Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Audi A4 S-line (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/57720-audi-a4-line.html)

11tun 27-06-08 05:33

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
20 400 e - negociabil

11tun 05-07-08 05:06

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
inca de vanzare : 20 200 e negociabil.

11tun 09-07-08 17:25

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
masina nu mai este de vanzare :-) se poate inchide . Multumesc.

11tun 16-05-11 22:40

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
anunt valabil!

masina este din nou de vanzare, la un pretul de 9900 e putin negociabil.
intre timp sa mai investit in ea pe parte de audio. Portiere fata insonorizate cu Dynamat, portbagaj Standart plast M1 si bimast... se poate vedea aici
https://forum.4tuning.ro/384-sistemul...udi-a4-b6.html

11tun 18-05-11 11:59

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
am schimbat si numarul: 0757217954

gabbyyy 05-06-11 12:27

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
salut
mai este valabil?
as vrea sa stiu daca masina are elemente de caroserie care prezinta zgarieturi/infundaturi sau care au fost revopsite de-a lungul timpului (bineinteles exceptand barele tuning si pragurile tuning) si daca mai ai barele si pragurile originale ale masinii
ms

11tun 07-06-11 00:32

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
20 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by gabbyyy (Post 4375391)
salut
mai este valabil?
as vrea sa stiu daca masina are elemente de caroserie care prezinta zgarieturi/infundaturi sau care au fost revopsite de-a lungul timpului (bineinteles exceptand barele tuning si pragurile tuning) si daca mai ai barele si pragurile originale ale masinii
ms

salut,
sunt cateva elemente revopsite: capota fata din cauza pietricelelor/ portbagaj, la care am scos emblema /si aripile spate din cauza unor mici infundaturi.

am si barele originale/ grila capota, originala/ un rand de triple/ ornamentele de la usi pt ca au fost inlocuite cu unele de S4.

scaunul fata dreapta prezinta o zgarietura, pe care am vazut o de curand , pt ca am dat husele jos...in rest tapiteria este impecabila dar necesita detailing.

dpdv tehnic - baterie noua, discuri frana fata noi, placute frana fata/ spate noi, cauciuguri aproape noi fata. Distributia mai tine 30000km, ulei/ filtre pt inca 10000km.

9500 e negociabil

11tun 09-06-11 00:28

Re: Audi A4 S-line
 
se poate inchide, masina sa vandut astazi.

multumesc 4tuning.


All times are GMT +2. The time now is 15:01.

- Copyright 2026 4Tuning