Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Ce sporturi practicam/am practicat ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/30377-sporturi-practicam-practicat.html)

MeHiGH 11-02-07 18:04

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
A facut cineva de pe forum baschet ?(de performanta)

Miruna 18-02-07 12:02

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
am facut eu vreo 3 ani jumate baschet:-P ...in rest...tenis, inot si karate :D

eko_X_cite_069 19-02-07 01:01

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by doar_eu (Post 743964)
A facut cineva de pe forum baschet ?(de performanta)

si eu 3 ani in generala..acu innot si downhill ;)

DONU' 19-02-07 08:32

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Arte martiale full contact, pasaport sportiv, campionate, stagii la mare si la munte, echipament, casti de protectie, aparatoare; cine e interesat sa dea un PM
Sala se afla in Ploiesti. CLUB-ul YANG

Bolo_BCD 25-02-07 15:02

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Arte martiale full contact


ai facut tu don?
ce arte martiale ai practicat? ce stil?
sau mai faci si acu?

Rocu

Gykutzu si atatt 25-02-07 15:16

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Fratele e senseiu' :D :D :D

T@zMania 26-02-07 12:25

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by doar_eu (Post 743964)
A facut cineva de pe forum baschet ?(de performanta)

se poate spune si asa....;)

DONU' 27-02-07 14:41

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by Bolo_BCD (Post 770278)
Arte martiale full contact


ai facut tu don?
ce arte martiale ai practicat? ce stil?
sau mai faci si acu?

Rocu

Vezi ca ti-am dat mesaj privat. Vezi acolo in dreapta sus... ;)
Ai toate explicatiile acolo.
Eu nu am fost pasionat de sportui de acest gen. Nu mi-au placut niciodata.
Eu mai mult cu bicla si apoi cu volanul..., sporturi extreme. :twisted:

Axel-Iuliano 14-03-07 10:56

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
din clasa a IV pana in clasa a IX am facut fotbal iar din clasa a X pana acuu fac K1

Aadryan 14-03-07 13:38

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by Axel-Iuliano (Post 797374)
din clasa a IV pana in clasa a IX am facut fotbal iar din clasa a X pana acuu fac K1

Cum sa faci mah K1?? K1 este un regulament care trebuie respectat si unde poti veni cu orice stil de lupta vrei tu, singura conditie este sa respecti regulile.

DONU' 14-03-07 13:51

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Mda..., si Shoaka, D-zeu Sa-l ierte, a fost campion la K1

Axel-Iuliano 14-03-07 19:01

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
pai de ce mane nu am cum ?? ca zici u sau ca nu stii ce e ala k1 ??a

Aadryan 14-03-07 23:19

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by Axel-Iuliano (Post 798047)
pai de ce mane nu am cum ?? ca zici u sau ca nu stii ce e ala k1 ??a

Eu stiu foarte bine ce este acela K1 si chiar am urmarit evolutia lui din 93 si pana azi. Dar daca zici ca nu stiu eu ce este fa o scurta caracterizare a genului sau a stilului de lupta K1(nu vreau sa ma cert cu tine sau sa ma dau eu mare si tare dar nu cred ca exista asa ceva). Poti practica Muay Thai,Kick-Boxing,etc, dar chiar esti primul pe care l-am auzit ca practica K1.

Bolo_BCD 16-03-07 17:45

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Pai la ce sala ai pasaportul sportiv?:shock: si cum il chema pe antrenorul tau (sensei)

Khalis 16-03-07 21:31

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Nice.... de rollerblading nu se mai tine nimeni?... ma pasiona si pe mine pe la 15-16 ani.... akuma skiez.... viteza si adrenalina cat cuprinde... e chiar super sa simti viteza pe pielea ta... first-hand....
Si sa nu uitam.... vara practic aruncatul cu maslina... ;)

jingu_boy 16-03-07 22:46

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
pai ce sa zic .... frecventez sala de un an si in prezent joc baschet la o asociatie sportiva ..... sper in curand sa ies arbitru de baschet (urmez un curs de arbitri cu domnu Stamate) . in curand o sa dau examen .... tineti-mi pumnii :D :D


All times are GMT +2. The time now is 15:03.

- Copyright 2026 4Tuning