Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Logan ECO2 (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/53550-logan-eco2.html)

dogy_10 21-10-07 15:54

Re: Logan ECO2
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 1160303)
clio symbol desi e o masina cumparata (in majoritate de firme adica nu stiu daca ati obs, dar cam 75%dintre renourile mai noi st cumparate de firme) e o masina impractica. foarte mica in interior, stai ca impaiat... ce au vrut sa faca? o masina de familie dintr-o masina de clasa mica? ce sens are portbagajul mai mare daca inauntru stai ca sardina??

ai perfecta dreptate aici....nu vad rostul symbolului din moment ce exista loganul care e mai bun ca masina de familie

codyy 21-10-07 16:45

Re: Logan ECO2
 
dog ce vezi u bun in renault symbol ??am dat un exemplu k stabilitatea lasa de dorit...ai mers vreodata cu ea mai mult de 200 km ?? io am mers si iti spun ca nu a fost foarte placut ...cu toate ca a fost gandita ca fiind o masina de familie ..nu este chiar atat de comoda si de compacta pe cat ar trebui!!:rolleyes2

fuzzy 21-10-07 22:40

Re: Logan ECO2
 
stick to the topic ppl!!! hai sa nu facem si in topicul asta ce s-a facut in multe alte topicuri... comparati ale loganului cu ferrari, etc, etc...

lascarica 22-10-07 13:07

Re: Logan ECO2
 
Va rog sa deveniti rezonabili si sa respectati dreptul fiecaruia la propria opinie,chiar daca din punctul vostru de vedere e o aberatie...nu conteaza,este ceea ce a gandit omu' cand a pus mana pe tasta si cu asta gata...poate si autorului cateodata i se pare ca a spus o prostie,citindu-si propriul post dupa o anumita perioada:)
1- Offtopicul nu se poate limita postand mai mult offtopic !
2- daca cineva ne jigneste (pe noi sau masina), raportam si asteptam masura considerata corecta de catre moderatori (care poate veni sau nu...asta nu voi hotarati)
3- Daca mai vad useri care intretin sau pornesc discutii inflamabile, voi fi nevoit a lua impotriva lor masuri nedorite de nimeni:(.

Multumesc tuturor pentru maturitatea si echilibrul in atitudine ce le vor atata de acum incolo pe forum.

adu89 22-10-07 13:29

Re: Logan ECO2
 
o initiativa de laudat.bravo lor! cat despre cei care incep cu "loganul nuj ce are" ma abtin...ii las pe ei sa se mai gandeasca.la mai putine emisii poluante:D:lol:

nk_12321 22-10-07 19:36

Re: Logan ECO2
 
Quote:

Originally Posted by sido (Post 1161759)
o initiativa de laudat.bravo lor! cat despre cei care incep cu "loganul nuj ce are" ma abtin...ii las pe ei sa se mai gandeasca.la mai putine emisii poluante:D:lol:

ceia ce a facut Renault e o porcarie sa ia un Logan shi sa puna sigla lor pe ea.... ce'i prea buna sa se numeasca DACIA?

matiz.mihai 26-10-07 18:14

Re: Logan ECO2
 
degebaba scot ei masini dastea...electrice ...si etc...daca la noi in romania sunt autobuze dalea cand era tataie scolar...normal alea polueaza ...de la ia draci...deci no comment !!!

MauS 26-10-07 18:27

Re: Logan ECO2
 
Quote:

Originally Posted by nk_12321 (Post 1162300)
ceia ce a facut Renault e o porcarie sa ia un Logan shi sa puna sigla lor pe ea.... ce'i prea buna sa se numeasca DACIA?

Prietene....Dacia face parte din concernul Renault:-)

GAFTON BMW 26-10-07 20:17

Re: Logan ECO2
 
misto logan


All times are GMT +2. The time now is 04:57.

- Copyright 2026 4Tuning