![]() |
Re: Modificari facute la masinile noastre
Daca vrei pe cineva sa lucreze cu tabla poti cauta in moisica (satul) este un baiat pe nume gabi , are si argon si etc. lucreaza super !
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
8 Attachment(s)
Am mai umblat si eu pe la masina , am coborat suspensia si am facut un update la bord pun pozele !
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
4 Attachment(s)
Antifon , sudura , grila si alte nebunii !
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
Sal! ce motor are masina?:D Spor la munca in continuare:D
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
4 Attachment(s)
Din pacate momentan 1.1 masina este pe drumul cel bun oricum daca vrei arunca un ochi pe topicul masini si vezi si noutati https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...nault-5-a.html oricum e o masina adica renaultul in general problematica dar tot muncesc la ea ! :D
bafta |
Re: Modificari facute la masinile noastre
4 Attachment(s)
una alta , vopsit jante , grila terminata si etc. !
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
Dinc e in ce mai bine:D Spor la munca in continuare si fara incidente!
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
3 Attachment(s)
Am mai avansat putin , chiar am scoso putin la drum , ruleaza impecabil poate pe wekend o scot la o plimbarica daca mai iese cineva !
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
3 Attachment(s)
Poze recente !
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
7 Attachment(s)
E iarna dar tot se mai migaleste cate ceva :D
Unii vor considera asta o prostie , dar necesita multa migala si neaparato suflanta de aer cald ( ft ieftin pe mine m-a costat 90 de ron ) sau un feon ft bun! Cat despre folie este de pe okazii Folie Oracal iar mie personal imi place la nebunie ! |
Re: Modificari facute la masinile noastre
A iesit foarte bine si schimba mult aspectul :D Numai bine!
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
Quote:
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
6 Attachment(s)
Si o consola , care este aproape gata mai am sa o prind pe pozitie sa schimb husa aia si nuca de la schimbator si sa finisez oleaca marginile consolei cu feonul sa se lipeasca bine folia !
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
6 Attachment(s)
Interiorul aproape pus la punct mai sunt mici detalii + o buza la bara fata de laguna I !
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:38. |
- Copyright 2026 4Tuning