![]() |
Re:
Quote:
|
ii stiu si eu(din vedere)....dar acuma intr-o zi la gara ala cu motorul galbe o avut un mic incident...adika a pierdut controlul si a cazut de pe motor...el nu a patit apropae nimic(o zgarietura pe mana) da motoru :cry: pacat de el ca era praf...daca va uitati bine(chiar dupa intersectia aia de unde iese tramvaiu de la incaputu strazii-din partea cu gara) inca se mai vede urma in trotuar :|
|
mai sunt care au motoare... Yamaha R1...
cel care a cazut, e Remus, altu ... avea o Yamaha R6 ... aproape noua. bine ca nu a patit mai nimik. |
legat de cele scrise mai sus pot sa spun ca PROSTIA SE PLATESTE.
si acum o intamplare nasoala pe drumul spre mare. dupa o ora de mers cu 180 pe pilot automat pe bucuresti pitesti (nu conduceam eu) am oprit ca era blocat drumul de o gramada de masini, am coborat, si in fata dupa vreo 500 de metri de cioburi si tot felul de resturi in shantz o duba 16+1 rasturnata in shantz si un mertzan facut zob, plin de bagaje si de oameni intinsi pe marginea drumului. in duba mai erau 2 prinsi morti cand am plecat. 1 km mai in fata remorca microbusului oprita tot in sant. dupa ce am plecat am vazut 7 ambulante mergand dinspre bucuresti. prostia si oboseala ucid. |
Re:
Quote:
|
sa povestesc shi eu...cate ceva...mergeam spre sannicoara...dupa horea groza care era cu duba...shi trebuia sama tzin dupa el ca eu nu jtiam unde tre`sa ma duc...hg intra in depashire pe dreapta...shi eu ca o blonda ce is intru dupa el(cu carutza mea de 75 de magari putere-logan)...hg depasheshte...da` la un moment dat se termina asfaltul... :oops: shi dau de o gramada de gopi cu pietris shi apa :shock: :shock: :shock: ..shi de acolo ca o oaie beata ba pe o banda ba pe alta..norocul incepatorului...nu venea nimic de pe contrasens...altfel eram la 2 metrii underground...
alaltaieri...(blonda la volan cum zic totzi) am avut o mica peripetzie in garaj :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: s`a rezolvat a doua zi...usha din dreapta spate era indoita rau...vopseau de pe usha era prin garaj...tata nu shtie nimik... :D am dus carutza la un prieten a chituit`o shi a vopsit`o....pfffiiiiuuu...am scapat... |
e prima data cand lovesc masina :oops:
|
Re:
Quote:
mai cresti ... ia-ti carnetu ... si apoi baga-te in seama mucea. |
Bai \"mucea\" intereseaza-te si dupa aceea vorbeste!!!! cum draku sa aiba 2 30 tu traiesti in vise mah??? si ce daca nu am carnet? la asta chiar ce are nu stiu sa calculez? ba uita-te la postu meu si o sa vezi ca stiu!
si te rog frumos vezi ce/cum vorbesti numai pt ca ai 20 de ani nu inseamna ca trebuie sa arunci in stanga si in dreapta cu noroi! a si inca ceva, daca postul meu anterior nu a meritat atentia ta citeste aicea ce am scris: Quote:
|
Re:
Quote:
|
whatever
am spus clar ca nu eu conduceam si mai mult am dormit. ceea ce voiam sa subliniez a fost ca dupa ce a mers nebunu cu 180 pe pilot automat am vazut jumatate de km de resturi de masini si de oameni morti. intr-adevar am gresit cu distanta, dar am reactionat cum am reactionat pentru ca puteai sa spui fara obisnuita doza de ironie si sarcasm, pentru ca in primul rand nu ma cunosti sa iti permiti asa ceva cu mine , si in al doilea rand ce-ar fi sa ne relatezi tu niste experiente din extinsa ta experienta ca sofer? ce zici ? sanatate. |
Re:
Quote:
|
taci maaaaaaaaaaa... ce cap ai!
adica tu ne iei la misto? |
mah voi aveti 20 de ani sau ce draku!!! nu intelegeti o amarate de gluma!!!!! WTF man!!! a fost o neintelegere si gata nu mai sari si tu mah piry
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:51. |
- Copyright 2026 4Tuning