Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - Coupe B-79-TTL (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/301560-e30-coupe-79-ttl.html)

Job20 26-02-12 15:44

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
arata bineee tetelisimo ! :twisted:
ai mai gasit rugina , si ai rezolvat cu aparatul de sudura ... sarma de 0/6 !! :x
motoru cand il schimbi ?

tetel_sorinel 10-06-12 01:58

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
ezact cand ai postat ultima oara trebuia sa imi spui si mie un la multi ani. da asta e, hai ca vin cu poze ca este aproape gata ambele, si ieste ca ieste sub 4 asa ca .... tre sa il sun pe vlad zilele astea sa treaca pe la mini.

Job20 10-06-12 09:57

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
ataaat

tetel_sorinel 19-06-12 01:14

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
28 Attachment(s)
si pozele care am reusit sa le mai gasesc

florineluspr 19-06-12 09:30

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Frumos!Abia astept sa il vad la final:D 2.5 24:D

Job20 19-06-12 09:31

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
iar il demontezi? :)

tetel_sorinel 20-06-12 14:43

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Quote:

Originally Posted by florineluspr (Post 5071243)
Frumos!Abia astept sa il vad la final:D 2.5 24:D

este chiar 2,0 (deocamdata)

zku76 24-06-12 10:21

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
1 Attachment(s)
slabule felicitari pentru masina si sa aveti parte unul de celalalt ;)

ps sper sa-ti placa poza8), apropo magnaflow rules:D

Job20 24-06-12 10:53

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
... lucky bastard...:x

lasa ca la urmatoru eveniment o sa avem poza de grup !

zku76 26-06-12 19:47

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
din ciclul o zi racoroasa8)
https://www.youtube.com/watch?v=r2EEbRaCFdE

Job20 26-06-12 21:33

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
imi aduc aminte ce imi inghetza curu la garajele alea.... resoul ala era la misto in garaj la tetel...

uite-l si pe Job-ul meu cum zacea ICEBERG :))

B-24-AGY 01-07-12 15:07

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Jobule daca tu inghetai acolo ca veneai 30 de minute si alea le stateai langa calorifer ... dar noi care eram pe afara sau faceam cu totul alceva ce sa mai zicem?:)))

zku76 09-10-12 13:39

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
ceva de sezon :rolleyes2

https://www.youtube.com/watch?v=cOfdYYnyqJk&feature=plcp

tetel_sorinel 24-10-13 01:02

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Intr-un final am reusit sa am si eu timp sa mai adaug comentarii la topicul masinii, acum ca am mult timp liber si sunt plecat din tara am am reusit sa reflect asupra evolutiei masinii, si spun cu mana pe inima ca nu am fost una buna deloc, aproape egala cu zero din punctul meu de vedere, de la filmuletul de mai sus nu am reusit decat 3 motoare sa schimb si sa fac ITP-ul la Rar Grivita impreuna cu recuperarea talonului. Zilele urmatoare voi adauga poze cu modificarile masinii, cu motoarele schimbate si propozitiile de rigoare.

mario.darius 27-10-13 00:37

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Quote:

Originally Posted by BMWE3O (Post 5599330)
fain de voi ca sunteti mai multi pasionati si va ajutati eu mi-o fac singur din pacate asta e. Incet si sigur.



Man sincer iti spun, ca si eu tot singur am muncit la aceasta masina, de regula nu imi place sa fiu ajutat, ma simt mai bine cand este facut de mana mea. Exista si lucruri care nu am putut sa le fac doar eu si acolo am fost ajutat. Spor la treaba.


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning