Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Trabantul inca mai poate. (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/212923-trabantul-poate.html)

CobraRB 15-10-10 14:01

Re: Trabantul inca mai poate.
 
asa,se poarta o discutie inteligenta,nu cu insulte.

golf3diesel 15-10-10 17:59

Re: Trabantul inca mai poate.
 
imi place ca la inceputul articolului Trabantul standard,de 600cc apare ca facand suta "greu",in 20 secunde.Poate cu motorul 1.1 de Polo,ca cel in 2t are 0-100 in 60 secunde dat de fabrica,desi vad ca unii scot pe youtube in 40

AlbY-Mra 20-10-10 22:50

Re: Trabantul inca mai poate.
 
Frumoasa masina, oricum nu se maii poate numi trabant, este modificat complet :)

Kruger. 27-10-10 15:52

Re: Trabantul inca mai poate.
 
Exact asta e.

Hai ca-mi fac si eu o dacie cu motor bmw, punti de honda, sasiu ranforsat, transmisie spate si alte minunatii (care fara-ndoiala costa o avere) si vin si zic ca dau mucu cu dacia...dau un rahat, aia nu mai e dacie, asa cum trabantul din topicul asta nu mai e trabant.

cangri 27-10-10 16:31

Re: Trabantul inca mai poate.
 
pei are sasiu de Trabant,caroserie de Trabant, si motor de Trabant
Oare ce-i mai trebuie sa fie Trabant?


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning