![]() |
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
Bravo CED imi place ca te implici si a iesit bine masina. Succes cu ea in continuare
|
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
Quote:
nu as putea sa zic ca sunt descurajata.doar pur si simplu nu vad rostul sa ma enervez eu,din cauza ca unii au ca prioritate sa faca sa se simta buricul pamintului... cum ai zis si tu,daca esti OM(in sensul adevarat al cuvintului) cei care sunt aproape te sustin...asa am patit si eu! am norocul sa fiu acceptata,si ajutata la max de baietii de aici.mai mult nici nu cred ca imi doresc.;) |
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
Quote:
Despre fetele din comunitate.... desi sunt multe :D , nu stiu despre toate Quote:
so.. parerea mea.: bea69 femeia care spune pe fatza totul >:D<:-* , ce m-as fi facut fara tine :D " in trance we trust " ;) ~Ada~ , da o implicare in lumea auto , bine inchegata , cu participari la curse.., si o buna prietena.., tune_AKj si clauditza team mate...NSL.. parte din familie :D Sasha .. mici divergente...anu trecut :rolleyes2 CED ..incantat de cunostinta...,:D Magos...,o fata super., care m-a uitat :-P |
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
Quote:
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
fetele de aici le impart in 2 categorii: curajoasele, care au avut curajul si bunul simt sa posteze alaturi de noi, dar normal, fix cum gandeau ele, si impresionistele, care au postat fix cum gandeau ele....ca vor ceilalti sa auda.
pacat, ca se depuncteaza singure... nu e o crima sa nu stii, sau sa nu stapanesti toti termenii tehnici sau nu, ca nu ne-a nascut mama pe niciunul cu volanul si cheia de pais'pe in mana... |
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
Noi in club avem o singura fata momentan dar foarte curajoasa, chiar a dat rusine la niste membrii de sex masculin. O admir pentru devotament! Nick-ul ei este Khalis pentru cei ce o stiu!
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
Si fetele au rolul lor in acest forum si in lumea automobilistica :). Nu imi place cand barbatii le desconsidera, tocmai de aceea cand vad ca intra o noua fata pe forum o ajut mai mult decat un barbat:oops::D. Poate fac asta din cauza caracterului meu, imi plac mai mult fetele istete si curajoase:-). Pentru mine barbat-femeie nu face diferenta pe forum :-). Tot oameni suntem:D
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
mie imi plac toate :lol:
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
Pai sunt unule care sunt pe langa subiect.. dar majoritatea au habar de ce se intampla si se modifica la masini .... :)..Sunt unele care fac ii fac de ras pe uni barbati care incearca sa se dea la liniuta la semafor.... dar sunt unele care tin de volan de parca atunci vor sa il rupa asa strang de el (care nu se stiu .. probabil sunt blonde ) . doar ca toate au momentele lor.... cand nu le tace claxonu(gura) .. glumesc... hai ca v-am pupat fetelor :)
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
sincer prietene...sunt unele fete de pe forum care CHIAR STIU despre masini ma mult decat stie un baiat. Daca sunt fete nu sunt si....blonde :)
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
Pai stiu si recunosc ca sunt care stiu mai multe despre masini decat barbati.. :)
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
Un sfat prietenesc: LAS-O BALTA! ;)
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
chiar sunt curioasa cate fete de pe forum cunosti)daca cunosti) vladutz_mitsubishi .... nu e nevoie sa raspunzi;)
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
pai nu am mai dat de mult timp aici pe forum asa ca nu prea am avut contacte..deci nu cunosc.:???:
|
Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
=))p ai si daca nu cunosti cum poti sa`ti spui parerea despre ele???=)) hai las`o asa...
sry de off... baietii sa`si continue ideile:lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 20:31. |
- Copyright 2026 4Tuning