![]() |
Re: Trabantul inca mai poate.
asa,se poarta o discutie inteligenta,nu cu insulte.
|
Re: Trabantul inca mai poate.
imi place ca la inceputul articolului Trabantul standard,de 600cc apare ca facand suta "greu",in 20 secunde.Poate cu motorul 1.1 de Polo,ca cel in 2t are 0-100 in 60 secunde dat de fabrica,desi vad ca unii scot pe youtube in 40
|
Re: Trabantul inca mai poate.
Frumoasa masina, oricum nu se maii poate numi trabant, este modificat complet :)
|
Re: Trabantul inca mai poate.
Exact asta e.
Hai ca-mi fac si eu o dacie cu motor bmw, punti de honda, sasiu ranforsat, transmisie spate si alte minunatii (care fara-ndoiala costa o avere) si vin si zic ca dau mucu cu dacia...dau un rahat, aia nu mai e dacie, asa cum trabantul din topicul asta nu mai e trabant. |
Re: Trabantul inca mai poate.
pei are sasiu de Trabant,caroserie de Trabant, si motor de Trabant
Oare ce-i mai trebuie sa fie Trabant? |
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning