Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Ce sporturi practicam/am practicat ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/30377-sporturi-practicam-practicat.html)

Skma 16-01-07 12:55

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Am facut si eu biciclism,
Adevaru e ca esti tare toata lumea face ciclism tu faci "bi"ciclism!:lol:

DJ e-Jay 16-01-07 13:02

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Ce sa stie Skama ce inseamna scris la misto !
Ai citit cumva tot postu sa vezi ca scris la misto ?
Cine stie, tu crezi ca am vreun bat in loc de schimbator de viteze daca am scris asa ?

Da pana la urma nu are rost ce am scris, toata lumea stie ca tu si inca cativa nu stiti cu ce sa va mai luati de mine !

bogdan_wrc 16-01-07 13:03

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
incearca sa misti direct din volan, nu e nevoie sa dai de roata fata :) in mers cum dai de roata fata? :)))))
si sportul nu s enumeste biciclism. e ciclism. sau tu faceai cu mountain bikeul propriu? la downhill.:)))) cred ca la dunhill.....no offence, bro, dar cam dai CU BATUL IN BALTA -eventual balta dreapta-...

dragos2900 16-01-07 16:53

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by DJ e-Jay (Post 700480)
Am facut si eu biciclism, si eram chiar tare la downhill, ?

Ma faci sa rad!Inseamna ca habar nu ai ce inseamna Downhill!Ca cobori muntele cu bicicleta pur si simplu nu inseamna Downhill! Sa vii la Poiana la concursuri sa vezi ce inseamna Downhill adevarat...cu biciclete de 3000euro!;)

shantzu 16-01-07 17:13

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
frate nu il mai stii...el era oscar... venea cu bicla la galerii si sarea 3 trepte.... el e , shefu nostru.....
aduti-ti tu aminte ceva ce facea el cu bicla ca eu nu tin minte sa fii facut ceva ;)

dipsy_007 16-01-07 19:33

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
dak tot se face mishto d aml........sportul practicat d el....alergatul de la o amanta la alta.......sau saritura in adancime...dak stitzi la ce ma refer........

tng 16-01-07 22:16

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Destul va rog !

T@zMania 16-01-07 23:58

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by dipsy_007 (Post 701078)
dak tot se face mishto d aml........sportul practicat d el....alergatul de la o amanta la alta.......sau saritura in adancime...dak stitzi la ce ma refer........

tzi se pare ceva deplasat sa footzi mai multe femei,si prietena satzi ramana de ''buna''?

DONU' 17-01-07 07:54

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Ba dar chiar ca ati inebunit...

BMWfan 19-01-07 13:40

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
sporturi........fotbal ,inot ,volei ,atletism dar ultimul e cel care mi-a placut cel mai mult

platon911 19-01-07 13:45

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
uite un barbat sanatos aici..........bv mah

bogdan_wrc 19-01-07 15:54

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
karate, atletism, kart, volei, inot, nici nu mai stiu..destule.

Vibe 19-01-07 17:10

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Doar volei 4 ani... daca nu faceam cred ca eram un fel de FatJoe acu' ;))

dipsy_007 19-01-07 22:09

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 701516)
tzi se pare ceva deplasat sa footzi mai multe femei,si prietena satzi ramana de ''buna''?

nop..pt asta chiar il "respect"..da park a cam exagerat ku pozele p forum..si nu cred k toate au fost"amantele" lui.......

BMWfan 21-01-07 07:44

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
aaaaaaaa si karate........... am luat o lectie,se pune?:)


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning