![]() |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
A facut cineva de pe forum baschet ?(de performanta)
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
am facut eu vreo 3 ani jumate baschet:-P ...in rest...tenis, inot si karate :D
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Arte martiale full contact, pasaport sportiv, campionate, stagii la mare si la munte, echipament, casti de protectie, aparatoare; cine e interesat sa dea un PM
Sala se afla in Ploiesti. CLUB-ul YANG |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Arte martiale full contact
ai facut tu don? ce arte martiale ai practicat? ce stil? sau mai faci si acu? Rocu |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Fratele e senseiu' :D :D :D
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
Ai toate explicatiile acolo. Eu nu am fost pasionat de sportui de acest gen. Nu mi-au placut niciodata. Eu mai mult cu bicla si apoi cu volanul..., sporturi extreme. :twisted: |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
din clasa a IV pana in clasa a IX am facut fotbal iar din clasa a X pana acuu fac K1
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Mda..., si Shoaka, D-zeu Sa-l ierte, a fost campion la K1
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
pai de ce mane nu am cum ?? ca zici u sau ca nu stii ce e ala k1 ??a
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Pai la ce sala ai pasaportul sportiv?:shock: si cum il chema pe antrenorul tau (sensei)
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Nice.... de rollerblading nu se mai tine nimeni?... ma pasiona si pe mine pe la 15-16 ani.... akuma skiez.... viteza si adrenalina cat cuprinde... e chiar super sa simti viteza pe pielea ta... first-hand....
Si sa nu uitam.... vara practic aruncatul cu maslina... ;) |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
pai ce sa zic .... frecventez sala de un an si in prezent joc baschet la o asociatie sportiva ..... sper in curand sa ies arbitru de baschet (urmez un curs de arbitri cu domnu Stamate) . in curand o sa dau examen .... tineti-mi pumnii :D :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:03. |
- Copyright 2026 4Tuning