![]() |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
arata bineee tetelisimo ! :twisted:
ai mai gasit rugina , si ai rezolvat cu aparatul de sudura ... sarma de 0/6 !! :x motoru cand il schimbi ? |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
ezact cand ai postat ultima oara trebuia sa imi spui si mie un la multi ani. da asta e, hai ca vin cu poze ca este aproape gata ambele, si ieste ca ieste sub 4 asa ca .... tre sa il sun pe vlad zilele astea sa treaca pe la mini.
|
Re: E30 Coupe B-79-TTL
ataaat
|
Re: E30 Coupe B-79-TTL
28 Attachment(s)
si pozele care am reusit sa le mai gasesc
|
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Frumos!Abia astept sa il vad la final:D 2.5 24:D
|
Re: E30 Coupe B-79-TTL
iar il demontezi? :)
|
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Quote:
|
Re: E30 Coupe B-79-TTL
1 Attachment(s)
slabule felicitari pentru masina si sa aveti parte unul de celalalt ;)
ps sper sa-ti placa poza8), apropo magnaflow rules:D |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
... lucky bastard...:x
lasa ca la urmatoru eveniment o sa avem poza de grup ! |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
din ciclul o zi racoroasa8)
https://www.youtube.com/watch?v=r2EEbRaCFdE |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
imi aduc aminte ce imi inghetza curu la garajele alea.... resoul ala era la misto in garaj la tetel...
uite-l si pe Job-ul meu cum zacea ICEBERG :)) |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Jobule daca tu inghetai acolo ca veneai 30 de minute si alea le stateai langa calorifer ... dar noi care eram pe afara sau faceam cu totul alceva ce sa mai zicem?:)))
|
Re: E30 Coupe B-79-TTL
|
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Intr-un final am reusit sa am si eu timp sa mai adaug comentarii la topicul masinii, acum ca am mult timp liber si sunt plecat din tara am am reusit sa reflect asupra evolutiei masinii, si spun cu mana pe inima ca nu am fost una buna deloc, aproape egala cu zero din punctul meu de vedere, de la filmuletul de mai sus nu am reusit decat 3 motoare sa schimb si sa fac ITP-ul la Rar Grivita impreuna cu recuperarea talonului. Zilele urmatoare voi adauga poze cu modificarile masinii, cu motoarele schimbate si propozitiile de rigoare.
|
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Quote:
Man sincer iti spun, ca si eu tot singur am muncit la aceasta masina, de regula nu imi place sa fiu ajutat, ma simt mai bine cand este facut de mana mea. Exista si lucruri care nu am putut sa le fac doar eu si acolo am fost ajutat. Spor la treaba. |
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning