![]() |
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
daca nu...putetzi oricand vorbi cu aeroportul ARAD...sigurat o sa va lase ;)
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
Quote:
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
:sad: :arrow:
Quote:
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - - aeroport [ANULAT MOMENTAN]
Cand va fi evenimentul va fi peste asteptari!!! Eu sunt sigur de asta!!!
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - - aeroport [ANULAT MOMENTAN]
Comunicat oficial de pe forumul organizatorilor :arrow:
Quote:
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - - aeroport [ANULAT MOMENTAN]
Buna ziua!
Sper ca nu va suparati ca deranjez...:) Ca alternative la evenimentele traditionale, WSR organizeaza pe 20 si 21 septembrie la Sala Sporturilor din Oradea un regal auto pentru pasionatii de tuning din Romania: WEST SIDE TUNING EVENT 2008. Vorbim despre un show cu participare internationala, ce va reuni masini din 3 tari pentru un show aparte de SPL precum si o expozitie extrem de interesanta cu masini modificate, cu totul altfel fata de tiparul obisnuit al evenimentelor romanesti. Nu va dezvaluim foarte multe din surprizele pe care vi le-am pregatit, dar va putem asigura ca atunci cand veti pleca din Oradea veti spune cu certitudine ca ati asistat la un altfel de eveniment. Despre detaliile evenimentului vom vorbi pe masura ce ni se vor cere amanunte, deocamdata va spunem doar ca premiul cel mare al celor 2 zile de show si expo este 1000!!! de EURO! Pentru soferii masinilor expuse asiguram cazarea pe durata evenimentului. Pretul de intrare va fi 15 lei/pers (soferul nu plateste) In legatura cu cazarea,puteti citi la topicul mai vechi.Oferta este valabila si acum.... Pentru informatii si inscrieri: Dafly: 0745278418 ID : ado2002ro Otzy: 0748584635 ID: orange_light07 Trixi: 0746378088 ID: trixicovle SPECIAL GUEST DJ PAUL USA!!! DJ David si Donnie vom avea animatoare invitate de la Timisoara. tombola pentru public cu premii surpriza in bani sau cadouri SPL,organizat de Joe Infect informatii suplimentare: ID joe_infect drift,cu invitati din strainatate,organizat de Domy ARO. atmosfera intretinuta de Dj Andrew si Dj Camel Comentator: DACIN tin sa precizez,ca programul sambata,in mod cert nu se va incheia la orele 20.00 ;) |
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - - aeroport [ANULAT MOMENTAN]
eu nu am cum sa ajung, imi pare sincer rau dar... sa se distreze cei care merg
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - - aeroport [ANULAT MOMENTAN]
1 Attachment(s)
..... :D :arrow:
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - - aeroport [ANULAT MOMENTAN]
Quote:
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
Eu vin ca spectator. Cei care mai vin ca spectatori am putea sa mergem impreuna din Arad. Care, cum si cand plecati? Eu merg doar in 21 Sept, adica Duminica. Nu stiu la ce ora se deschide show-ul dar cred ca voi pleca din Arad la 09:00 AM sau cel tarziu 10:00 AM.
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
de la ora 10 este deschisa sala pentru public.va asteptam!
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
Eu nu pot sa vin... am un mic training la lucru sambata si duminica.
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
Naspa tristane. Inseamna ca mai semnezi inca un act aditional la contract cum ca daca pleci in termen de X ani trebuie sa restitui o anumita suma, bla bla bla....Am trecut si eu prin asa ceva si le-am spus ca astept citatia ca am avocatul pregatit...dar nici in ziua de azi nu am primit nimic.
Acuma on-topic: La ce ora plecam (in coloana) cei care suntem spectatori-vizitatori? Propun Duminica 21.09.2008 la 10:00AM in fata Primariei (din Arad, bineinteles, sa nu ma intelegeti gresit :D). |
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
poate imi pute motorina pana acolo'shi'n'n'apoi....sa vad ce se intampla.
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
Pai am semnat deja pe mai multe :)
Sa faceti poze la Oradea. |
| All times are GMT +2. The time now is 18:44. |
- Copyright 2026 4Tuning