![]() |
skmadtm iti fac eu contul.. ce culoare vrei la masina???
|
merci man!! Da nu pot dupa ce-l faci sa-mi modific eu masina?? :?
|
ba da... da iti trebuie ceva dinero :lol:
|
gata...am facut contul.. o sa primesti un mail cu codul de activare..
va trebui sa mi-l dai ca sa-ti activez contul si dupa aia...gata :wink: |
ok man stai putin :D
|
ma cum fac dinero XENO CUM FAC CA MA FACE ALA TOT TIMPLU :?
|
LA BRACKET PRIMA OAR .. TREBUIE SA FIE 15.75 !!!!! atat scrieti acolo , altfel va distrug aia ;)
|
motorul e futut
bani n-am AM PUS 15.75 dar tot ma fac varza |
du-te la garaj , si dai RESET CAR , oricum nu pusesei nimic pe ea, deci .. fa asa ,exact asa am patit si eu ;)
bafta btw :) 500 cp :P later edit: am spart motorul .. si n-am avut bani sa iau altu, sunt prins in sah , singura varianta e reset car :( |
Stiti daca are vreo optiune de proxy??
|
si pe mine ma cam fac astia...ma oftica faza aia cu breakout :cry:
|
500 hp...Stage 3 Turbo :D. Masina e in perfecta stare si am peste 2000 $. :)
|
Re:
Quote:
|
cum dau drumul la NOS
|
2 Attachment(s)
SUPERCHARGED !!!!!!!!!!!!!
check them pictures ! :D ADRYX da-mi ID de messenger sa te bag in conferinta , suntem in conferinta toti care jucam .. majoritatea din team :) |
| All times are GMT +2. The time now is 05:21. |
- Copyright 2026 4Tuning