obligat sa particip la combaterea Curselor Ilegale. Nu acest lucru este important !!!!!Important este ca lumea sa-si dea seama ca sunt \"folositi\" . Modul de organizare a cuselor ilegale din ziua de astazi nu este unul real!!!!
-Micutu si Midnight Racers au organizat aceasta Cursa Ilegala din neputinta de a mai face ceva in cadru organizat. Realizand ca pierd teren mult in Lumea Curselor ramnea singura alternativa...O ILEGALA.
-Multa lume nostalgica si poate multi oameni care nu au gustat la momentul potrivit Ilegalitatea au fost acolo. Este treaba lor , dar cand vor vedea adevarata fata la Legii in materie de Organizate , Participare la o astfel de cursa eu cred ca majoritatea vor da inapoi.

Stai linistit Florica , MR va organiza curse legale ! Multe curse legale ! Si ca fapt divers , ma implici in treab asta doar pt a-ti demonstra ca se poate ! Si se poate mai bine ca in trecut !

Lucian 28-01-05 15:51

Re: LEGAL RACING
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"

Ar fi interesant daca si voi puteti consideta a fi interesante cursele legale si sa uitam de ilegale.
Imi este scarba sa ma cert cu voi aici in loc sa discutam constructiv, ba mai mult eu cred ca-mi pasa de curse chiar daca uni sunt tentati sa ma transforme in tinta.
Nu ma ascud de nimic ma lupt cu oricine pentru crezul meu si cel mai tare ma deranjeaza ca de la astfel de porcarii pot ajunge sa discut contradictoriu cu oameni ce au acelasi tel cu mine.
Daca ma fac ca nu stiu unele chesti sau le trec cu vederea iertand multe nu inseamna ca nu stiu sau nu tin minte. Daca va face placere o lupta oarba cu mine sunteti invitatii mei si retineti nu am pierdut si nu voi pierde nici acum.
Lasitatea este ceva ce detest, dar nu va ascundeti ca va fac.

Faorte frumos ce ai scris ! Admirabil ! Ai fi dispus pt organiozarea unor curse legale de 400m sa colaborezi cu MR ? Ajutorul tau nu ar fi decat prin prisma actelor. La MR inca nu au iesit actele. Intelegerea verbala exista cu administratorul drumului pt minim o cursa / luna . Astept raspuns .

Lucian 28-01-05 16:02

Se pare ca multa lume nu a inteles scopul unui forum. Cum se face ca daca ne vedem intr-o parcare nu se ajunge la cearta iar aici .... Oare aici nu ar trebui sa comunicam ? Sa schimbam opinii ? Sfaturi ? Nu se vrea egalitate intre cluburi ? Teoretic si eu cred ca nu se poate . Dar cine crede ca prin restrictii si vocabular de strada se face un lucru bun se minte singur ! MR are interzis la cursele LR si NSL . Daca si asta e maturitate in gandire si dorinta de colaborare ...

SEBASTIAN 28-01-05 16:12

Re: LEGAL RACING
 
Quote:

Originally Posted by \"Lucian\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"

Ar fi interesant daca si voi puteti consideta a fi interesante cursele legale si sa uitam de ilegale.
Imi este scarba sa ma cert cu voi aici in loc sa discutam constructiv, ba mai mult eu cred ca-mi pasa de curse chiar daca uni sunt tentati sa ma transforme in tinta.
Nu ma ascud de nimic ma lupt cu oricine pentru crezul meu si cel mai tare ma deranjeaza ca de la astfel de porcarii pot ajunge sa discut contradictoriu cu oameni ce au acelasi tel cu mine.
Daca ma fac ca nu stiu unele chesti sau le trec cu vederea iertand multe nu inseamna ca nu stiu sau nu tin minte. Daca va face placere o lupta oarba cu mine sunteti invitatii mei si retineti nu am pierdut si nu voi pierde nici acum.
Lasitatea este ceva ce detest, dar nu va ascundeti ca va fac.


Faorte frumos ce ai scris ! Admirabil ! Ai fi dispus pt organiozarea unor curse legale de 400m sa colaborezi cu MR ? Ajutorul tau nu ar fi decat prin prisma actelor. La MR inca nu au iesit actele. Intelegerea verbala exista cu administratorul drumului pt minim o cursa / luna . Astept raspuns .


In ce calitate vorbesti in numele MR?
Nu vad cum iti permiti sa cuantifici implicarea LR intr-o cursa, niciodata nu vom accepta conditii impuse arbitrar.
Va anuntam ca avem parteneri pe masura la aceasta ora.

RaveBoy 28-01-05 16:23

Cred ca aceasta disputa NSL&LR vs MR se reduce la cine va organiza cele mai multe curse legale ceea ce nu poate fi decat benefic pt. cursele din Romania .... dar .... o colaborare intre NSL&LR si MR pt. organizarea unor curse nu ar fi ceva productiv ???
Aceaste este parerea mea si sper sa nu ofensez pe nimeni cu cele spuse de mine :oops:

Bogdan_16v 28-01-05 16:41

Pana una alta, fiecare e liber sa faca ce vrea, da, asa este, dar concluzia simpla e ca daca va apucati, nu conteaza cine, sa faceti iar ilegale, va puneti in cap iar politia, care iar va umple de amenzi pe unde va gaseste, pe care iar ii injuram si asa mai departe. Ideea general era un fel de agreement intre politie si pasionati: nu mai organizam ilegale, dar nu va mai luati de noi pe strada, si cand ne dam la legale. Simplu. S-ar putea realiza un astfel de \"contract mutual\". Insa asta depinde de atitudini si tendinte.

In ceea ce priveste implicarea 4ss, v-as ruga sa-mi permiteti o remarca deloc rautacioasa, ci chiar cat se poate de veridica: atat timp cat am fost in club, nu a fost niciodata vorba de organizare de ilegale sau mai stiu eu ce altceva de amploare. Doar mici \"teste\" care au loc si la semafor spontan, si pe care le fac sute de bucuresteni zilnic.
Insa, in momentul in care cativa oameni, impreuna cu mine, au dorit urgentarea legalizarii acestui club, m-am lovit pe de o parte de o indiferenta hai sa zicem normala in ceea ce priveste poporul asta de romani, dar si de o opozitie extrem de puternica din partea a 2 oameni care si-au impus punctul de vedere prin scandaluri monstru pe un anumit forum.
Iti amintesti poate Sebastian cand am stat de vb la benzinarie despre legalizare si ne-ai dat cateva repere. Asta s-a intamplat acum vreo 5-6 luni, sa tot fie. Ei bine, nici pana acum la acel club nu s-a concretizat nimic dp asta de vedere. Motivele nu ma intereseaza, eu cred ca e doar indiferenta, insa am incercat sa atrag atentia asupra faptului ca 4ss nu ar fi putut organiza ilegale pt ca 4ss nu a putut organiza nimic bine pana acum. De aproape 1 an de la infiintare.
Acum probabil vor sari anumiti membri pe mine, sa ma faca albie de porci, asa cum au facut-o pana acum. Nu-i nimic, nu ma intereseaza, eu consider ca am spus adevarul gol-golut, este ceea ce am trait, si stiti f bine. Ceea ce regret este ca 4ss are membri destui de f mare valoare, care ar fi constituit o baza forte pt un club puternic. Dar cand 2 copilashi cu vise erotice strica imaginea clubului pe forum si isi impun punctul de vedere fara ca ceilalti sa vina macar cu o parere concreta si sa si-o sustina, asta e rezultatul.
Inca 1 data, nu am atacat clubul, nu am nimic cu el, am relatat doar o stare de fapt. Am un respect deosebit fata de unii membri, cum ar fi Maryo, Ford, Hondarul, SGM, DnI, Michael, Viviesp si chiar si Bishop, in ciuda unor mici intepaturi, oameni de exceptie dupa parerea mea . Imi cer scuze doar lor pt ceea ce am scris mai sus, insa am considerat ca tb scris.

Lucian 28-01-05 20:08

Sebastian , discut in calitate de purtator de cuvant al MR . Nu vreau sa intru in polemici cu tine. Eu vorbeam chiar serios. Nu trebuie sa accepti nici o conditie. Esti dispus sa purtam o discutie pentru a colabora la o cursa si eventual mai multe ? Dupa cum spunea cineva mai sus , ar putea fi ceva benefic .

RaveBoy 28-01-05 21:07

Pai putem doar sa ne imaginam ce ar iesi dintr-o colaborare MR, LR si NSL la experienta cumulata de cele 3 cluburi in organizarea legalelor ...
Ar iesi ceva superb dar acuma eu nu cunosc motivele care au dus la excluderea membriilor MR la cursele organizate de NSL si LR deci parerea mea nu prea ar putea sa conteze .....

SEBASTIAN 29-01-05 10:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Lucian\"
Sebastian , discut in calitate de purtator de cuvant al MR . Nu vreau sa intru in polemici cu tine. Eu vorbeam chiar serios. Nu trebuie sa accepti nici o conditie. Esti dispus sa purtam o discutie pentru a colabora la o cursa si eventual mai multe ? Dupa cum spunea cineva mai sus , ar putea fi ceva benefic .

Eu stiam ca purtator de cuvant este tipul cu M5 si daca tu esti acum purtator vreau sa confirme asta Micutzu.

Gratzian 29-01-05 22:41

am sentimentul ca mi se transmisese sa fac schimbarea cu lucian, si mi-a scapat...
cred ca eu sunt de vina, imi cer scuze la amandoi, sebi si lucian

micutzu_mrc 30-01-05 02:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Nu am impus la nimeni sa nu participe !! Am crezut ca toti cunosc orientarea NSL !!!!! Prin statut sunt obligat sa particip la combaterea Curselor Ilegale. Nu acest lucru este important !!!!!Important este ca lumea sa-si dea seama ca sunt \"folositi\" . Modul de organizare a cuselor ilegale din ziua de astazi nu este unul real!!!!
-Micutu si Midnight Racers au organizat aceasta Cursa Ilegala din neputinta de a mai face ceva in cadru organizat. Realizand ca pierd teren mult in Lumea Curselor ramnea singura alternativa...O ILEGALA.
-Multa lume nostalgica si poate multi oameni care nu au gustat la momentul potrivit Ilegalitatea au fost acolo. Este treaba lor , dar cand vor vedea adevarata fata la Legii in materie de Organizate , Participare la o astfel de cursa eu cred ca majoritatea vor da inapoi.

Sa-ti fie rusine .......

vruuuummm vruuuummmmmmmmmmm

micutzu_mrc 30-01-05 02:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:

Originally Posted by \"Lucian\"
Sebastian , discut in calitate de purtator de cuvant al MR . Nu vreau sa intru in polemici cu tine. Eu vorbeam chiar serios. Nu trebuie sa accepti nici o conditie. Esti dispus sa purtam o discutie pentru a colabora la o cursa si eventual mai multe ? Dupa cum spunea cineva mai sus , ar putea fi ceva benefic .

Eu stiam ca purtator de cuvant este tipul cu M5 si daca tu esti acum purtator vreau sa confirme asta Micutzu.


Confirmare pentru Sebastian: Noul purtator de cuvant al MR este Lucian.

Asa cum a spus si Lucian, gruparea \"clubul\" in devenire MR vrea sa organizeze si o sa organizeze curse legale de masini in adevaratul sens al cuvantului. Inca odata gruparea \"clubul\" in devenire MR este deschis la orice fel de colaborare cu alte cluburi care vor sprijine desfasurarea unei curse in cadru legal organizat.

PS: Nu-l condamn pe Florian ........... Asta e viata.
Joaca de vineri .. . . . a fost un mijloc de relaxare pentru toata lumea. S-a uitat de cluburi, oamenii s-au simtit bine ....... si atat.

Pentru toate cluburile si gruparile existente,
CU RESPEKT,
MICUTZU


PEACE :peace: NO WAR

SEBASTIAN 30-01-05 16:59

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"micutzu_mrc\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:

Originally Posted by \"Lucian\"
Sebastian , discut in calitate de purtator de cuvant al MR . Nu vreau sa intru in polemici cu tine. Eu vorbeam chiar serios. Nu trebuie sa accepti nici o conditie. Esti dispus sa purtam o discutie pentru a colabora la o cursa si eventual mai multe ? Dupa cum spunea cineva mai sus , ar putea fi ceva benefic .

Eu stiam ca purtator de cuvant este tipul cu M5 si daca tu esti acum purtator vreau sa confirme asta Micutzu.


Confirmare pentru Sebastian: Noul purtator de cuvant al MR este Lucian.

Asa cum a spus si Lucian, gruparea \"clubul\" in devenire MR vrea sa organizeze si o sa organizeze curse legale de masini in adevaratul sens al cuvantului. Inca odata gruparea \"clubul\" in devenire MR este deschis la orice fel de colaborare cu alte cluburi care vor sprijine desfasurarea unei curse in cadru legal organizat.

PS: Nu-l condamn pe Florian ........... Asta e viata.
Joaca de vineri .. . . . a fost un mijloc de relaxare pentru toata lumea. S-a uitat de cluburi, oamenii s-au simtit bine ....... si atat.

Pentru toate cluburile si gruparile existente,
CU RESPEKT,
MICUTZU


PEACE :peace: NO WAR


Nu stiu de cate ori te-am atacat eu personal insa acum o voi face si cred ca indreptatit.
De ce spun asta si ce vreau sa spun prin asta? in primul rand vreau sa sti ca-mi este rusine ca trebuiesa-ti atrag eu atentia.
Oricine poate gresi , ai facut ceva ce nu trebuia, nu ai mai rezistat tentatiei, ai avut adepti, poate e de inteles din punctul meu de vedere, insa sa tratezi usuratic o astfel de problema mi se pare lipsa de responsabilitate, ba mai mult sa o dai in gluma, joaca...
Vreau sa te mai itreb ceva : nu cumva la voi in statut se pretindea ca oricine participa la curse ilegale va fi sanctionat prin excludere? Acum spune-mi cine trebuie sa plece?
Eu am intins din nou o mana fiind dispus la un compromis sper binele pasionatilor iar voi dati din nou cu piciorul, cine va credeti de va permiteti sa va bateti joc de lume?

F_L_R 30-01-05 20:42

-Domnule Micutu. Sa-mi fie rusine????? de ce ,de adevar???NICIODATA!!!
-Eu nu sunt murdar cu nimic fata de oameni....probabil cei de la mr i-mi poarte pica ca nu au putut participa la o cursa...asta e dar.......mai gandestete odata cat rau poate face o ILEGALA. Cat despre tine si calitatile tale in domeniul Curselor nu pot sa spun decat ca ce faci tu (ilegale) poate face oricine. La treaba serioasa......mai la umbra , mai stai putin in masina, mai un start doua si ai obosit etc......
-Asa ca te rog frumos sa-ti vezi de treba ta si sa nu mai prezinti aici posturi cu ideile tale scrise de mana altuia!!!!
-Lucian ce gogosi mai vinzi tu pe aici???? De la statuete de ipsos ai revenit purtator de cuvant. Prietene oamenii care se schimba cum bate vantul pentru mine au o singura valoare : 0 (zero) adica sa fiu mai explicit (oha , canj , nix ,nema ,ioc )

micutzu_mrc 31-01-05 00:31

Offffff
 
Florica termina cu jignirile am deja eu prb mele , ai intrecut masura..........lasa lucrurile asa cum sunt si vedeti de viata ta ,nu ma mai ataca pt ca nu avem nimic de impartit !!!

P.s. VIATA ESTE SI ASA DESTUL DE SCURTA!!! CREZI CA TREBUI SA O FACEM SI GREA!?

Lucian 31-01-05 16:37

Florica , am sa te rog sa pastrezi nivelul conversatiei ceva mai ridicat. Insultele tale nu ma ating , iar scara ta de valori nu ma interseaza , asa cum nici pentru tine nu conteaza parerea mea fata de modul tau de gandire in anumite situatii. Lasa bataia vantului pe seama meteorologilor si analiza caracterului unei persoane pe seama doctorilor psihologi. Chiar te crezi bun la toate ? Cat despre gogosi ... sunt gratis , nu le vand . Oricum nu conteaza - oricine poate citi dar nu oricine poate intelege .

SEBASTIAN 31-01-05 22:22

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Lucian\"
Florica , am sa te rog sa pastrezi nivelul conversatiei ceva mai ridicat. Insultele tale nu ma ating , iar scara ta de valori nu ma interseaza , asa cum nici pentru tine nu conteaza parerea mea fata de modul tau de gandire in anumite situatii. Lasa bataia vantului pe seama meteorologilor si analiza caracterului unei persoane pe seama doctorilor psihologi. Chiar te crezi bun la toate ? Cat despre gogosi ... sunt gratis , nu le vand . Oricum nu conteaza - oricine poate citi dar nu oricine poate intelege .


Cred ca menirea unui purtator de cuvant este sa se faca cat mai bine inteles, sa priceapa mesajul transmis cat mai multa lume, iar eu ma situez printre cei ce pricep mai greu.

Lucian 01-02-05 16:09

Sebastian , lasa modestia . Esti ultima persoana careia i se adresau acele vorbe. Tu intelegi foarte bine chiar si un eventual substrat. Menirea unui purtator de cuvant poate foarte bine sa fie cosmetizarea adevarului si eventual \"a spune tot fara a zice nimic\" . Depinde din ce unghi privesti problema. Eu sunt sicer dezamagit de atitudinea lui Florica , om pe care-l stimam si care acum ma ataca . Asta e ...

F_L_R 01-02-05 21:42

-Aveti vedenii ???? Unde vedeti voi jigniri? Sau sunteti asa de sensibili uneori incat adevarul va jigneste. Chiar nu aveti treaba pe acasa ???Munca , servici nu serviti frate. Eu de abia tin ochii deschisi pentru a va da voua socoteala. Pentru ce? Pentru ce am facut .
-Ce am facut am facut de placere si am sa fac de placere. Am sa fac curse si curse si iarasi curse.........bune sau proaste am sa fac !!!!!!!!

SEBASTIAN 01-02-05 23:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Aveti vedenii ???? Unde vedeti voi jigniri? Sau sunteti asa de sensibili uneori incat adevarul va jigneste. Chiar nu aveti treaba pe acasa ???Munca , servici nu serviti frate. Eu de abia tin ochii deschisi pentru a va da voua socoteala. Pentru ce? Pentru ce am facut .
-Ce am facut am facut de placere si am sa fac de placere. Am sa fac curse si curse si iarasi curse.........bune sau proaste am sa fac !!!!!!!!


Sevim, servim ca altfel bani din ... , ce buna a fost din punct de vedere material perioada asta fara curse, dar speram in acest an sa nu mai cheltuim atat de mult.

porno 02-02-05 02:44

************************

Gratzian: atac la persoana, urat
user banat

SEBASTIAN 02-02-05 09:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"porno\"
************************

Gratzian: atac la persoana, urat
user banat


Vad ca exitsa peroane care fara motiv ma infrunta, aici eu infieram cursele ilegale, oare cine are interes sa ma atace pentru asta.
Faptul ca ma ataca personal nu e nimic grav m-am obisnuit sa fiu tinta si sunt aprope imun, insa acest domn si sa-mi scuzati expresia porno-felationist a reusit sa ma deranjeze, fapt pentru care ii promit ca deranjul lui va fi mult mai mare.
De ce trebuie sa-mi faca corectii publice pe site cand ii stau la dispozitie sa dea un telefon sa ne intalnim sa-mi spuna in fata tot ce vrea.
E aberant sa ne pierdem timpul cu toti ratatii si complexatii lipsiti d3e cea mai mica responsabilitate.
Cred ca a spune ceva obiectiv e in interesul tuturor, mai ales cand asta se face argumentat, si mai cred ca un personaj de genul asta ce poate-i amuza pe unii poate ditruge orice punte de legatura cu simpatizantii lui.
Am o intrebare chiar credeti ca nu pot afla cine se ascunde in spatele unui IP? Va spun eu pot dar mi-a fost scarba sa o fac prea des pana acum.

SEBASTIAN 02-02-05 09:42

LEGAL RACING
 

Gratian, nu stiu daca e bine cand stergi unele posturi pentru ca eu le vad de multe ori chiar cand se pun, iar apoi cand iau pozitie lumea e dezorientata si nu stie ce sa creada. Atitudini ce cele ale lui porno care din cca 10mesaje 3 are banate cu stelute mi se par puerile si nu le vad rostul.
Mai bine Gratiane selecteaza cine intra pe forum si cine nu, resonsabilizand asa pe oricine are ceva de spus. Asa dureaza putin mai mult, pana ii descoperim si atunci or sa aiba o poveste frumoasa de genul sti fratele mai mic a intrat si a scris el...

Bubu_021 02-02-05 18:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
De ce trebuie sa-mi faca corectii publice pe site cand ii stau la dispozitie sa dea un telefon sa ne intalnim sa-mi spuna in fata tot ce vrea.

Tu de ce nu ai sunat pe cine trebuia sa suni sa ii zici pct tau de vedere despre cursele ilegale, in loc sa incepeti iar caterinca pe site. Pt. armistitiul de acum aprox. 2 luni nu am mai postat nimic la adresa LR, NSL, a lui Florian si a ta, SEBASTIAN.
Competitia MR vs. NSL & LR, nu se da pe forum, stii bine, ci in practica, de ce nu lasam practica sa vorbeasca pt fiecare.

F_L_R 02-02-05 22:07

-De ce vorbesti tu despre mine ma? Ma cunosti? Vezi ma de treaba ta ca nu am uitat nimic din trecut referitor la tine. Nu mai pronunta tu numele meu si nici al NSL. Vezi pe aici vre-un post al altui membru NSL?,,,sau apari si tu mereu ca musca la c****.
-Tu sa taci!!! Vezi-ti de sectiune ta la mr-Craiova.

Bubu_021 02-02-05 22:19

dap, ce nasol pt tine cu libertatea asta de exprimare, mai ales atunci cand nu iti convine ce se spune. e bine macar ca ai recunoscut ce ai facut prin topicul asta, un c****.

SEBASTIAN 02-02-05 22:22

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bubu_021\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
De ce trebuie sa-mi faca corectii publice pe site cand ii stau la dispozitie sa dea un telefon sa ne intalnim sa-mi spuna in fata tot ce vrea.

Tu de ce nu ai sunat pe cine trebuia sa suni sa ii zici pct tau de vedere despre cursele ilegale, in loc sa incepeti iar caterinca pe site. Pt. armistitiul de acum aprox. 2 luni nu am mai postat nimic la adresa LR, NSL, a lui Florian si a ta, SEBASTIAN.
Competitia MR vs. NSL & LR, nu se da pe forum, stii bine, ci in practica, de ce nu lasam practica sa vorbeasca pt fiecare.


Esti obraznic si nu stiu daca ai citit felul in care m-a atacat, preferi sa vorbesc de tine sau de familia ta?
De unde sti pe cine sun eu sau nu esti cumva de la SRI?
Cred c sunt destul de matur incat sa nu am nevoie de impresile si opinile tale, sigur ca tu nu ai fost si nu vei fi sunat de noi, doar nu ai nici o valoare in acest \"joc\".
Te rog sa te adresezi celor de nivelul tau.Varsta, pregatire, experienta iti spun ceva cuvintele astea? Nu te obosi sa-mi raspunzi dar macar invata.

Cartman 02-02-05 22:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bubu_021\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
De ce trebuie sa-mi faca corectii publice pe site cand ii stau la dispozitie sa dea un telefon sa ne intalnim sa-mi spuna in fata tot ce vrea.

Tu de ce nu ai sunat pe cine trebuia sa suni sa ii zici pct tau de vedere despre cursele ilegale, in loc sa incepeti iar caterinca pe site. Pt. armistitiul de acum aprox. 2 luni nu am mai postat nimic la adresa LR, NSL, a lui Florian si a ta, SEBASTIAN.
Competitia MR vs. NSL & LR, nu se da pe forum, stii bine, ci in practica, de ce nu lasam practica sa vorbeasca pt fiecare.

Bubu, am sa te rog frumos sa imi explici si mie pt ce militeaza clubul MR, sau mai bine zis membrii clubului MR, pt curse ilegale ? si voi vreti legalitate, acte si alea alea ? de ce tot timpul se ajung la vorbe grele si jigniri ?

te rog sa imi explici si mie, ca io sunt mai mic si mai prost asa de felu` meu ! multumesc anticipat !

PS: ma scuzati ca m-am bagat dar nu m-am mai putut abtine ! :cry:

F_L_R 02-02-05 22:35

Prietene Bubu . I-ti mai repet odata sa-ti vezi de treaba ta.
-Nu ma face sa renunt la omenie. Nici nu te gandesti de ce sunt instare.Potolestete si nu mai folosi numele meu sau ceva la adresa mea!!!

Bubu_021 02-02-05 23:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Te rog sa te adresezi celor de nivelul tau.Varsta, pregatire, experienta iti spun ceva cuvintele astea? Nu te obosi sa-mi raspunzi dar macar invata.

In ultimii 3 ani am participat la organizarea a 17 curse in craiova asa ca mai am pana la aprox. 40.
SEBASTIAN, nu stiu ce a scris userul \"porno\", ca nu am apucat sa citesc si nu m-a interesat, am zis decat de telefonu (ne)dat vs. facutul public pe site.
Cartman, sper sa nu mai jignesc pe nimeni de acum in colo. pot sa vb decat pt mine, NU am participat la nici o ilegala.
Florica, de cand am primit mesajul ala, ma cam gandesc de ce ai fi in stare, dar sper sa ramanem in limitele sportivitatii. fiind un forum public, \"joc\" dupa regulile impuse de administratorul lui, nefiind tu acela, nu imi poti spune sa tac.
Am incheiat comentariile mele la adresa acestui topic si sper sa nu mai fiu atacat, ca sa nu mai am la ce sa raspund.

F_L_R 02-02-05 23:11

Daca taceai intelept ramaneai!!!!! Ne vedem noi cat de curand !!!!!

SEBASTIAN 02-02-05 23:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bubu_021\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Te rog sa te adresezi celor de nivelul tau.Varsta, pregatire, experienta iti spun ceva cuvintele astea? Nu te obosi sa-mi raspunzi dar macar invata.

In ultimii 3 ani am participat la organizarea a 17 curse in craiova asa ca mai am pana la aprox. 40.
SEBASTIAN, nu stiu ce a scris userul \"porno\", ca nu am apucat sa citesc si nu m-a interesat, am zis decat de telefonu (ne)dat vs. facutul public pe site.
Cartman, sper sa nu mai jignesc pe nimeni de acum in colo. pot sa vb decat pt mine, NU am participat la nici o ilegala.
Florica, de cand am primit mesajul ala, ma cam gandesc de ce ai fi in stare, dar sper sa ramanem in limitele sportivitatii. fiind un forum public, \"joc\" dupa regulile impuse de administratorul lui, nefiind tu acela, nu imi poti spune sa tac.
Am incheiat comentariile mele la adresa acestui topic si sper sa nu mai fiu atacat, ca sa nu mai am la ce sa raspund.


as vrea sa nu fi prezent daca facem ceva la Craiova ca de ilegale 17 facute de tine s-a plictisit lumea.

Bubu_021 02-02-05 23:55

nu stiu la ce ilegale te referi. se pare ca tocmai tu nu esti cel informat corect.

Gratzian 03-02-05 00:13

sunt 8 pagini la mijloc...
pot afla despre ce e vorba?
a fost sau nu ceva???
eu stiu ca da...
deci?
ce se intampala? discutati despre o ilegala sau despre ce?
vreau sa stiu exact sa iau si eu pozitie... sau inchid topicul

Bogdan_16v 03-02-05 00:27

Daca nu va potoliti, il chem pe luca sa-si aduca amicii lui cutzitarii care pe 100 de batrane iti fac aerisiri prin spate... :lol:
Gratzian, da, este vb despre o ilegala...unii o condamna, altii o accepta...intrigi, jigniri, nimic iesit din peisajul cotidian...

Gratzian 03-02-05 00:33

pai sa o condamne, accepte, etc, dar sa ramana la subiect...
nu?
oricum, este urata chestie ilegala asta...
odata ca e ilegala, nu?
apoi ca nu ne-a sunat nimeni si pe noi sa venim
asa ca daca mai faceti ceva si nu ne chemati, ne aveti impotriva din start
era frumos sa ne spuneti si noua ca calcati pe bec, sa vedem, ca de atatea ori

Phantom 03-02-05 00:34

Quote:

Daca nu va potoliti, il chem pe luca sa-si aduca amicii lui cutzitarii care pe 100 de batrane iti fac aerisiri prin spate...
Hai ca iti fac si tie una la juma de pret daca vrei. :lol: :lol: :lol:

F_L_R 03-02-05 02:19

-Pai daca o Ilegala nu este de condamnat......noi de ce mai muncim sa facem ceva?????
-Bogdan16v nu am nimic cu tine dar tind uneori sa cred ca inclini partinitor cu mr.
-La toti ne plac Ilegalele dar REPET: Pretul care se poate plati la ora actuala o participare la o asemenea cursa este prea mare.Eu unul nu cred ca merita!!!
-Acesta a fost motivul pentru care am deschis acest subiect.
-Nu aveti decat sa participati la astfel de \"curse\" o faceti pe barba voastra dar.......sa nu aud vreodata pe cineva plangand ca i'sa facut sau i'sa luat sau i'sa dat amenda.
-Stiu unora le este greu ca la o competitie legala sa astepta dupa ceilalti sau sa plateasca o taxa ( de multe ori onorifica) si sa asculte de organizatori , e mai simplu in strada.
-Nu credeti ca ar fi timpul sa va hotarati la ce fel de curse doriti sa participati. Cred ca nu ar fi nici-o suparare sa spuneti: Frate eu nu vin la Legale!!! e simplu !!!


All times are GMT +2. The time now is 06:47.

- Copyright 2026 4Tuning