Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie (https://forum.4tuning.ro/85-arad/79049-aradenii-oradea-wste-3-reprogramat-20-21-septembrie.html)

morghen 03-06-08 11:33

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
daca nu...putetzi oricand vorbi cu aeroportul ARAD...sigurat o sa va lase ;)

P I T 03-06-08 13:40

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
Quote:

Originally Posted by TEKIN (Post 1558265)
cop.....ar99bmw......pit......xxl.......morghen... ...rcs... de la voi ????

stai linistit ca nu scapati de mine.........................:lol: problema e sa se tina numa:sad:

criss 08-06-08 12:05

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
:sad: :arrow:

Quote:

Originally Posted by SoundIdentity (Post 1578104)
anunt important!!!

evenimentul se anuleaza....................punct...........no comment................!!!!!!!!!!!!!!!

Intr-un fel e mai bine ca l-au anulat, si cand e posibil sa faca cu tot tacamul inclusiv curse

tristan 08-06-08 17:48

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - - aeroport [ANULAT MOMENTAN]
 
Cand va fi evenimentul va fi peste asteptari!!! Eu sunt sigur de asta!!!

criss 09-06-08 00:09

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - - aeroport [ANULAT MOMENTAN]
 
Comunicat oficial de pe forumul organizatorilor :arrow:

Quote:

Originally Posted by daflyer
WSR anuleaza in totalitate evenimentul din aceasta vara, cu toate scuzele de rigoare, si cu promisiunea ca atunci cand va fi o locatie potrivita, si spatiu si pentru liniute, va organiza WSTE 3…

Din cauza autoritatilor locale, incinta strandului nu mai este disponibila, scuzele si motivele lor nu are nici un sens sa le mai spunem, idea este ca pentru un show adevarat de tuning nu mai este loc in orasul nostru, nimeni nu vrea sa ne sprijine si sa ne ajute in nici un fel, dintre toti cei care ar putea-o faca…Alegerile locale au dat totul peste cap, fiecare tremura pentru scaunul de sub fund, si…noi si lumea tuningului suntem cei care pierd cel mai mult…show-ul de la tuningati pentru tuningati se va mai lasa asteptat, si daca nu gasim in Oradea o locatie buna, ne mutam in alt oras unde sunt oameni mai deschisi la minte si care sa poata intelege cu adevarat ce inseamna pasiunea…Pana atunci, insa, noi suntem cei care au dezamagit si incercand sa faca ceva la un standard cu adevarat occidental, au pierdut pe toate planurile…

Ne cerem inca o data scuze posibililor participanti, spectatorilor care au asteptat un show de calitate, celor care au ajutat sau au incercat sa ne ajute, sponsorilor fara de care e atat de greu sa organizezi ceva, si massmediei dispuse sa ne sustina la un eveniment de amploare, cu reclama si promovare.

Ne pare rau ca…suntem in Romania, si cuvantul de onoare sau chiar contractul scris pot sa ajunga sa nu mai insemne nimic pentru cei care sunt in pozitii sus-puse…

WSR va cere scuze si va multumeste ca sunteti alaturi de noi !


Trixi 04-09-08 13:25

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - - aeroport [ANULAT MOMENTAN]
 
Buna ziua!
Sper ca nu va suparati ca deranjez...:)


Ca alternative la evenimentele traditionale, WSR organizeaza pe 20 si 21 septembrie la Sala Sporturilor din Oradea un regal auto pentru pasionatii de tuning din Romania: WEST SIDE TUNING EVENT 2008.
Vorbim despre un show cu participare internationala, ce va reuni masini din 3 tari pentru un show aparte de SPL precum si o expozitie extrem de interesanta cu masini modificate, cu totul altfel fata de tiparul obisnuit al evenimentelor romanesti. Nu va dezvaluim foarte multe din surprizele pe care vi le-am pregatit, dar va putem asigura ca atunci cand veti pleca din Oradea veti spune cu certitudine ca ati asistat la un altfel de eveniment.
Despre detaliile evenimentului vom vorbi pe masura ce ni se vor cere amanunte, deocamdata va spunem doar ca premiul cel mare al celor 2 zile de show si expo este 1000!!! de EURO!
Pentru soferii masinilor expuse asiguram cazarea pe durata evenimentului.

Pretul de intrare va fi 15 lei/pers (soferul nu plateste)
In legatura cu cazarea,puteti citi la topicul mai vechi.Oferta este valabila si acum....

Pentru informatii si inscrieri:
Dafly: 0745278418 ID : ado2002ro
Otzy: 0748584635 ID: orange_light07
Trixi: 0746378088 ID: trixicovle
SPECIAL GUEST DJ PAUL USA!!!
DJ David si Donnie
vom avea animatoare invitate de la Timisoara.

tombola pentru public cu premii surpriza in bani sau cadouri

SPL,organizat de Joe Infect
informatii suplimentare: ID joe_infect

drift,cu invitati din strainatate,organizat de Domy ARO.

atmosfera intretinuta de Dj Andrew si Dj Camel
Comentator: DACIN


tin sa precizez,ca programul sambata,in mod cert nu se va incheia la orele 20.00 ;)

canny 04-09-08 22:53

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - - aeroport [ANULAT MOMENTAN]
 
eu nu am cum sa ajung, imi pare sincer rau dar... sa se distreze cei care merg

criss 07-09-08 16:03

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - - aeroport [ANULAT MOMENTAN]
 
1 Attachment(s)
..... :D :arrow:

Dragster 07-09-08 22:31

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - - aeroport [ANULAT MOMENTAN]
 
Quote:

Originally Posted by criss (Post 1737425)
..... :D :arrow:

Sant curios cati vor veni????:lol:

Daci 14-09-08 19:19

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Eu vin ca spectator. Cei care mai vin ca spectatori am putea sa mergem impreuna din Arad. Care, cum si cand plecati? Eu merg doar in 21 Sept, adica Duminica. Nu stiu la ce ora se deschide show-ul dar cred ca voi pleca din Arad la 09:00 AM sau cel tarziu 10:00 AM.

Trixi 14-09-08 19:21

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
de la ora 10 este deschisa sala pentru public.va asteptam!

tristan 16-09-08 20:11

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Eu nu pot sa vin... am un mic training la lucru sambata si duminica.

Daci 18-09-08 19:05

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Naspa tristane. Inseamna ca mai semnezi inca un act aditional la contract cum ca daca pleci in termen de X ani trebuie sa restitui o anumita suma, bla bla bla....Am trecut si eu prin asa ceva si le-am spus ca astept citatia ca am avocatul pregatit...dar nici in ziua de azi nu am primit nimic.
Acuma on-topic: La ce ora plecam (in coloana) cei care suntem spectatori-vizitatori? Propun Duminica 21.09.2008 la 10:00AM in fata Primariei (din Arad, bineinteles, sa nu ma intelegeti gresit :D).

morghen 18-09-08 23:45

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
poate imi pute motorina pana acolo'shi'n'n'apoi....sa vad ce se intampla.

tristan 19-09-08 21:13

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Pai am semnat deja pe mai multe :)

Sa faceti poze la Oradea.


All times are GMT +2. The time now is 18:44.

- Copyright 2026 4Tuning