Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Buzau (https://forum.4tuning.ro/192-buzau.html)
-   -   Modificari facute la masinile noastre (https://forum.4tuning.ro/192-buzau/248569-modificari-facute-masinile-noastre.html)

tuner-man 03-06-12 00:38

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
Daca vrei pe cineva sa lucreze cu tabla poti cauta in moisica (satul) este un baiat pe nume gabi , are si argon si etc. lucreaza super !

tuner-man 22-06-12 13:01

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
8 Attachment(s)
Am mai umblat si eu pe la masina , am coborat suspensia si am facut un update la bord pun pozele !

tuner-man 11-07-12 01:34

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
4 Attachment(s)
Antifon , sudura , grila si alte nebunii !

Alyn93 14-07-12 12:59

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
Sal! ce motor are masina?:D Spor la munca in continuare:D

tuner-man 14-07-12 14:36

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
4 Attachment(s)
Din pacate momentan 1.1 masina este pe drumul cel bun oricum daca vrei arunca un ochi pe topicul masini si vezi si noutati https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...nault-5-a.html oricum e o masina adica renaultul in general problematica dar tot muncesc la ea ! :D
bafta

tuner-man 20-07-12 16:18

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
4 Attachment(s)
una alta , vopsit jante , grila terminata si etc. !

Alyn93 20-07-12 17:16

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
Dinc e in ce mai bine:D Spor la munca in continuare si fara incidente!

tuner-man 23-07-12 03:24

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
3 Attachment(s)
Am mai avansat putin , chiar am scoso putin la drum , ruleaza impecabil poate pe wekend o scot la o plimbarica daca mai iese cineva !

tuner-man 25-07-12 17:44

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
3 Attachment(s)
Poze recente !

grasutzubz 28-09-12 20:17

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
Pareri?https://forum.4tuning.ro/member.php?u=149391

tuner-man 20-01-13 01:49

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
7 Attachment(s)
E iarna dar tot se mai migaleste cate ceva :D
Unii vor considera asta o prostie , dar necesita multa migala si neaparato suflanta de aer cald ( ft ieftin pe mine m-a costat 90 de ron ) sau un feon ft bun! Cat despre folie este de pe okazii Folie Oracal iar mie personal imi place la nebunie !

Alyn93 20-01-13 09:03

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
A iesit foarte bine si schimba mult aspectul :D Numai bine!

tuner-man 20-01-13 13:50

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
Quote:

Originally Posted by Alyn93 (Post 5326150)
A iesit foarte bine si schimba mult aspectul :D Numai bine!

Mersi frumos , bafta tuturor !

tuner-man 22-01-13 17:38

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
6 Attachment(s)
Si o consola , care este aproape gata mai am sa o prind pe pozitie sa schimb husa aia si nuca de la schimbator si sa finisez oleaca marginile consolei cu feonul sa se lipeasca bine folia !

tuner-man 05-02-13 17:25

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
6 Attachment(s)
Interiorul aproape pus la punct mai sunt mici detalii + o buza la bara fata de laguna I !


All times are GMT +2. The time now is 01:38.

- Copyright 2026 4Tuning