![]() |
Re: BMW E36 coupe
Pt Alex :
Cred ca de aia doreai schimb cu mine, ca Fiat-urile sunt ieftine si proaste este? Sunt vai de steaua lor tinute de samsaari, asa cum multe astra g-uri sunt pilaf si hartanite de unii, asa ca nu generaliza. Las-o mai usor cu comentariile astea, daca esti paralel cu astea. Daca ai grija de masina, te tine mult si bine un Fiat stai cuminte. |
Re: BMW E36 coupe
|
Re: BMW E36 coupe
10 Attachment(s)
Quote:
ceva poze cu interioru |
Re: BMW E36 coupe
2350e cu jante de tabla pe 15"
|
Re: BMW E36 coupe
negociabil!!!
|
Re: BMW E36 coupe
un schimb cu asta https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post5049586 te-ar interesa? poze o sa pun mai pe seara astazi
|
Re: BMW E36 coupe
Quote:
Valabil... |
Re: BMW E36 coupe
NEGOCIABIL
|
Re: BMW E36 coupe
Vandut!Multumesc 4tuning!
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:53. |
- Copyright 2026 4Tuning