Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   Rally Sprint 2010 (https://forum.4tuning.ro/195-satu/163127-rally-sprint-2010-a.html)

szambi77 09-05-10 19:08

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by DriftManiac (Post 3346435)
omg:O cand s- intamplat asta? ca eu am plecat acasa dupa ce a fost pauza aia mare(cand a plecat mai multa lume). Cum e ricsi si masina? da-mi mai multe informatii terog, chiar nu am auzit nimic de acest incident, doar in ziar am citit ca a fost un mic incident(au scris aia)

Nu-i mare lucru ! s-a intamplat ce ai vazut pe filmulet si gata. Ricsi e bine !

e30_lmv 09-05-10 20:06

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 3346541)
Nu-i mare lucru ! s-a intamplat ce ai vazut pe filmulet si gata. Ricsi e bine !

totusi a fost destul de urat impactu'......:???:

LIVIUMARIN 16-08-10 19:42

Re: Rally Sprint 2010
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 3346541)
Nu-i mare lucru ! s-a intamplat ce ai vazut pe filmulet si gata. Ricsi e bine !

rally sprint etapa a 4-a

szambi77 17-08-10 08:28

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by LIVIUMARIN (Post 3589685)
rally sprint etapa a 4-a

Multumesc mult dar nu prea se vede .... adica sta imaginea in loc. Nu stiu daca de vina e calculatorul meu sau filmarea ?!?

LIVIUMARIN 17-08-10 21:57

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 3590525)
Multumesc mult dar nu prea se vede .... adica sta imaginea in loc. Nu stiu daca de vina e calculatorul meu sau filmarea ?!?

SALUTARE,la mine se vede bine ,fara intreruperi,incearca sa vezi filmul si pe alt calculator...:shock:

bmw_fear 19-08-10 12:12

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 3590525)
Multumesc mult dar nu prea se vede .... adica sta imaginea in loc. Nu stiu daca de vina e calculatorul meu sau filmarea ?!?

calculatorul tau e de vina...:D:D

e30_lmv 19-08-10 15:38

Re: Rally Sprint 2010
 
alte filmuletse nu mai sunt????

LIVIUMARIN 20-08-10 23:18

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3596109)
alte filmuletse nu mai sunt????

ETAPA A 4-A

LIVIUMARIN 20-08-10 23:32

Re: Rally Sprint 2010
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3596109)
alte filmuletse nu mai sunt????

ETAPA A 4-A

e30_lmv 21-08-10 16:33

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by LIVIUMARIN (Post 3599216)
ETAPA A 4-A

frumos ursuletsu....... :-):-)

LIVIUMARIN 10-09-10 21:19

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 2969276)
O "gustare" de la utima etapa de Rally Sprint a anului 2009 : https://www.youtube.com/watch?v=hh5L3K43uqI

SALUTARE,stii ceva,despre concursul din Carei?(PROGRAMAT IN SEPTEMBRIE)

szambi77 13-09-10 10:08

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by LIVIUMARIN (Post 3649559)
SALUTARE,stii ceva,despre concursul din Carei?(PROGRAMAT IN SEPTEMBRIE)

Nu stiu nimic boss... Eventual suna-l pe David si intreaba-l direct sau poate stie ceva Flo...

SM-91-JDM 27-09-10 10:27

Re: Rally Sprint 2010
 
Pe data de 2 octombrie,Carei,rally sprint.

e30_lmv 27-09-10 11:50

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by SM-91-JDM (Post 3686110)
Pe data de 2 octombrie,Carei,rally sprint.

Mai multe detalii...... Mersi

cca_golf 28-09-10 13:59

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3686321)
Mai multe detalii...... Mersi

la ora 9 se face inscrierea...la 11 manse de antrenament...si la 14 manse cronometrate....din cate am vazut eu pe afis ;)

cca_golf 28-09-10 15:22

Re: Rally Sprint 2010
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cca_golf (Post 3688655)
la ora 9 se face inscrierea...la 11 manse de antrenament...si la 14 manse cronometrate....din cate am vazut eu pe afis ;)

dupa cateva cautari...am aflat ca la ora 9 se face inscrierea...la 11 antrenament...si la 12:30 ....manse cronometrate.....afis luat din ziar mai jos;)

zvvbmw 30-09-10 18:19

Re: Rally Sprint 2010
 
Nu are nimeni din greseala traseul pistei ? ms

cca_golf 01-10-10 19:28

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by zvvbmw (Post 3693710)
Nu are nimeni din greseala traseul pistei ? ms

nu am văzut..nici unde am văzut..doar multe cauciucuri...și "domnu" cu golfu vr6 :D

P.S: vrei sa vi cu "Bimmer-u"..:D ?

zvvbmw 01-10-10 20:15

Re: Rally Sprint 2010
 
Din pacate nu apuc. Am avut un mic incident cu ea asa ca stau pe tusa...Cineva se crede artist cu surubelnita...:-|

ONTOPIC: Am fost curios doar sa vad ce fel de traseu se va alege.

Bafta concurentilor ! Go BMW.

cca_golf 02-10-10 19:21

Re: Rally Sprint 2010
 
frumos...frumos...mai ales skyline...oricum felicitări participanților si organizatorilor ;)

raul_rebelul2005 03-10-10 18:46

Re: Rally Sprint 2010
 
noah cine ce-o facut la rally??

SM-91-JDM 11-10-10 09:37

Re: Rally Sprint 2010
 
da pe unde ai umblat Raul de nu ai fost prezent?sa-ti fie rusine!!!

raul_rebelul2005 14-10-10 18:58

Re: Rally Sprint 2010
 
ma pastrez pt ultima etapa :-) .....am si lucrat.....asta este,apropo ultima etapa nu sti cand o sa fie,numa in 23.10.10 sa nu fie ca si mor..

SM-91-JDM 21-10-10 14:27

Re: Rally Sprint 2010
 
din cate stiu 13 nov

SM-91-JDM 15-11-10 10:14

Re: Rally Sprint 2010
 
pe data de 20 nov,sambata,ultima etapa de rally sprint,la pista ACR

e30_lmv 16-11-10 07:05

Re: Rally Sprint 2010
 
tot asa in jurul orei 11 o sa inceapa???

SM-91-JDM 16-11-10 09:32

Re: Rally Sprint 2010
 
depinde pentru cine,pentru spectatori da,pt piloti ora 9 din cate stiu eu

audi69dog 28-11-10 21:06

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by SM-91-JDM (Post 3816421)
depinde pentru cine,pentru spectatori da,pt piloti ora 9 din cate stiu eu

da un filmulet cu ce a fost ... de unde ?

W35T 30-11-10 16:40

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by audi69dog (Post 3852909)
da un filmulet cu ce a fost ... de unde ?

Poftim... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=UGuXaF0BNqI

audi69dog 30-11-10 17:52

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by W35T (Post 3857996)

multam fain


All times are GMT +2. The time now is 09:16.

- Copyright 2026 4Tuning