Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle || tng vs. PointMaster (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/21432-battle-tng-vs-pointmaster.html)

bluey 05-08-06 07:31

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
L-am votat pe PointMaster pentru ca e la inceput si are nevoie de incurajare.Si vad ca e primul care a a vut "tupeul" sa-l provoace pe tng.
Nu le am eu cu VT dar :golful lui TNG este electric (sau se alimenteza cu benzina pe partea ailalta),are bara spate de la o masina fotografiata din alt unghi (se vede la imbinarea dintre bara spate si aripa dr spate),si nu imi place luneta care lui PointMaster i-a iesit chiar bine.
Nu imi place ca nici unul nu ati renuntat la antena aia urata.Sunt greseli care nu aveau loc in schema mai ales ca presupun ca te joci de mult timp cu VT.

Sunt pareri personale si repet :NU STIU SA DESCHID PHOTOSHOPUL.
Asta ca sa nu sariti in gatul meu.
Respect pentru PointMaster pentru cum a acceptat infrangerea :).

lyvyu 05-08-06 09:52

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
TNG are votu meu

2smart4u 09-08-06 22:50

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
iam dat lu point master ca nu are prea multe voturi:D

2smart4u 09-08-06 22:50

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
da tng e preferatu meu


All times are GMT +2. The time now is 21:15.

- Copyright 2026 4Tuning