![]() |
Re: Logan ECO2
Quote:
|
Re: Logan ECO2
dog ce vezi u bun in renault symbol ??am dat un exemplu k stabilitatea lasa de dorit...ai mers vreodata cu ea mai mult de 200 km ?? io am mers si iti spun ca nu a fost foarte placut ...cu toate ca a fost gandita ca fiind o masina de familie ..nu este chiar atat de comoda si de compacta pe cat ar trebui!!:rolleyes2
|
Re: Logan ECO2
stick to the topic ppl!!! hai sa nu facem si in topicul asta ce s-a facut in multe alte topicuri... comparati ale loganului cu ferrari, etc, etc...
|
Re: Logan ECO2
Va rog sa deveniti rezonabili si sa respectati dreptul fiecaruia la propria opinie,chiar daca din punctul vostru de vedere e o aberatie...nu conteaza,este ceea ce a gandit omu' cand a pus mana pe tasta si cu asta gata...poate si autorului cateodata i se pare ca a spus o prostie,citindu-si propriul post dupa o anumita perioada:)
1- Offtopicul nu se poate limita postand mai mult offtopic ! 2- daca cineva ne jigneste (pe noi sau masina), raportam si asteptam masura considerata corecta de catre moderatori (care poate veni sau nu...asta nu voi hotarati) 3- Daca mai vad useri care intretin sau pornesc discutii inflamabile, voi fi nevoit a lua impotriva lor masuri nedorite de nimeni:(. Multumesc tuturor pentru maturitatea si echilibrul in atitudine ce le vor atata de acum incolo pe forum. |
Re: Logan ECO2
o initiativa de laudat.bravo lor! cat despre cei care incep cu "loganul nuj ce are" ma abtin...ii las pe ei sa se mai gandeasca.la mai putine emisii poluante:D:lol:
|
Re: Logan ECO2
Quote:
|
Re: Logan ECO2
degebaba scot ei masini dastea...electrice ...si etc...daca la noi in romania sunt autobuze dalea cand era tataie scolar...normal alea polueaza ...de la ia draci...deci no comment !!!
|
Re: Logan ECO2
Quote:
|
Re: Logan ECO2
misto logan
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:57. |
- Copyright 2026 4Tuning